Jump to content

Guymito

 • פרסום הודעות

  34
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות Guymito

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הוא ניזוק קלות , למעשה בן אדם שלא חובב רכב לא היה מתעקש בגלל פגיעה כזו. חבל, מקווה שלא יבקשו אותו למרות שאני בספק.
 2. שלום לכולם, לאחרונה פגע רכב ברכב שלי תוך כדי חניה, בעל הרכב לקח אחריות והפעיל את חברת הביטוח שלו שהציעו לי טמבון חדש ועבודה במוסך מטעמם, הסכמתי להצעה ומחר אני מכניס את הרכב לתיקון במוסך הסדר מטעם חברת הביטוח של הרכב הפוגע, הייתי מעוניין לשמור את הטמבון הישן (זה שניזוק בפגיעה), האם זוהי זכותי לבקש אותו או שמה הוא שייך למוסך/חברת הביטוח?
 3. אין שום בעיה עם הTCT -הוא יכול להחזיק שיפור גבוה יותר ממה שהקופסא מספקת. אל תיקח ברצינות את הנתונים שרשומים באתרים, כנראה השיפור שתקבל נמוך מזה משמעותית אך עדיין מורגש וכיפי. היה לי צ׳יפ כזה במיטו, הצ׳יפ נקנה בtmc, סה״כ היה שיפור ניכר ולא היו תקלות כלל, קל להרכבה וקל להסרה לאחר כמה חודשים מיציתי אותו ולכן מכרתי, מאז כבר החלפתי לטורבו גדול יותר וצרבתי תוכנה (נפתח התאבון).
 4. יש לי התכתבות וואצפ איתו שהוא אומר ״מבחינתי אפשר להפגש לחתום על נייר ואשלם לך״ מעבר לזה כל שאר השיחות היו בטלפון והן לא מוקלטות
 5. אהלן חברים. יש לי מספר שאלות לבעלי נסיון ואשמח לקבל עזרה מיודעי דבר. אז ככה - הרכב שלי חנה ברחוב מתחת לבית, כאשר ירדתי אליו ראיתי רכב אחר ממש ״מנשק״ לי את הטמבון הקידמי, כשהזזתי את הרכב שלי מעט אחורה ראיתי שהגריל הקידמי שבור וגם קיים שבר קטן בטמבון עצמו, מיד הסקתי שהרכב המנשק הוא זה האחראי על הפגיעה (אני תמיד בודק מכות ושיפשופים והמכה הזאת בוודאות לא הייתה לפני כן), השארתי לו פתק על שמשת הרכב שהוא פגע ברכב שלי והאיש חזר אליי למחרת -ראשית טען שזה לא הוא ושאין סימנים על הרכב שלו כלל (הרכב שלי חנה כשהוא עם כיסוי כך שלא יכולות להיות שאריות צבע ברכב שלו), לאחר שאמרתי לו שיש לי עד שראה את
 6. הם טענו בפניי ובפני השוטר שהגיע שהמייסבי הגה הוחלפו, אם אני מאמין להם? לא. מה שבטוח שהם הפסידו אחלה לקוח ושלא אחזור לשם לעולם.
 7. שלום, עדכנתי שרק לאחר שהזמנתי משטרה והשוטר אילץ את המוסך למסור לי את המפתח, נסעתי לשלום
 8. עדכון* הזמנתי משטרה כדי לשחרר את האופנוע מהמוסך, הגיע שוטר ואילץ אותם לתת לי את המפתחות ולשחרר אותי לשלום(מקווה שלא עשו נזק לכלי כאות של נקמה)
 9. שלום לכולם, רציתי להתייעץ איתכם לגבי סוגיה מול המוסך המרכזי של הונדה (רחוב שבח בתל אביב). לפני כשנה בדיוק קניתי קטנוע מסוג הונדה פורזה 300, האופנוע באחריות יצרן כשנתיים ללא הגבלת ק״מ ומד האוץ׳ מראה כרגע 9700 ק״מ, מכיוון שעברה שנה הכנסתי את האופנוע לטיפול 12k (אותו קיבלתי בחינם עם רכישת האופנוע) , הגעתי היום בבוקר והשארתי את האופנוע במוסך, לאחר כשעתיים התקשרו אליי מהמוסך ואמרו לי שיש בעיה במייסבי הגה ושהם ממליצים להחליף צמיג קידמי שאלתי מה עלות הנזק וביקשו 1100 ש״ח עבור המייסבים (אני מזכיר שהאופנוע באחריות) ועוד כ400 שח בעבור צמיג. אמרתי להם שהאופנוע באחריות ואני לא מבין למה
 10. שלום לכולם, רציתי להתייעץ איתכם לגבי סוגיה מול המוסך המרכזי של הונדה (רחוב שבח בתל אביב). לפני כשנה בדיוק קניתי קטנוע מסוג הונדה פורזה 300, האופנוע באחריות יצרן כשנתיים ללא הגבלת ק״מ ומד האוץ׳ מראה כרגע 9700 ק״מ, מכיוון שעברה שנה הכנסתי את האופנוע לטיפול 12k (אותו קיבלתי בחינם עם רכישת האופנוע) , הגעתי היום בבוקר והשארתי את האופנוע במוסך, לאחר כשעתיים התקשרו אליי מהמוסך ואמרו לי שיש בעיה במייסבי הגה ושהם ממליצים להחליף צמיג קידמי שאלתי מה עלות הנזק וביקשו 1100 ש״ח עבור המייסבים (אני מזכיר שהאופנוע באחריות) ועוד כ400 שח בעבור צמיג. אמרתי להם שהאופנוע באחריות ואני לא מבין למה
 11. אם מדובר בתוכנת מדף (סטייג 1) , רוב התוכנות נותנות את אותה תוצאה ויש הרבה שמתעסקים באלפא. דבר עם דני ממקס טיונינג או עם בן מid-go המחירים אצלם הוגנים וזה חבר׳ה בעליי נסיון של שנים בתחום שיודעים מה הם עושים.
 12. למיטב ידיעתי לא בוצע שום שינוי במוט ההגה של המיטו לאורך השנים, כך שאין איזו ערבות מסויימת שהתקלה לא תופיע, אני מכיר לפחות מיטו 0.9 אחת שהתקלה הופיעה אצלה.
 13. אהלן מחפש מוסך אמין עם מחירים שפויים לטיפולים באופל אדם. אזור המרכז.
 14. בTmc מוכרים וסת דלק מהסוג שאתה צריך.
×
×
 • תוכן חדש...