Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטומאניה-"חווית קנייה"

momozal
שימו לב! השרשור הזה בן 3485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח ידידי . כמו כל עם ישראל נפלת בפח בכך שחשבת שבאת לתערוכת "ריהוטים 2014". העם בישראל הוא עם בעל זיכרון מאד מאד קצר.

אז האמת היא שמדובר באותה תערוכה שהוצגה שם לפני חודשיים בשם המפוצץ "תערוכת אאוטלט 2014".

המציגים אותם מציגים בדיוק. המוכרים בכל האולמות אותם מוכרים. המוצרים בכל האולמות אותם מוצרים, וגם המחירים ("במבצע מיוחד לרגל התערוכה..") אותם מחירי "מבצע".

אז כמו שנוהג נחמיה שטרסלר לומר "אז שלא יעבדו עליכם"...

וכן למר. רק למען הסדר הטוב לא באתי לראות רהיטים, באתי עם קרוב משפחה שסבור שאני מבין במכוניות ומתעקש על ליווי "מקצועי". דווקא בגלל שמכריחים אותי לראות רהיטים כתנאי מוקדם לראיית מכוניות אני נוטש, במיוחד כשאת המכוניות הללו ניתן לראות וביתר נחת וגם כמובן באותם מחירים, או נמוכים יותר בשל מיעוט קונים, במגרש האורגינלי של המוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הסיבה הלגיטימית היחידה להגיע ליריד כזה היא כדי להתרשם ממבחר גדול של יצרנים במכה במקום לעשות סיבוב סוכנויות.

כשאני אומר להתרשם הכוונה אך ורק להתיישב ברכב ולסקור אותו חיצונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי רק לאלבר היתה שם תצוגה. ובכלל אם רוצים לראות המון מכוניות בהמון מגרשים של המון חברות, לא צריך מועד מיוחד ולא צריך לראות רהיטים כתנאי מתלה, אפשר בכל יום חול להגיע לגלילות. הצרה היא שאצל כולם תראה את אותן המכוניות וגם באותם המחירים, השינוי היחיד הם השלטים ורמת התיחכום בניסוח ההבטחות הכתובות בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם מנוע בלוי דווקא יאיץ יפה במישור, אבל בעליות הוא יאבד כח בצורה מורגשת ובירידות בלימת מנוע תהיה חלשה.

קח את האקסנט שלך לאיזו עליה ותראה.

תוציא את מדיד השמן כשהמנוע עובד, תראה אם יוצא משם זרם אויר.

מה זאת הבדיקה הזו לראות אם יוצר אויר? מה זה אומר על המנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה אומר שהמנוע מנפח, כלומר המנוע כבר בלוי ובורח לחץ לעוקת השמן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לעשות אוברהול או להחליף מנוע.

או פשוט לנסוע ככה עד שהמנוע ימות ואז להחליף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני חושב שאתה טועה. בדקתי ב 2 מכוניות שאחת מהן עם מנוע שסוחב מעולה ושקט מאוד ובשניהם יצא קצת אויר אז כנראה שזה לא מדד להחליט שהמנוע שחוק מאוד.

לא זרם אחיד אלא אויר יוצא לפי קצב המנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לבדוק מנוע צריך לבדוק קומפרסיה ולראות מצב הפלאגים. אפשר גם להריח שמן ולראות אם יש ריח של בנזין - זה גם סימן רע. אבל לא להתבלבל עם ריח של שמן.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר יוליאן נהג הרבה על האקסנטים הללו ולא מבין מה הקשר למבחן תאוצה?

מה שאתה רושם רק מחזק את מה שאני אומר שהם סוסי עבודה,אבל בשבילי לא הייתי רוצה רכב שאני יטדע שקרעו אותו.

כאחד שגם בילה שעות מאחורי הגה של אקסנטים צבאיות,אני מסכים עם יוליאן ומחזק את דעתו.

Infiniti G37-Sold

Toyota Corolla 2014-חזרה לאלבר

Ford Focus 1.5 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
שמע, אני חושב שאתה טועה. בדקתי ב 2 מכוניות שאחת מהן עם מנוע שסוחב מעולה ושקט מאוד ובשניהם יצא קצת אויר אז כנראה שזה לא מדד להחליט שהמנוע שחוק מאוד.

לא זרם אחיד אלא אויר יוצא לפי קצב המנוע

אם יוצא קצת אויר זה עוד בסדר, אבל אם זה זרם חזק ולפעמים גם נפלט שמן זה סימן למנוע מנפח.

ראיתי גם מכוניות חדשות עם פחות מ10K ק"מ שיוצא מהן אויר חלש.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם הרכב של 270 אק״מ מטופל יפה לא מוכרים אותו במחיר מחירון.

לא רק שהסוכנויות יודעות שזה אוטו פח, הן גם לא מציעות עליו איזה מחיר רצפה. ביזיון פעמיים.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר קונים שניים כאלה, יש לוודא קודם שכל מה שמקולקל בראשון, תקין בשני ולהיפך.

כמובן שיהיו באותו צבע בדיוק כדי שגם חלקי הפח יתאימו. בסך הכל זה חוסך לא מעט כסף בצביעת החלקים.

גם מקום חנייה מסודר ורחוק מגנבים פוטנציאליים.

חבל שלא עשו כמו במחסני תאורה:

"רכב שני בשקל. לא תיקח?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת חלקי פח מרכב באותו צבע? הבעיה שזה אף פעם לא אותו צבע ויש הבדל וזה ניראה רע מאוד.

ובגם ממה שהבנתי המחיר עבור הרכב הראשון הוא לא כזה נמוך, יוצא שאתה קונה שני גרוטאות במחיר שהם באמת עולים.

אין פה שום יתרון. רק עבודה פסיכולוגית על אנשים שאוהבים לקבל "חינם".

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל תיקון:

אתה משלם על שניים הרבה יותר ממה שהם שווים באמת. ובקשר לצבע תמיד אפשר לעשות "פוליש".

הרכבים הללו הרוויחו מזמן את ערכן, ממה שהם עלו. אם לא יותר.

גם אם היו מוכרים אותם עם הפחתה רצינית בכל הסעיפים, והיו באמת נותנים את השני במתנה, גם אז היו יוצאים מורווחים מכל הסיפור הזה.

אבל אם אפשר עוד ועוד לשחוט, אז למה לא? אני מרחם על הפראיירים שנפלו במלכודת הזו. זו ממש הונאה. והכל חוקי אפילו.

אני מחכה לקרוא על זה באתר WALLA ו YNET. מעניין מה יש למומחי הרכב שם לכתוב על הנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...