Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

געוואלד! סערת שלגים מתקרבת לישראל

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 3359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 125
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בשכונת גילה בה אני מתגורר היה שלג כבד כבר ב-5 (התחיל לפני אפילו) שנערם במקומות בודדים ב-2 ס"ם, מקוה שהתחזיות נכונות ומחר בבוקר יהיה איזה 20 ס"ם שלג. בחוץ פשוט קפוא, אם יתחיל שלג הוא בטוח יערם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
ואללה אתם והלחץ שלכם, בחיפה ירד גשם כמה דקות וברד כמה שניות, סה טו... (ואני די גבוה, 300מ' מעל פני הים)

גם ב-600 אין כלום בנתיים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשכונת גילה בה אני מתגורר היה שלג כבד כבר ב-5 (התחיל לפני אפילו) שנערם במקומות בודדים ב-2 ס"ם, מקוה שהתחזיות נכונות ומחר בבוקר יהיה איזה 20 ס"ם שלג. בחוץ פשוט קפוא, אם יתחיל שלג הוא בטוח יערם.

אתה ירושלמי נכון?

אני בקטמון, הדבר היחידי שנערם זה השופלים שמחכים לפלס את השלג.

ראיתי באחרי הצהריים גגות לבנות בשכונת גילה, אז תודה על העדכון שירד אצלכם.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי גובה 135 מטר אנחנו עומדים על טמפ' של 4.2°C עם קור עז, גשמים כבדים ורוחות חזקות. פשוטו כמשמעו.

כנראה שזה רק מעל השכונה שלך. רוב הזמן אין אפילו עננים בשמיים.

ליתר בטחון קשרתי את הרכב עם שרשראות ברזל למספר עמודי בטון. :-P

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעלות עדיין אין כלום,היה לפני חצי שעה כמה פתיתים..

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מטר שבעים ויורד אצלי גשם זלעפות.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעת המשטרה: "גולשים יקרים, כעת נחסמו לתנועה בשני הכיוונים כביש 1, בקטע שבין לטרון לירושלים, וכביש 443, בין שילת לירושלים, בשל הצטברות גדולה של שלג על הכבישים.כמו כן נחסמו לתנועה בשני הכיוונים כביש 375, בקטע שבין צור הדסה לצומת אלה, וכביש 395, בין צומת אשתאול לצובה. נוסיף לעדכן."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי מנסיעה עם הלגאסי של אשתי. פעם ראשונה שאני מרגיש באמת את ה 4X4 בפעולה. גם ה- ABS עבד שעות נוספות. ירד במשך כמה דקות ברד "יבש" (כלומר בלי גשם) ואז נפסק. הכבישים צופו בכמה ס"מ של ברד. חלק מהדרך היתה בכבישים נטושים ולכן הייתי הראשון לנסוע עליהם (וקצת להשתעשע. מוי כיף!).

התמונות צולמו בכפר נטר והסביבה.

2015-02-19 22.47.50.jpg

2015-02-19 22.42.50.jpg

2015-02-19 22.50.00.jpg

2015-02-19 22.47.43.jpg

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ירושלמי נכון?

אני בקטמון, הדבר היחידי שנערם זה השופלים שמחכים לפלס את השלג.

ראיתי באחרי הצהריים גגות לבנות בשכונת גילה, אז תודה על העדכון שירד אצלכם.

כן. עכשיו לפני שהולך לישון הסתכלתי החוצה ונערם כבר המון שלג והוא ממשיך לרדת בכמויות. נראה לי בבוקר כבר יהיה בעייתי להסתובב ברגל בחוץ. -) בטח כבר בכל העיר המצב דומה ולא רק בגילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני כבר יצאתי לצלם בזמן הברד שהיה. שלג כנראה לא יהיה כאן במרכז. הרכב הראה 3 מעלות.

20150220_003445.jpg

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...