Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיוטה קורולה של מישהו

שימו לב! השרשור הזה בן 3662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז ככה דבר ראשוו הארון עם החומרים שלי זה מפעם היום אני משתמש בעיקר בחומרים של טרטר וstp ועכשיו אני רוצה להתחיל לנסות את מגורס.והחברה השניה chemical.

2-החיווט בבגז כבר לא ככה הוא מסודר זה תמונה מפעם היום לא רואים בכלל את החוטים כולם מוסתרים וגם הלד מסביב לסאב פועל רק כאשר הבגז פתוח לפי הקצב של המוזיקה.

3-לגבי התקנה של קסנון ראיתי שמישהו שאל זה ממש פשוט חבר הזמנתי לו מאיבי והוא שם אני יצלם לך וזה ממש לא בעיה לחבר, הפחד זה שבמכונית שלי וגם בשלך לפי מה שאני רואה אין עדשה ככה שהקסנון יסנור את האחרים.

בגלל זה שמתי דימוי קסנון למרות שאני שוקל להחליף.

תודה לכולם על התגובות אשמח לשמוע עוד :).

מחקו לך 4 הודעות, אבל אתה עדיין בגישה שפסיקים זה לחלשים? :mm_nah:

בנוגע לאוטו, כמה דברים.

חיצונית הוא נראה יפה ושמור, מאוד אהבתי את הפנסים העדינים. על הניקלים הייתי מוותרת, מיותרים לדעתי.

ג'אנטים וצמיגים, גם אני ממליצה לך להחליף בהקדם את החומרים שאתה משתמש בהם. דבר נוסף, נראה שאתה מורח את החומר גם על החלק של הצמיג שבא במגע עם הכביש בזמן הנסיעה, אל תעשה את זה. הדבר עלול לגרום להחלקה. חוץ מזה, הג'אנטים מאוד יפים.

דבר אחרון, מדבקה של TRD על קורולה 1600? באמת? :brickwall:

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לאוטו, כמה דברים.

חיצונית הוא נראה יפה ושמור, מאוד אהבתי את הפנסים העדינים. על הניקלים הייתי מוותרת, מיותרים לדעתי.

ג'אנטים וצמיגים, גם אני ממליצה לך להחליף בהקדם את החומרים שאתה משתמש בהם. דבר נוסף, נראה שאתה מורח את החומר גם על החלק של הצמיג שבא במגע עם הכביש בזמן הנסיעה, אל תעשה את זה. הדבר עלול לגרום להחלקה. חוץ מזה, הג'אנטים מאוד יפים.

לגבי הפסיקים והניקוד זה לא הצד החזק שלי חחח.

TRD הייתי חייב זה מוסיף מלא לדעתי מאחורה, ולא סתם 1600 אלה רובוטית חחח.

ואני לא שם את החומר לצמיגים על החלק שבא במגע עם הכביש זה השואב קיטור הוא מרטיב אותו כזה והתמונה זה ישר אחרי הניקוי אז זה נראה כאילו שמתי על הכל .

הSTP לצמיגים לא טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לאוטו, כמה דברים.

גם לי מחקו הודעה, ונתנו הזהרה.

הפורום הזה לא מתחשב בדילקטים כמוני, נו טוב ננסה להתאמץ קצת יותר.

חחחחח צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנו עוד בדיקה קטנה לפני שאתה מפרסמים הודעות כי זה מעצבן כשאין ניקוד.:?

פעם עוד היו מעירים על "חחחחח" (לכלוך במקלדת) ועל "אחי" היית מקבל הערה לדבר עם אחיך בבית אבל כנראה שכבר המנהלים התייאשו/התעייפו כאן מלתקן.

הכול ברוח טובה.

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TRD הייתי חייב זה מוסיף מלא לדעתי מאחורה, ולא סתם 1600 אלה רובוטית חחח.

הSTP לצמיגים לא טוב?

אז למה שלא תדביק שם מדבקה של לימון? הרי לימון מוסיף המון.

STP לא מומלץ.

TRD=THIS ROBOT DUMP

:mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת מה זה COROLLA TRD אני עובד חמש שנים בטויוטה,ולא ניתקלתי בדגם הזה!

TRD זה חטיבת השיפורים של טויוטה, חפש בגוגל על יותר מידע.

בנוגע לTRD מאחורה, להוריד כמה שיותר מהר. זה כמו שאנשים שמים על מרצדסים AMG מאחורה, M על ב.מ.וו, TYPE R על הונדה וכו'. לא מבין את ההגיון (חוץ מזה "שזה מוסיף מאחורה").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TRD זה לא Totally Random Dummies?

(מה שזה באמת זה Toyota Racing Development, סדנת הבית של טויוטה. משהו בסגנון ניסמו של ניסאן, מאזדהסיפד של מאזדה, וכו')

לגבי הקורולה המדוברת, לדעתי הגזמת עם כל הניקלים והלדים, אבל אם זה לטעמך שיהיה לך לבריאות.

עריכה:

לא שמתי לב שענו כבר לפניי. לא נורא.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאתה מורח את החומר גם על החלק של הצמיג שבא במגע עם הכביש בזמן הנסיעה, אל תעשה את זה. הדבר עלול לגרום להחלקה. :

תקשיב לה,אני למדתי בדרך הקשה לפני שבועיים שאפשר להחליק אם מורחים אפילו בטעות על הצמיג...החלקתי באמצע עיקול בצורה מטורפת,אני אישית נהנתי אבל חברים שלי קצת פחות.

חבר שלי גם ריסק רכב ונפצע לאחר שהחליק בגלל החומר,אם תרצו אעלה תמונה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לאוטו, כמה דברים.

איזה נורות התקנת בפנס ? והאם הם חוקיות?

נורות של t10 לד לבנות מאיבי יש מליון סוגים עם זה חוקי ....לא כלום בישראל לא חוקי אבל בחיים גם לא אמרו לי משטרה על זה משהו .

ונורות דרך זה דמוי קסנון זה נותן גוון יותר לבן ולא צהוב מגעיל בסכה לא ממש אומרים על זה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לאוטו, כמה דברים.

תקשיב לה,אני למדתי בדרך הקשה לפני שבועיים שאפשר להחליק אם מורחים אפילו בטעות על הצמיג...החלקתי באמצע עיקול בצורה מטורפת,אני אישית נהנתי אבל חברים שלי קצת פחות.

חבר שלי גם ריסק רכב ונפצע לאחר שהחליק בגלל החומר,אם תרצו אעלה תמונה.

תודה על ההאזהרה

ושוב פעם שמתי את החומר אחרי שטיפה בגלל זה זה נראה שצמיג עם חומר על כולו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...