Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

געוואלד! סערת שלגים מתקרבת לישראל

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 3359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יכול להבין במשהו את הפניקה של סטיו.

שנה שעברה, בשלג הגדול שהיה בדצמבר, חזרתי בבוקר יום חמישי מהשלמת קניות בסופר, באזור ירושלים. שלג ירד מזה שעה והכל היה מכוסה שכבה ראשונית. בירידה, בדרך הביתה, נסעתי לאט מאוד, כ-5 קמ"ש. כשניסיתי לעצור הרכב פשוט החליק ללא יכולת לעצור. ההרגשה של חוסר אונים הייתה גדולה מאוד. הרכב היה אז חדש למדי (בן שנה, עם צמיגים שעברו רק 20,000 ק"מ).

כמו שאמרו בסרטון של מבחן צמיגי השלג, כאן למעלה, הבעיה הגדולה היא לא להצליח לנסוע, אלא להצליח לבלום כשצריך.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חייב להבין משהו, בשיא הרצינות: במדינת ישראל אין באמת חורף. במרבית מדינות צפון אירופה, צפון אמריקה וצפון אסיה התחזית הסוערת אצלנו זה עניין שבשגרה אצלם.

ולמרות זאת, ראו זה פלא: החיים שלהם ממשיכים כסדרם. אף אחד לא צובא על הקופות של רמי חוי כדי להצטייד במזון, אין הפסקות חשמל, הלימודים בבתי הספר מתקיימים כסדרם ואנשים מגיעים לעבודה.

מישהו מוכן להסביר לי ברצינות את פשר ההיסטריה? רק אני לא מבין מה פיספסתי פה?

הם ערוכים לזה מבחינת ציוד (ההבדל בין צמיגי שלג לרגילים - ענק) ורגילים לנהוג בתנאים הללו.

אנחנו לא.

לדוגמא, כמה אנשים פה יודעים מה זה "קרח שחור"?

נהגתי בחיי כבר בכמה סופות שלגים.

לא קל ולא נעים, גם עם ציוד מתאים.

בלי צמיגי שלג/שרשראות... forget about it.

תראה מה קורה להם באנגליה כשיש סופת שלגים חמורה פעם בכמה שנים.

זה נגמר בהרוגים, מקור ותאונות, אנשים תקועים בדרכים... שמייח.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלבט אם לשלוח את הילדים לבית הספר/גן מחר בבוקר.

נראה לי יותר כיף לקחת אתם להרי ירושלים - לעלות לכיוון עין לימון ולרדת מהצד השני לפארק קנדה. דרך השטח.

עריכה אחרונה על ידי discoTD5

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שיעלה מחר לירושלים זו טעות, בשביל מה אם הכבישים חסומים, בשביל ליצור פקקים, ואז להתלונן למה לא מחלצים אותנו?

זה בדיוק מה שהיה שנה שעברה.

מי שכן עולה לירושלים, ומסתבך סתם בא לו לדבר או מקומות יפים עם שלג שישלח לי בפרטי.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהיגה בשלג וטמפרטורה מינוס 20 על צמיגים סובייטים שחוקים ללא שרשראות, ברכב הנעה אחורית ללא זכר לבקרות אלקטרוניות וללא ABS - זה מה שגורם לי לנוסטלגיה :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלבט אם לשלוח את הילדים לבית הספר/גן מחר בבוקר.

נראה לי יותר כיף לקחת אתם להרי ירושלים - לעלות לכיוון עין לימון ולרדת מהצד השני לפארק קנדה. דרך השטח.

יש עוד מקום? אני גם בא עם יאריס.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אחרי כל ההזהרות האלו , איפה כן אפשר לראות שלג עם הילדים מבלי להסתכן יותר מידי ? , נחכה יותר מידיי וכבר לא יהיה שלג לראות.

חשבתי בשישי אחר הצהריים לצאת לכיוון לטרון / נווה שלום / דרך בורמה .

יש רכב 4X4 בסיסי - סנטה פה 2011 .

האם בדרכי עפר (כורכר ) גם יש בעייה של החלקות כמו הקרח על הכביש ? או שהתנהלות במהירות נמוכה 20-30 קמ"ש היא סבירה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^אני מקווה שאתה מחליף צמיגים לפני שתיסע לשחק בשלג, או לכל הפחות תצא ביחד עם רכב תקין אחר ורצועות גרירה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאוף, לנשוף; לשאוף, לנשוף...

מה שכן, בהחלט יש לנקוט משנה זהירות ולהשמע להוראות המשטרה. ירושלים לפני שנה היתה דוגמא להתנהלות לא אחראית של נהגים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...