Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת משכנתא - איך מסירים הערת אזהרה ומשכון?

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 3387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר פרעון המשכנתא - האם הבנק מעביר את אישורי הפרעון לטאבו ולרשם המשכונות?

לביטוח החיים הם העבירו.

במידה ולא העבירו איך מעדכנים את הגופים הנ"ל.

אשמח לקבל הכוונה.

תודה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי אפשרויות - האחת - סכם עם הבנק על ביצוע הפעולה על ידו (לדברי פקידת הבנק מדובר בעניין של כחודשיים).

האחרת - קח את המסמכים ופנה לשני המשרדים. ברשם המשכונות מדובר בכמה דקות, אבל בטאבו עליך להצטייד בהרבה סבלנות, ספרים וחיבור אינטרנט רחב סרט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתובות של הלשכות? (איזור השרון-מרכז)

האם אפשר לשלוח בדואר רשום לטאבו?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע - עליך להגיע אישית.

את הכתובות תמצא באתר של משרד המשפטים. דוד גוגל או דוד gov.il יעזרו לך. בחיפה הלשכות נמצאות שתיהן בבניין הטיל, נוח מאד.

אישית ביצעתי את הפעולה בסיום המשכנתא הקודמת (לפני כ-4 שנים), הטאבו גזל לי כחצי יום, מתוך זה כ-30 דקות אצל הפקיד. במשכתנא שסיימתי לאחרונה השארתי את העבודה לבנק, תודה שהזכרת לי לודא שהעבודה בוצעה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית ברכות על סיום המשכנתא

אתה צריך לבטל בלשכת רישום המקרקעין ( טאבו ) שבו נרשמה המשכנתא במקור.

ברשם המשכונות אם אני לא טועה ומטעה , אתה יכול בכל לשכה לבטל את המישכון.

אישית אני מעדיף להשקיע לקחת את המסמכים הרלבנטיים מהבנק "ולבלות" חצי יום ולדעת שסיימתי בכך, מקבל נסח נקי אחרי ביצוע הפעולה, מאשר לסמוך שייפול בין הכיסאות

אההה

לא לשכוח לעשות ביטוח מבנה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, תודה על התשובה.

איך אני יכול לדעת באיזה לשכת רישם נרשם הנכס?

הבנק כבר שלח לי את את המסמכים בדואר, יש מצב שהוא שלח אותם גם לביטול המשכונות?

האם אפשר לשלוח מיופה כוח?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://index.justice.gov.il/Units/LandRegistration/DivisionUnits/ChambersRegistration/Detection/Pages/SearchGushLishka.aspx

הבנק שלח לך שטרי סילוק משכנתא מקוריים חתומים על ידו. אתם צריכים לחתום מול עו"ד שיאשר את חתימותיכם ואז גם מיופה כוח יכול להופיע בלשכה או שאתם חותמים מול הפקיד בטאבו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה.

מתשובתך עולה שבמידה והנכס רשום על שם בני זוג, שניהם צריכים להיות נוכחים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן לוגיקה במיטבה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. אני ביטלתי את שני הרישומים לי נוכחות אשתי, ואפילו לא זכור לי שלקחתי תעודה מזהה שלה או יפוי כוח. בסופו של דבר רישום הדירה הוא על שם שנינו - כיצד היא יכולה להפגע מהסרת המשכנתא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לביטול הערת אזהרה חותמים רק המבקשים לבטל קרי הבנק

בביטול משכנתא חותמים גם הבנק מצד אחד וגם הלווים מצד שני ועו"ד או הרשם צריכים לאשר את החתימות שלהם.

אח"כ אתה בתור שליח של זוגתך יכול להופיע לבד .

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דורש ממני:

1. להגיע לארץ.

2. להביא (גם) את אשתי.

3. לבזבז זמן יקר.

כרגע אני לא מתכוון לטפל בזה בגלל חוסר הנחיצות והסרבול.

תודה לכל המשיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעליך לעשות להתייצב מול הקונסול במקום מגוריך הוא יאשר את החתימות שלך ושל זוגתך במקומו של העו"ד / הרשם בארץ וניתן להתקדם עם זה.

אם לא בוער לך גם בסדר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, אז לגשת לקונסול עם השטרות, לחתום מולו ולהעביר לארץ להגשה ע"י קרוב משפחה? זה לגבי הרישום בטאבו. מה לגבי הסרת המשכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...