Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לווקס נוזלי

שימו לב! השרשור הזה בן 3341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אני מחפש וקס נוזלי שיחסית קל ליישום. הדרישות הוא ברק, הגנה ועמידות (בעצם אלו התכונות שבגללם מורחים ווקס :-o)

חשוב לי שהרכב יראה "רטוב" אבל לא יותר מדי, שתהיה הגנה מפני צואה של ציפורים, אבק, ונזקים קלים.

על הרשימה עמד קולינייט 845. איך הוא? אשמח לעוד המלצות. הרכב הוא איביזה לבנה.

תקציבי הוא כ- 150-300 ש"ח. אפשר להזמין מאיבי\וכו'.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-845 אחלה!

לדעתי הוא נותן ברק יפה ולא מוגזם. אומנם אני רק חודש איתו, אבל הבנתי שעם יישום סביר הוא אמור להחזיק 3-4 חודשים.

מבחינת יישום והורדה (לאחר הייבוש) - הוא מאוד נוח ויחסית קליל.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-845 אחלה!

לדעתי הוא נותן ברק יפה ולא מוגזם. אומנם אני רק חודש איתו, אבל הבנתי שעם יישום סביר הוא אמור להחזיק 3-4 חודשים.

מבחינת יישום והורדה (לאחר הייבוש) - הוא מאוד נוח ויחסית קליל.

איך הוקס בכלל? סגנון של רסס ונגב? ואיך ההגנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מורחים נכון הוא יתן הגנה טובה לכ 4 חודשים (לפי משתמשים כאן), כמו שזה צריך להכיל הכנה מתאימה ונכונה (שטיפה טובה + פלסטלינה + IPA להורדת שאריות פלסטלינה וכו'), לאחר מכן מריחה של שכבה או 2.

כמובן להוסיף שבשטיפות שבועיות להשתמש בסבון מתאים ולא אגרסיבי לווקס, אם לדוגמא אתה משתמש ב CG סיטרוס אז במינון הנכון כדי שלא יסיר את הוקס.

מבחינת מריחה הוא מאוד קל + הסרה, השתמשתי בדוגמית על פאנל אצלי (אבל לא לתקופה ארוכה) וזה היה ממש קל.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאספיק ליישם את הסופרנאטורל של דודו. (אפשר לקנות בזול סאמפלים, יש באיביי או בפורומים השונים בחו"ל)

אמור להיות כבר בליגה אחרת.

אשתדל להעלות רשמים בקרוב.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי לוקח את הסיכון, אני לא יודע מה הסיבה של ווקס להשארת סימנים על פלסטיקה אבל זה סיוט אחד גדול להסיר את זה.

פשוט שימו מסקנטייפ באיזור המגע של האפליקטור לווקס והפלסטיק.

אני מדבר מנסיון מצער :)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם בעלי עמידות זהה, הפוסו קצת יותר לדעתי + קשה יותר לעבוד איתו כי הוא קשיח.

הקולונייט 845 הרבה יותר קל למריחה + הסרה והעמידות טובה, חשבתי בעצמי להזמין כזה (יש לי FUSSO).

שווה לכם לעשות חיפוש יש המון שרשורים שמדברים על 2 הווקסים הנ"ל

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...