Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזו מכונית הכי חסכונית בישראל

mark_Avn
שימו לב! השרשור הזה בן 3364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4616768,00.html

האם בעלי המכוניות בפורום מקבלים אותו נתונים או שYNET מחזיק נהגים מירוץ בפונציאל?

נתון מעניין שצריכת הדלק ביאריס בדגם בחדש פחות טובה מבדגם הקודם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין איך הם הצליחו להוציא מאותו אוטו עם אותו מנוע 3 נתוני צריכת דלק שונים -107 אייגו וC1.

ובאמת , לקחת את הג'וק ניסמו כמדד להשוואה, מישהו שם לא ממש חשב על המבחן כמו שצריך.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה קצת מוזר,אבא שלי עם הפיגו 107 עשה כ 1/21 בבין ירוני ממעלות לבאר שבע וחזור בכביש 6 והוא נסע רגוע,ופה הממוצע הוא 1/20.

בפנדה הייתי משיג צריכה של 1/17.5 כמעט ורק בבין עירוני.

מעט מוזר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטנדרטיזציה של המבחן בעייתית מאד - מדובר ב"נתוני אמת" אבל בתנאי תנועה שונים ועם נהגים שונים כך שצריך להתייחס עם יותר מקורט מלח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את YNET מעניין דבר אחד "יש לנו כתבה שתיצור הרבה באזז ותגובות". זה לא שונה דרך אגב מ"חוחכמת ההמונים של דה מרקר" ובמילים אחרות, הכנו למפרסמים אצלנו את הציתות הבא" YNET קבע ..... הכי חסכונית".

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה הזו שווה לקליפת השום.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה הזויה לגמרי, שלא לדבר על כמה שטויות הם כתבו.

אין ולא יהיה כמו מנועי הטורבו דיזל של VAG (מנועי ה 1.9 TDI)...

ואם כבר, לסיאט של ההורים שלי, מנוע 1.9 דיזל N/A עושה 1:19.5 עירוני ו 1:24.5 בין עירוני. שנת 2002!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם העובדה שעם אותו הרכב בדיוק- הC1, ה107, והאייגו, הם הציגו תוצאות שונות מאוד, מעידה על טיב המבחן.

מה קרה? הסמל של סיטרואן יותר אווירודינמי מהאריה של פיג'ו?

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמפתיע שבטויוטה הדגמים של 2014 פחות חסכוניים מ2012-13. לא נשמע לי הגיוני אלה אם כן הנהג בחדשה היה פשוט עם רגל כבדה יותר..

כאמור, מבחן שווה לת*ת.

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה הטענה, כל שנעשה כאן הוא קיבוצן וחלוקתן לקטגוריות גודל של תוצאות מבחני רכב שעשו כתבי ynet. באופן טבעי מבחנים כאלו שנעשו בתנאים שונים, בעונות שונות ואולי גם ע"י נהגים שונים יביאו לתוצאות שונות ובחלק מהמקרים גם מוזרות, כמו המקרה של האייגו/107/C1. דווקא מקנה פרצוף של אמינות לסקר הזה ובכל מקרה מדובר בתוצאות אמת, בניגוד למבחני המעבדה האויליים שקצת קשה לחבר אותם למציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה הטענה, כל שנעשה כאן הוא קיבוצן וחלוקתן לקטגוריות גודל של תוצאות מבחני רכב שעשו כתבי ynet. באופן טבעי מבחנים כאלו שנעשו בתנאים שונים, בעונות שונות ואולי גם ע"י נהגים שונים יביאו לתוצאות שונות ובחלק מהמקרים גם מוזרות, כמו המקרה של האייגו/107/C1. דווקא מקנה פרצוף של אמינות לסקר הזה ובכל מקרה מדובר בתוצאות אמת, בניגוד למבחני המעבדה האויליים שקצת קשה לחבר אותם למציאות.

+1

זה מבחן שאנחנו רוצים לראות, מבחן בנתוני אמת ולא במעבדה, כמובן שצריך לקחת הכל בערבון מוגבל, בגלל הבדלים בין נהג אחד למשנהו ובהתאם למצב התנועה בכל רגע. מקווה שהנהגים הונחו ליסוע באופן דומה, בכל אופן מעניין לקרוא מה נהגים אלו הצליחו להוציא מכל אחד מהרכבים.

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוסר מקצוענות שגובל ביהירות אבל במציאות של עיתונות הרכב בארץ שצריכה לשרת קודם כל את היבואנים ורק אחרי זה את הקוראים, זה נורמלי ומתקבל כבר בשוויון נפש אצל הקוראים. אני מתאר לעצמי שמהר מאוד נתחיל לראות מודעות בעיתונים "XXXX היא המכונית החסכונית ביותר על פי מבחן YNET", "YNET בדק ומצא שXXXX הכי משתלמת בצריכת דלק וכו'". מקווה ש - YNET לא מנסים להיות "אוביקטיבי" הזכור לשמצה מלפני כמה שנים ואיך שם זה נגמר כולם יודעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...