Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיוון סאונד אצל רונן - רכיבים של ARC AUDIO

Eran Harpazz
שימו לב! השרשור הזה בן 3352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שרכשתי רכיבי מערכת במחירים לא זולים יחסית הרגשתי שעדין משהו חסר.

באס,איזון,חדות,עוצמה,לא ידעתי על מה להניח את האצבע,לא הייתי שלם ובידיעה גדולה שהרכיבים מסוגלים

לתת הרבה יותר.כבר עברו לי מחשבות על שידרוגים נוספים ולאחר ביקורות רבות והמלצות החלטתי לנסות כיוון מערכת אצל רונן סאונד בידיעה שהפייניש הזה מחוייב.

בהתחלה הייתי קצת סקפטי אך אמרתי לפני צעד של שידרוג רכיבי מערכת נוסף כדאי לנסות.

רונן והצוות מקצועיים לכל דבר,עונים על כל שאלה ומעשירים את הידע באופן מקצועי שלא נתקלתי בעבר כמו אצל אנשים שמתיימרים להיות מה שהם לא.

רונן וסרגיי המתקין נכנסו לאוטו ושמעו מה שהמערכת מוציאה בהבנה שהמערכת כרגע רחוקה ומבוזבזת ממה שמסוגלת להפיק.לאחר 3 שעות של כיוונים,שינויים,טיפול נאות בטיים קורקשין ובו זמנית רונן עם אוזני הפלא שלו נכנס למוח השלם שמורכב מכל סך חלקי המערכת ויחד עם הסטארט אפ שרונן מביא איתו לחיבור שמורכב בין ידע,נסיון רב וחוש שמיעה פדנטי.

המערכת מופעלת והאסימונים מתחילים ליפול,נשמע "ונראה" שהזמרת יושבת על הדשבורד,הסאונד נהפך לבשרני יותר,חי,חודר לנשמה,הבאס שחיפשתי זמן רב סוף סוף נשמע ממש כאילו הותקן מתחת לרגלי הזמרת:-).

מה שהיה לפני לא ניתן להגדיר ביחס לצלילי ההרמוניה שמופקים כעת.

חברים כל מילה נוספת מיותרת,זה לא מומלץ זה חובה לכל פריק שמשקיע את מיטב כספו אם זה סכומים קטנים או גדולים.

נסו ותראו בעצמכם...

Pioneer p99, two amp 2300se-triple ml1800.3

Amp 2150se-double mid700.3

amp 2150se-double tw280.3

two mono rockford 1500 bdcp-double jlaudio 12w7,xs power 3100,3400,mehman 240 amp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום, כיף לשמוע שאתה מרוצה מהתוצאה הסופית, רונן אכן איש מקצוע בזכות,

הגעת למסקנה חשובה שהכיוונים לא פחות חשובים מהציוד וההתקנה. אשמח אם תפרט קצת לגבי הרכב והרכיבים המותקנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי סונטה 2008

hu pioneer dex99rs

arc audio300.4

arc audio 1200.1

arc audio black 6.2

2 sub sundown sd 12

בידוד דלתות + תא מטען

two mono rockford 1500 bdcp-double jlaudio 12w7,xs power 3100,3400,mehman 240 amp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציוד ברמה גבוהה, לפי המפרט נראה שקנית והתקנת אצל יוסי את המערכת, אז גם ההתקנה לא פחות ממעולה. עצה קטנה, תנסה לשדרג את הסאב של הSUNDOWN לארק אודיו BLACK, לא שהוא רע אבל הBLACK איכותי יותר.

אגב, אנשי הפורום אוהבים תמונות. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן התקנה אצל יוסי אלפיין התותח:-)

באס מרוצה,עושה את העבודה שחיפשתי..בעתיד יעבור לאקטיבי ויוסיף לסט את הMID

עריכה אחרונה על ידי Eran Harpazz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים - שיניתי את הכותרת בכדי שהשרשור הזה לא ימחק בעקבות הפרסום הלא נכון.

רונן הוא חבר ואיש יקר ובעל מקצוע מדהים.

אני מפנה את הכוון הפרסומי של השרשור אל ספונסר פורום מוכר ידוע וטוב גם כן - ARC.

בנוסף לכך - נא העלה תמונות מההתקנה של הרכב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר להגיע לתוצאות מדהימות (כמו שמתואר כאן) ללא שימוש בכלים מיוחדים? (אני יודע שהבן אדם מקצוען ובעל אזניים מדהימות, ואני לא מזלזל) - אבל לפחות RTA, O-scope, DD-1, משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלים המיוחדים כמו RTA לבידקת היענות כוח של רמקולים ולבדיקת אימפולס טובים בכדי להביא אותך לנקודת התחלה טובה ובכדי ללמד אותך ולהכווין אותך כיצד להגיע לבסיס נכון וטוב.

איש סאונד עם נסיון וידע כבר יודע מה התוצאה שהוא מחפש - אפשר להגיע לשם על בסיס שמיעה בלבד - זה משהו שאני אכתוב עליו במהלך החודש ומשהו הקרובים במדריך המלא לאודיופיל המתחיל.

בנוסף לכך תמיד תצא מתוך נקודת הנחה בסיסית שמיקרופון ואזניים לא שומעים אותו הדבר - לקבל דיוק בתזמון במיקרופון זה דבר אחד - לקבל תמונה נכונה באזניים זה דבר אחר לגמרי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...