Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיוטה קורולה של מישהו

שימו לב! השרשור הזה בן 3662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תלוי עד כמה אתה באמת אוהב את הרכב, ועד כמה אתה באמת רוצה ומוכן להשקיע על גאנטים בחתך יותר נמוך.

אגב 205/55/16 זאת המידה שהייתה אצלי ברכב עם צמיגים חדשים, ולמרות זאת העדפתי להחליף צמיגים ולהיות עם חתך יותר נמוך וצמיגים 225/45/17.

את הצמיגים הקודמים מכרתי תוך שלושה ימים, כי הם היו בני פחות משנה, וגם קיבלתי עליהם מחיר טוב למרות שהם היו סינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המשך הפרויקט.....ניקוי מתחת לגלגלים סרן קפיצים וכדו .

אז ככה השתמשתי בחומרים הכי פשוטים ובסיסים ביותר סמרטוטים חלק מיקרופייבאר לטאצ סופי וחלק סתם חולצות וסמרטוטים רגילים .

מים בשפריצר ומנקה חלונות ושואב קיטור למרות שלא היה לי שימוש בו כמעט (לא הכרחי)

וזה התוצאות:0.jpg1.jpg2.jpg

3.jpg

אחרי-4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9.jpg

סכ"ה לקח משהו בערך כמו שעה +- לא קשה מדי ולא קל מדי רק לשפשף תוצאת יצאו ממש טוב ,לדעתי עדין יש אבק ופיח כמובן אבל זה אזור שולי ואני חושב שלמקום כזה ברמה הזאת זה מספיק נקי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WTF?!

יש לך יותר מדי זמן פנוי...

כן אני יודע משעמם לי יותר מדי בזמן האחרון, אני מחכה לאיזה משהו מאיבי והוא לא מגיע אז אני עושה דברים אחרים. חחחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה ממש טוב אהבתי ממש הבאגז קצת מוגזם אבל נראה ממש טוב

הבגז עבר שינוי קל פחות תאורה יותר מסודר כל הכבלים וכו...

אני יעלה תמונה בערב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה, אבל רצינית.

מה הרעיון בלנקות את האזור הזה? זה לא כמו הצבע החיצוני, שאתה נהנה ממנו, אחרים יכולים להסתכל, לשמור על צבע הרכב ועוד סיבות כהנה וכהנה.

זה אזור נסתר מן העין, שלדעתי לא תורם כלום למראה של הרכב.

לכן, אשמח אם תסביר לי את ההיגיון שמאחורי ניקוי האזור הזה.

אגב, גם תשובה של "ככה בא לי, אני אוהב שהאוטו מבריק בכל פינה" מקובלת בעיניי, כי זה פשוט שריטה בראש, ולכולנו יש שריטה כזאת או אחרת.

סתם חשבתי אולי יש לך איזה סיבה שהיא מעבר לרצון ופונה יותר להיגיון.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה, אבל רצינית.

מה הרעיון בלנקות את האזור הזה? זה לא כמו הצבע החיצוני, שאתה נהנה ממנו, אחרים יכולים להסתכל, לשמור על צבע הרכב ועוד סיבות כהנה וכהנה.

זה אזור נסתר מן העין, שלדעתי לא תורם כלום למראה של הרכב.

לכן, אשמח אם תסביר לי את ההיגיון שמאחורי ניקוי האזור הזה.

אגב, גם תשובה של "ככה בא לי, אני אוהב שהאוטו מבריק בכל פינה" מקובלת בעיניי, כי זה פשוט שריטה בראש, ולכולנו יש שריטה כזאת או אחרת.

סתם חשבתי אולי יש לך איזה סיבה שהיא מעבר לרצון ופונה יותר להיגיון.

שמע כמה סיבות מישהו פה עשה את זה כבר לפני והייתה לי סקרנות לראות עם זה באמת בעיה לנקות וגם הסקרנות לראות מה המצב שמה .

סיבה נוספת זה השריטה שלי אני רוצה להביא את האוטו למצב של כאילו יצא מהחברה .

סיבה עיקרית בזמן האחרון אני רואה הרבה מכוניות חדשות באזור שלי ושאתה נוסע לפניהם בבמפר אתה רואה את האזור הזה חדש ונוצץ אז אמרתי גם גם אני רוצה ככה .

אבל בתכלס זה בעיקר בגלל שאני אוהב לראות את האוטו נקי בכל פינה כמו שאמרת .....

שיתסכלו ויגידו וואו על הכל לא ספציפי על זה !

עריכה אחרונה על ידי oran corolla
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שתפתור פונקציות...אתה מתעסק בשטויות :lol:

מילא היית אומר שאתה לפני מכירת הרכב ואתה רוצה שבבדיקה יראו למטה שהוא נקי...אצלי למשל הייתה נזילת שמן שתיקנתי לפני המכירה של הרכב הקודם אבל השמן הגיע עד הגלגל האחורי,המבט של הבוחן כשהוא יצא אלינו מהבור :shock:

בכל מקרה אחלה עבודה! סחטיין על העצבים לשכב ככה ולנקות!

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שתפתור פונקציות...אתה מתעסק בשטויות :lol:

מילא היית אומר שאתה לפני מכירת הרכב ואתה רוצה שבבדיקה יראו למטה שהוא נקי...אצלי למשל הייתה נזילת שמן שתיקנתי לפני המכירה של הרכב הקודם אבל השמן הגיע עד הגלגל האחורי,המבט של הבוחן כשהוא יצא אלינו מהבור :shock:

בכל מקרה אחלה עבודה! סחטיין על העצבים לשכב ככה ולנקות!

תודה וכרגע יש סוג של פגרה אין בגריות מבחנים כלום.... וסוף שנה הוא יעמוד למכירה ואז אני מחכה למבט של הבודק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה טיפים נוספים ממני.

1)תוריד את הכריש ולא מסיבות אסתטיות אם אתה מבין למה אני מתכוון.

2)תשחיר חלונות, יש וילון, חלונות כהים מאחורה רק ייפו את הרכב.

3)הג'אנטים המקוריים די מכוערים מבלי להעליב ואני מציע לך להחליף למשהו איכותי אחר שנראה טוב יותר.

4) תשמור על האוטו, האוטו זריז, אמין, גדול, אבל כל זה יילך לפח אם לא תשמור עליו ותקרע אותו, כי טויוטה אמינה כמו שד, אבל היא צריכה שיטפלו בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה טיפים נוספים ממני.

1)תוריד את הכריש ולא מסיבות אסתטיות אם אתה מבין למה אני מתכוון.

2)תשחיר חלונות, יש וילון, חלונות כהים מאחורה רק ייפו את הרכב.

3)הג'אנטים המקוריים די מכוערים מבלי להעליב ואני מציע לך להחליף למשהו איכותי אחר שנראה טוב יותר.

4) תשמור על האוטו, האוטו זריז, אמין, גדול, אבל כל זה יילך לפח אם לא תשמור עליו ותקרע אותו, כי טויוטה אמינה כמו שד, אבל היא צריכה שיטפלו בה.

לגבי המגנזיום תאמת אני אוהב אותם והם לטעמי ואני לא רואה סיבה להחליף גם מסיבה כלכלית , ועם כן זה רק להחליף את הקאפות .

חלונות שחורים זה אחד השלבים הבאים אני רוצה להזמין מvix אקדח חום ולעשות השחרה בלייזר ולא במדבקה ,אז אני מושך את זה קצת.

לגבי האוטו אני שומר עליו מכל הבחינות תאמין לי עד היום )6 שנים אצלנו( חוץ מהמצבר לא הוחלף כלום!! כי לא היה צורך להחליף כמובן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המגנזיום תאמת אני אוהב אותם והם לטעמי ואני לא רואה סיבה להחליף גם מסיבה כלכלית , ועם כן זה רק להחליף את הקאפות .

חלונות שחורים זה אחד השלבים הבאים אני רוצה להזמין מvix אקדח חום ולעשות השחרה בלייזר ולא במדבקה ,אז אני מושך את זה קצת.

לגבי האוטו אני שומר עליו מכל הבחינות תאמין לי עד היום )6 שנים אצלנו( חוץ מהמצבר לא הוחלף כלום!! כי לא היה צורך להחליף כמובן...

לדעתי מדבקות איכותיות זולות מאוד ולא פחות טובות. עד כמה שאני יודע, לייזר אם אתה משחיר אז מבפנים כאילו אין כלום שחור ומבחוץ לא, זה באמת עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...