Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פונטו איבו טורבו - שרשור מתגלגל

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 1819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק אני לא מבין למה להחליף שמנים ופילטרים כל 5-7 אק''מ?

מה התועלת בזה?

אאל''ט מרווח הטיפולים שקבע היצרן הוא 20 אק''מ. גם לי זה נשמע ארוך, בפרט בתנאי האקלים והפקקים בישראל. אז תרד ל15, 12, אבל 5-7? תמו ימי הפיאט 127 העליזים.

וכל העניין הזה עם ה98, מרגיש לי פסיכולוגי לגמרי. חבל על הכסף.

התועלת בהחלפת שמן ופילטר בתדירות גבוהה עוזרת לשמור על השמן נקי מפיח, אליו מערכת המולטיאייר מאוד רגישה. ראיתי שמנים במכוניות עם מנועים דומים שמגיעים להחלפה אחרי 15kkm(שזה המרווח הרשמי, אחרי שקוצץ מ-30) ורואים שהוא צמיגי מאוד ועם המון משקעים בתוכו. הסיבה הנוספת היא פשוט ההישארות עם אצבע על הדופק כל הזמן, כשאתה נמצא במוסך כל 4-5 חודשים, אתה עולה על בעיות, כמו הסיפור עם מיכל העודפים, לפני שהן מתפתחות ויכול לטפל בהן לפני שהן הופכות לקטסטרופות. ובוא, יש סיבה ש"קטסטרופה" זה באיטלקית (וגם אם לא, אז מה?).

לגבי ה-98, אמירה קצת מתנשאת, במיוחד לאור העובדה שמדובר ברכב עם מנוע טורבו ותוכנה שאמורים להיות מסוגלים להפיק תועלת מאוקטן גבוה יותר, ולא סוזוקי סוויפט עם מנוע אטמוספרי וניהול סטוק. מעבר לזה, לא, זה לא פסיכולוגי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמן צמיגי עם משקעים זה מצויין. אומר שהוא עושה את העבודה שלו. אם המרווח 15, אני הייתי מוריד למקסימום 10.

אתה יכול ללכת למוסך כל 4-5 חודשים גם מבלי לבצע סיכה.

ולגבי ה98, סורי שנשמעתי מתנשא. אני רחוק מכך. אם אתה אומר שיש סיבה אמיתית - סבבה. אני איתך בזה.

שבת שלום טמבורך

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מדהים וכתיבה נפלאה, אני עם מיטו בעלת מנוע זהה .

מרגיש הזדהות איתך בכל הקשור לרגשות לרכב (ולמיכאל אלפא ;).

תמשיך לעדכן אותנו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יקר אמפירית, ויש חלקים יקרים יותר כי הם נדירים מאוד (ברקסים למשל) וכאלה שזולים יחסית כי הם נפוצים (טיימינג) אבל אני באמת לא יודע להגיד אם בכולל זה יקר יותר משזה היה ברכב אחר מקביל. במקרה שלי אני סומך על מיכאל בעיניים עצומות ופשוט משלם מה שהוא מבקש. בינתיים זה מוכיח את עצמו עם רקורד אמינות מופתי.

מהתנסות אישית עם מיכאל - אני יכול רק לחזק את כל שנאמר פה לגביו.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...