Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט שדרוג המערכת #2 SPL

haq
שימו לב! השרשור הזה בן 3670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי על זה, לא פרקטי בכלל.

אין גישה להברגות. חוץ מזה, הפתח בין תא המטען לחלל הרכב הוא בצורת חצי עיגול, והוא קטן יחסית. מה שהופך את הרעיון למורכב מאד.

וגם מאבד תא מטען ומושבים אחוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חשבתי על זה, לא פרקטי בכלל.

אין גישה להברגות. חוץ מזה, הפתח בין תא המטען לחלל הרכב הוא בצורת חצי עיגול, והוא קטן יחסית. מה שהופך את הרעיון למורכב מאד.

וגם מאבד תא מטען ומושבים אחוריים.

מעניין אם מהכוון השני זה כן פרקטי - כלומר לבנות תיבה שתשב בעיקרה במושב האחורי ולבנות לה עוד תוספת שתפלוש לתוך תא המטען ואז אולי הגישה להברגות מתוך תא המטען תהיה הרבה יותר קלה מה גם שלתוספת אתה יכול לבנות הגבהה שתאפשר את זה בתוך תא המטען.

או לבנות צורה שתפלוש קצת פנימה ועדיין יהיה ניתן להזיז אותה לתוך הרכב.

סתם מתוך סקרנות - חולק איתך את המחשבות שלי.

בכל מקרה אתה קצת יותר "שפוי" ממה שחשבתי בהתחלה - חבל :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי כבר הכי קל לקנות ג'יפ.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק,

ג'יפ או סטיישן.

נראה לי עד שהפרוייקט הזה יצא לפועל האקסל השני שלי יגיעה:lol::lol::twisted::twisted:

מתי מגיע השני ?

בכל מקרה אתה קצת יותר "שפוי" ממה שחשבתי בהתחלה - חבל :-P

זה האוטו היחיד במשפחה. אם לא, אז לא היית מתאכזב מרמת השפויות ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אסיף.

על מה התבססת בדברים שלך? הרי האלטרנטורים האלה נבנו בדיוק לספק מתח גבוהה בסלד רכב רגיל.

לגבי התיבה הכיוון כעת הוא שתשב על המושב האחורי.

ברצוני לכוון את הסאבים והפורטים כלפי השמשה הקדמית. אבל אז אין לי הרבה עומק בתיבה, והתדר המינימלי שאני יכול לכוון אליו זה 32 ומשהו.

השאיפה ששלי זה 29-30 הרץ, וזה אפשרי רק אם הפורטים יהיו הצידה.

לכן, איזה צורה יותר עדיפה:

סאבים ופורטים לכיוון השמשה הקדמית, 32 הרץ. או,

סאבים לכיוון השמשה הקדמית ופורטים הצידה לכיוון הדלת האחורית. 29-30 הרץ.

והאם יש כזה הבדל מורגש בין 32 ל30 הרץ ?

סתם צחקתי והגזמתי בכוונה, כמו שבני אמר זה יעלה לך ב12 כ"ס שמתוספים על הסוסים שמתו למאזדה הזאת במשך השנים ולמשקל שאתה עומד להעמיס עליה. בקיצור את העליות של צומת המוביל ליד הבית אתה עומד לטפס עם מערכת כבויה ככל הנראה.

hu:eclipse 7200 MK II ,amp:image dynamics q450.4+boston gt28+mono rockford 1501bd,comp:duble hertz mlk165+midrange hl70, subwoofer:fi q15

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוכח את האנרציה מהפורט - רק במקרה הזה, הרכב יקנס לOVER STEERING :-D

לא הייתי מודאג מאובדן הסוסים הזה - רכבים בזמנו שהיו להם 60 ו 40 ואפילו מתחת לזה בכוחות סוס היו מגיעים עד אילת (ראה ערך סיטרואן דה-שבו המקורית) למען האמת מגיעים גם היום.

הרכב יהיה קצת עגלתי עם מערכת פועלת אבל אם זה מה שהופך את השהייה ברכב למהנה - שווה את זה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי מצחיק שהזכרת את הסיטרואן. ראיתי דה שבו משופצת אתמול!

לדעתי תיבה במושב האחורי, ובגאז עם אוורור טוב להגברה יהיה בסדר גמור.

אחרי הכל הוא מנסה לבצע את זה באופן פרקטי,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

an old bugger never dies

למרות שזה נאמר בכלל על החיפושית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, למה ללכת רחוק?

יש לי גרנדה פונטו עם 65 כס טהורים והיא מגיעה לכל מקום (:

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

65 כ"ס? גרנדה פונטו?

ל107 יש 68!!!

וואו.

והיא מגיעה לכל מקום עם זוג 15 בתא מטען הא? (ואם אני זוכר נכון זו כבר היסטוריה)

האמת שלי היתה פיאסטה "פרה" שנת 89 עם סאב 15 בתוך תיבה 75 ליטר והיא הגיעה לכל מקום - גם עם קלאץ' שרוף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למאזדה יש 105 סוסים, והיא תגיע לכל מקום עם אלה ששרדו :-D

יצא לי היום לשרטט את התיבה בתלת מימד. זאת התוצאה:

box3.jpg

נשאר לקחת מדידות מדויקות וללכת לנגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...