Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האירוע המוטורי המרכזי של מועדון החמש בפארק הלאומי ר"ג 17.10.14

מועדון החמש
שימו לב! השרשור הזה בן 3473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבחינתי, זו כוכבת האירוע.

שברולט קורבייר קורסה טורבו, במצב מדהים, מקורית לחלוטין.

שלמה, תודה רבה על התמונות הנהדרות !attachment.php?attachmentid=400148&d=1413578706

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן שאי אפשר בלי פינת הישראלי המכוער.

בני ל הידוע בכינוי בני לוי הניח את ספר השיפוץ של הרנו 15 שלו על השמשה הקדמית, למען יוכלו המבקרים להתרשם מתהליך השיפוץ המדהים שעברה.

בסוף האירוע הספר פשוט נגנב על ידי אחד המבקרים, שבאמת ובתים לא מבין מה יש לו לעשות בו.

שלא לדבר על אין סוף פעמים שמבקרים ניסו לפתוח מכוניות או להכנס למכוניות פתוחות.

טוב, לזה כבר התרגלנו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שפל חדש, ממש מעצבן.

כשהסתובבתי יצא לי לשמוע הרבה אורחים שנהנו לראות את הרכבים , היו גם מבקרים שמאוד הופתעו מעצם קיום האירוע ושלטענתם לא היה לו מספיק פרסום לכלל הציבור.

חוץ מזה היה ארוע מקסים והמון תודות לצוות המארגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיעות ברכבים,פתיחת דלתות,דפיקות על הפח,וכמעט הצלחת תלישת סמל קדמי של הרכב שלי,את זה חויתי בארוע ברמת גן היחידי ב2012 שהיתי בו,אז נכון שהארוע מכובד כשלעצמו,אך בארוע כזה על מי מוטלת האחריות לשמירת הרכב,על המציג או על המועדון כגוף המארגן?דיברו איין סוף פעמים על זה גם בארוע בלטרון,לדעתי צריך לחשמל את הרכבים בוולטג נמוך איין לאנשים מה לגעת ברכב,רק להסתכל.

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לחשמל בוולטאז' נמוך?

למה לא בגבוה, ישר מקווי המתח הגבוה, כך ילמדו הסקרנים לקח, אחת ולתמיד.

האחריות היא על בעל המכונית בלבד.

לא רוצה שיגעו לך במכונית ?

תהייה לידה כל זמן האירוע או חבלל אותה היטב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות התאונה המצערת של הכבאית -קרוואן של אריה הגענו לאירוע ונהננו (במידת האפשר )

האירוע תוכנן ונוהל בצורה טובה מאוד ,מגוון וכמות כל הרכב הייתה יפה וגרמה לחלקנו להזיל ריר:)

ועל כך, בשמי ובשם חבריי מסניף הצפון של מועדון ה 5 תודה לכל העוסקים במלאכה (לא מזכיר שמות על מנת לא לשכוח מישהו).

הנה כמה תמונות מהדרך ומהאירוע.

איתמר

חניה בחבצלת השרון

IMG_5295.jpgIMG_5297.jpgIMG_5298.jpgIMG_5299.jpgIMG_5300.jpgIMG_5301.jpgIMG_5302.jpgIMG_5304.jpg

עוד קצת תמונות מהדרך

IMG_5321.jpgIMG_5305.jpgIMG_5308.jpgIMG_5309.jpgIMG_5314.jpgIMG_5315.jpgIMG_5316.jpgIMG_5317.jpg

דרך ארוכה כמו שהבנתם

IMG_5345.jpgIMG_5322.jpgIMG_5323.jpgIMG_5325.jpgIMG_5326.jpgIMG_5327.jpgIMG_5328.jpgIMG_5329.jpg

ולבסוף הגענו

IMG_5359.jpgIMG_5360.jpgIMG_5361.jpgIMG_5354.jpgIMG_5355.jpgIMG_5356.jpgIMG_5357.jpgIMG_5358.jpg

לא להשבר עוד קצת

IMG_5383.jpgIMG_5363.jpgIMG_5364.jpgIMG_5365.jpgIMG_5367.jpgIMG_5368.jpgIMG_5370.jpgIMG_5379.jpg

אחרונות

IMG_5377.jpgIMG_5378.jpgIMG_5371.jpgIMG_5372.jpgIMG_5373.jpgIMG_5374.jpgIMG_5375.jpgIMG_5376.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לחשמל בוולטאז' נמוך?

למה לא בגבוה, ישר מקווי המתח הגבוה, כך ילמדו הסקרנים לקח, אחת ולתמיד.

האחריות היא על בעל המכונית בלבד.

לא רוצה שיגעו לך במכונית ?

תהייה לידה כל זמן האירוע או חבלל אותה היטב.

לחיבלול המועדון אמור לדאוג,להיות ליידה?הייתי עם החברה אז,אכלנו על האש,היה נחמד,המכונית מוצגת בבית וכך ישאר עד שיימצא פתרון,מקווה שהספר יוחזר לבני.המועדון מקבל מספיק כסף מהחברים שידאג לשמירה.באותו ארוע שאני השתתפתי אני זוכר ריב קולני שהגיע לתגרת ידיים,היה לא נעים אז לראות שהסמל כמעט נתלש ואת כל טביעות האצבעות.

עריכה אחרונה על ידי oferbz

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחיבלול המועדון אמור לדאוג,להיות ליידה?הייתי עם החברה אז,אכלנו על האש,היה נחמד,המכונית מוצגת בבית וכך ישאר עד שיימצא פתרון,מקווה שהספר יוחזר לבני.המועדון מקבל מספיק כסף מהחברים שידאג לשמירה.באותו ארוע שאני השתתפתי אני זוכר ריב קולני שהגיע לתגרת ידיים,היה לא נעים אז לראות שהסמל כמעט נתלש ואת כל טביעות האצבעות.

מי זה "המועדון" שאמור לשמור על המכונית שלך? באו מתנדבים ועסקו בהכנת השטח. כמה מתנדבים היו? למה לא פי 2 או פי 3? האם גם אתה היית ותרמת את חלקך? האם אתה חושב שלמועדון תקציב עודף גם לשים 10 שומרים (זה מספיק?) ליום שלם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זה "המועדון" שאמור לשמור על המכונית שלך? באו מתנדבים ועסקו בהכנת השטח. כמה מתנדבים היו? למה לא פי 2 או פי 3? האם גם אתה היית ותרמת את חלקך? האם אתה חושב שלמועדון תקציב עודף גם לשים 10 שומרים (זה מספיק?) ליום שלם?

כן חביבי אני תרמתי את חלקי ב2012 האם אתה תרמת את חלקך?למה דמיי החבר שהחברים משלמים הולך?כן והתנדבתי יותר מפעם אחת,שישקלו את זה להבא.ולראייה תוצאה של חוסר אכפתיות של מה שנעשה במפגשים מסוג זה אני התנדבתי אז כסדרן והיה עליי גם הבגד הצהוב פעיל מועדון,וכן הערתי לאנשים שהסיגו גבול והיו לא מעט כאלו.אז אפשר שבארועים כאלו תשקל אפשרות של מתנדבים מהמועדון שיישמרו על הרכבים ואו השכרת חברה חיצונית שעולה כסף.

עריכה אחרונה על ידי oferbz

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן חביבי אני תרמתי את חלקי ב2012 האם אתה תרמת את חלקך?למה דמיי החבר שהחברים משלמים הולך?כן והתנדבתי יותר מפעם אחת,שישקלו את זה להבא.ולראייה תוצאה של חוסר אכפתיות של מה שנעשה במפגשים מסוג זה אני התנדבתי אז כסדרן והיה עליי גם הבגד הצהוב פעיל מועדון,וכן הערתי לאנשים שהסיגו גבול והיו לא מעט כאלו.אז אפשר שבארועים כאלו תשקל אפשרות של מתנדבים מהמועדון שיישמרו על הרכבים ואו השכרת חברה חיצונית שעולה כסף.

קודם כל אני לא "חביבי" שלך. אין צורך בהתנשאות מיותרת.

לגבי הכסף של המועדון - מאזן המועדון מוצג בכל אסיפה כללית. הוא לא מסמך חסוי. בקש לראות אותו ותדע אם למועדון יש כסף מיותר לשכור הרבה שומרים.

אני בטוח שנשקלה אפשרות ש"מתנדבים" ישמרו על הרכבים. אז פנה למועדון (אתה יודע את מספר הטלפון) ושאל כמה מתנדבים התנדבו. רמז - הם היו כולם בשטח. אני חושב שישמחו אם בארועי המועדון תצטרף לצוות המתנדבים ותעלה הצעות לשיפור, בזמן אמת. כל טוב ושנה טובה לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...