Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פונטו איבו טורבו - שרשור מתגלגל

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 1830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה נורות לד הרכבת בדיוק? אני הייתי עם נורות של פיליפס עם נגיעה של אור לבן, נראה טוב אבל נורה אחת נשרפה אחרי שנה, החלפתי לסדרה הכי טובה מבחינת עוצמה של osram, אבל להגיד לך שיש שיפור למרחק גדול יותר...לא, מאכזב.

אגב, אני רואה מדי פעם את הרכב שלך חונה בחנייה בלובינסקי, צבע ממש יפה ומיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

https://www.amazon.com/gp/aw/ya?ac=bia&ref=ppx_pop_mob_b_bia_item&reorder_params=B07JM421VC%2C114-8158874-5129023

אלה.

הייתי לפני זה עם פיליפס משהו ויז'ן 130%, היו סבירות אבל גם אצלי הן היו נשרפות בקצב היסטרי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן גם אצלי בפונטו. חזרתי לאוזרם צהובות, נראה כמה יחזיקו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צובט לי קצת בלב בכל תקופה שאתה מעלה עדכון, אהבתי את האוטו מאוד מאוד (למי שלא בקיא - אני היד הראשונה של הרכב הספציפי הזה).

איך הזמן עף, היא אצלך כבר יותר שנים ממה שהיתה אצלי ונסעת יותר ק"מ ממני.

שמח לקרוא שאתה ממשיך לשמור ולטפל כמו שצריך. מדובר בדוגמא חיה לרכב עם מוניטין אמינות נמוך (איטלקי, מולטיאייר וכד') שמפגין אמינות לא רעה בכלל תודות לתחזוקה שוטפת מהיום שעלתה לכביש.

בכל מקרה, אם תתן לי סיבוב אוכל לתת לך חוות דעת מקצועית לגבי איך היא נוסעת היום לעומת הימים שהייתה יותר צעירה :-D

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאני זוכר שהבטחתי, אבל זה אף פעם לא יצא לפועל. צריכים לגרום לזה לקרות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לחשוב לאיזו רמה היו יכולים להגיע המפגשים של קארספורום לו היו ממשיכים עם המסורת של המפגשים שהיו פעם באשדוד.

אני תמיד מסתכל על מועדונים שונים בכל מיני תחומים בחו"ל, ומופתע מהרמה הגבוהה שרק עולה משנה לשנה. רק בישראל משום מה כל העניין הזה של מפגשים, תחרויות, הולך ודועך עם השנים (ע"ע אוטומוטור). עצוב.

וספייר שאלה אליך, זכור לי שפעם היית ממש נגד סאנרופים. האם היחס שלך השתנה לאחר אי אילו שנים בעלות על רכב עם סאנרוף? משתמש בו הרבה?

עריכה אחרונה על ידי iluxxxa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.amazon.com/gp/aw/ya?ac=bia&ref=ppx_pop_mob_b_bia_item&reorder_params=B07JM421VC%2C114-8158874-5129023

אלה.

הייתי לפני זה עם פיליפס משהו ויז'ן 130%, היו סבירות אבל גם אצלי הן היו נשרפות בקצב היסטרי.

הקישור ששלחת לא מציג את הנורות אלא דף של הגדרות וכאלה.

נ.ב- אתה עושה הרבה נס הרים וכאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וספייר שאלה אליך, זכור לי שפעם היית ממש נגד סאנרופים. האם היחס שלך השתנה לאחר אי אילו שנים בעלות על רכב עם סאנרוף? משתמש בו הרבה?

כן? הייתי נגד? באמת שאני לא זוכר.

היום אני מאוד בעד, אצלי הוילונות של שניהם פתוחים כל הזמן, וכשאפשר ונעים אני פותח גם את החלון עצמנו. זה נחמד ומכניס אור ואוויר. אבל שמתי לב גם שלא כל הסאנרופים נולדו שווים, וכאן הוא נמצא יחסית רחוק קדימה, אז מצליחים לתפוס אותו בזווית העין, בהרבה מכוניות אחרות שמתי לב שהוא נמצא יותר רחוק אחורה ואז אתה שוכח שהוא שם. אבל כשיוצא לי לנסוע במכוניות בלי סאנרוף בכלל זה מרגיש לי סגור וחשוך מדי.

הקישור ששלחת לא מציג את הנורות אלא דף של הגדרות וכאלה.

נ.ב- אתה עושה הרבה נס הרים וכאלה?

תחפש katana x4 באמזון, לא יודע למה אתה מקבל דף הגדרות...

לצערי, ואני קצת מתבייש להגיד את זה, אבל במהלך כל תקופת הבעלות נהגתי חזק באוטו הזה אולי 10 פעמים במצטבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש katana x4 באמזון, לא יודע למה אתה מקבל דף הגדרות...

לצערי, ואני קצת מתבייש להגיד את זה, אבל במהלך כל תקופת הבעלות נהגתי חזק באוטו הזה אולי 10 פעמים במצטבר.

הנורות האלה נכנסו לך חלק? לא צריך לקנות מתאמים שחורים עגולים כאלה במקום המקוריים?

וזה גם מגיע עם resistor כזה שחור, איפה דוחפים את הרכיב הזה כשמחברים את הנורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים לשעבר של רכבים איטלקיים שבמשך השנים עבר את איציק הללי, אוטואיטליה ועוד מסקרן אותי אם הכל פשוט יותר יקר? המוסך יותר יקר כי אתה דואג ללכת למתמחים בדגם? לא באמת יקר יותר וזה רק פסיכולוגי?

באסה לצבור עלויות כאלה בפרק זמן קצר.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורות האלה נכנסו לך חלק? לא צריך לקנות מתאמים שחורים עגולים כאלה במקום המקוריים?

וזה גם מגיע עם resistor כזה שחור, איפה דוחפים את הרכיב הזה כשמחברים את הנורה?

מתחברות בלי בעיה ואפשר לקנות פקקים גדולים יותר שאפשר לדחוף לתוכם את הקופסה החיצונית, ואם גם הם לא מספיק גדולים, אפשר לעשות בהם חור ולהוציא את הקופסה הזאת החוצה.

בתור בעלים לשעבר של רכבים איטלקיים שבמשך השנים עבר את איציק הללי, אוטואיטליה ועוד מסקרן אותי אם הכל פשוט יותר יקר? המוסך יותר יקר כי אתה דואג ללכת למתמחים בדגם? לא באמת יקר יותר וזה רק פסיכולוגי?

באסה לצבור עלויות כאלה בפרק זמן קצר.

זה יקר אמפירית, ויש חלקים יקרים יותר כי הם נדירים מאוד (ברקסים למשל) וכאלה שזולים יחסית כי הם נפוצים (טיימינג) אבל אני באמת לא יודע להגיד אם בכולל זה יקר יותר משזה היה ברכב אחר מקביל. במקרה שלי אני סומך על מיכאל בעיניים עצומות ופשוט משלם מה שהוא מבקש. בינתיים זה מוכיח את עצמו עם רקורד אמינות מופתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה! הלוואי ולי היום היה חיבור כזה למוסך, מי יודע אולי עוד אמצא! לי אישית יש בעיה לנסוע לת''א, זה השנאה שלי! רק פקקים! דרוש מוסך מומחה לסקודה בפ''ת...

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני לא מבין למה להחליף שמנים ופילטרים כל 5-7 אק''מ?

מה התועלת בזה?

אאל''ט מרווח הטיפולים שקבע היצרן הוא 20 אק''מ. גם לי זה נשמע ארוך, בפרט בתנאי האקלים והפקקים בישראל. אז תרד ל15, 12, אבל 5-7? תמו ימי הפיאט 127 העליזים.

וכל העניין הזה עם ה98, מרגיש לי פסיכולוגי לגמרי. חבל על הכסף.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...