Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצ"ב בדיקה של גטס 2008 - דעתכם?

m1981
שימו לב! השרשור הזה בן 3367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

היום לקחתי את הרכב יונדאי גטס GLI 2008 לפני קנייה לבדיקה במכון.

צירפתי לכם את הדוח בדיקה.

הרכב יד 2 לפני זה היה בבעלות קודמת בהשכרה מאלדן הוא עשה עד עכשיו 115,700

האם שווה לקחת את הרכב לאחר התוצאות הנ"ל?

אני מודה לכם מראש

PTDC0009.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אנשים מגרילים את הנבלות האלה? :roll:

מדובר בגטס יוצאת השכרה עם פגיעת שלדה. הרכב הזה שווה עשרות אחוזים מתחת המחירון, עשרות. מחיר ריאלי לטעמי הוא בין 10 ל 15, וזאת בהנחה שיש היסטוריית טיפולים כלשהיא. אם גם את זה אין הייתי עובר לרכב הבא. אתה יודע, לא חסרות גטס בשוק.

קח בחשבון שלמכור את הרכב הזה תהיה משימה קשה מאוד.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לקחת את הרכב הזה למוסך מטעמך ולבדוק את כלל הליקויים בבדיקה.

יש הרבה כסת"חים אבל יש גם דברים רציניים כמו תצורכת שמן בשסתומים.

הרכב היה בהשכרה וזה אכן נראה בבדיקה.

כל סעיף השלדה מראה כמה האוטו הזה עבר. יש להשקיע הרבה כסף על מנת לבצע יישור קו. הרכב נראה מוזנח.

בהחלט מצטרף לאיתמר-יונדאי גטס זה אוטו מאוד נפוץ. בטוח תמצא רכב הרבה יותר שמור מהרכב הנ"ל.

בהצלחה.

כעת: יונדאי i10 שנת 2015, 1.0, ידנית.

בעבר: יונדאי אקסנט שנת 2005, 1.5, אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לקחת את הרכב הזה למוסך מטעמך ולבדוק את כלל הליקויים בבדיקה.

בהצלחה.

חבל על הזמן (לבדוק במוסך מטעמך).

שחרר כפי שנאמר כבר קודם.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אין לו ספר טיפולים, הוא אמר שהוא יכול לנסות לחפש לי מסמכים או להוציא מהמוסך שהוא טיפל.

התייעצתי במוסך הוא אמר לי שהרככ לא כזה גרוע כמו שזה נראה השקעה עד 1000 שקל הוא אמור להיות לא רע בכלל.

ואם אני לוקח אותו אז מקסימום 16K?

עדיין אתם באותה דעה?

מה אתם אומרים באופן כללי אם רשום בעלות קודמת ליסיניג\השכרה? לא להתקרב אפילו שרשום ק"מ נמוך

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אין לו ספר טיפולים, הוא אמר שהוא יכול לנסות לחפש לי מסמכים או להוציא מהמוסך שהוא טיפל.

התייעצתי במוסך הוא אמר לי שהרככ לא כזה גרוע כמו שזה נראה השקעה עד 1000 שקל הוא אמור להיות לא רע בכלל.

ואם אני לוקח אותו אז מקסימום 16K?

עדיין אתם באותה דעה?

מה אתם אומרים באופן כללי אם רשום בעלות קודמת ליסיניג\השכרה? לא להתקרב אפילו שרשום ק"מ נמוך

תודה

בתור אחד שמכר את הרכב הקודם שלו לאחרונה, תהיה לך בעיה בעוד כמה זמן כשתחליט למכור מבחינה להיפטר מהרכב. יש לו פגיעות שלדה שכל קונה פוטנציונאלי לא ירצה לקנות כזה רכב.

תחשוב שלרכב שיש לו עבר של השכרה-טופל תחזוקת שבר בחברת ליסינג, עבר תאונות בכל הרכב ויש סעיפי שלדה שכן משמעותיים מבחינת מחירון, לא ייתן לך שקט וכל הזמן תהיה בהוצאות. על אחת כמה שאין היסטוריית טיפולים מסודרת. זה מתכון לאסון! תהיה כל הזמן עסוק בלתקן דברים שצצים בגלל שקודם לא טיפלו בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצרף לך שני קישורים. תקרא אותם באדיקות. בתור אחד שעבד בחברת ליסינג ונחשף יותר ויותר למה שקורה כעת, שיניתי את דעתי ואני ממליץ בחום לא להתקרב לרכבי ליסינג.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?556762-%D7%9C%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A0%D7%A1%D7%A7%D7%99-%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%93-%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%95-%D7%9C%D7%A1%D7%93%D7%A8-%D7%90%D7%95%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%9D-%D7%B4%D7%94%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9D%D7%B4-%D7%A7%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%A2%D7%95%D7%93-%D7%9E%D7%99%D7%A9%D7%94%D7%95

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?556780-%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%99%D7%93%D7%99%D7%93%D7%95%D7%AA%D7%99%D7%AA-%D7%9C%D7%A7%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9E%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%92

שני הקישורים האלו, נותנים לך בדיוק מה שווה האמינות. תוכל לראות גם את תגובתי שם.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NSW- הת'רד הראשון עוסק ברכב פרטי מיד ראשונה שנרכש מסוכנות טרייד-אין של יבואן רכב ולא מחברת ליסינג. הת'רד השני לא רלוונטי לכדאיות העסקה.

לא הבנתי מה מטרת הציטוטים.

אין מניעה לקנות רכב מהשכרה/ליסינג בתנאי שהאקזמפלר הספציפי שמור, ועברו משוקלל במחיר שתשלם עליו.

רכב מיד פרטית ימכר מהר יותר ובמחיר טוב יותר. זה נכון כשתקנה ונכון כשתמכור.

אם זה השיקול העיקרי בקניית רכב? אני בכלל לא בטוח.

אם אתה מתכנן על הרכב לטווח ארוך (לא מאלו שמחליפים כל שנתיים) זה לא רלונטי עבורך. אולי אפילו להיפך. ממילא כשתמכור, המחיר שתקבל לא יזכיר את המחיר ששילמת.

אם אתה רוצה השקעה טובה לטווח קצר, לך על מניות של לוויתן. רכב זה נטל, לא נכס.

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NSW- הת'רד הראשון עוסק ברכב פרטי מיד ראשונה שנרכש מסוכנות טרייד-אין של יבואן רכב ולא מחברת ליסינג. הת'רד השני לא רלוונטי לכדאיות העסקה.

לא הבנתי מה מטרת הציטוטים.

אין מניעה לקנות רכב מהשכרה/ליסינג בתנאי שהאקזמפלר הספציפי שמור, ועברו משוקלל במחיר שתשלם עליו.

רכב מיד פרטית ימכר מהר יותר ובמחיר טוב יותר. זה נכון כשתקנה ונכון כשתמכור.

אם זה השיקול העיקרי בקניית רכב? אני בכלל לא בטוח.

אם אתה מתכנן על הרכב לטווח ארוך (לא מאלו שמחליפים כל שנתיים) זה לא רלונטי עבורך. אולי אפילו להיפך. ממילא כשתמכור, המחיר שתקבל לא יזכיר את המחיר ששילמת.

אם אתה רוצה השקעה טובה לטווח קצר, לך על מניות של לוויתן. רכב זה נטל, לא נכס.

זה חלק מהתגובה שלי לשרשור בלינר הראשון:

חייב לומר משהו, עבדתי בחברת ליסינג גדולה. המידע שנמסר ללקוחות מבחינת היסטוריה של הרכב שונה ממה שבאמת הרכב עבר בפועל-משמיטים פרטים על מנת לייפות את ההיסטוריה של הרכב.

מי שאין לו קשרים בתוך החברה לא יכול לראות באמת מה ההיסטוריה של הרכב, זאת אני חוויתי אישית כשנתקלתי בלקוח שטענו שהרכב לא עבר תאונה ולמעשה עבר תאונה בכל מקום אפשרי ועבר תיקונים בהתאם.".

אתה היית רוצה לקנות רכב שאומרים לך שהכל תקין ומציגים לך מידע חלקי ובפועל הרכב אחרת?

אתה היית רוצה עוד X שנים למכור את הרכב ובעזרת הכסף שיעזור לך לקנות רכב אחר?

אני כן. חוויתי זאת על בשרי. רק שאני הייתי יד שנייה, היד הראשונה הייתה פרטית, לרכב לא היו סעיפי שלדה בבדיקה וקילומטרז' נמוך. עניין המחירון לא עניין אותי עד אשר החלטתי למכור את הרכב ולקנות רכב אחר. תאמין לי אז לממצאי בדיקה כמו של פותח השרשור וסעיף בעלות ליסינג יש משמעות. במיוחד שאני יודע איך חברות הליסינג מתחזקות ומוכרות את הרכבים. אני לא הייתי קונה. מי שכן וטוב לו, שיהיה בהצלחה. אני נותן את דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...