Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על הפנים!!! רציתם ספורט מוטורי??

nizan
שימו לב! השרשור הזה בן 3813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאז ומתמיד אני שומע אתכם בוכים ורק מתלוננים כבר 15 שנה

תנו לנו "ספורט מוטורי" קחו קבלתם ואתם שמים ז**ן

והכי כואב לי על הספורטאים שבאמת הספורט הזה בדמם..

רצים יומם וליל שנים על גבי שנים שיהיה לדור הזה משהו רציני במדינה.

המועדון המוטורי(שבאמת דואג לכל סוגי הספורט במדינה)

מארגן אירוע יוצא מהכלל בערד משווק ומפרסם בכל מדייה אפשרית..

על מרוץ ספרינט ראלי

אל תספרו לי סיפורים לא ידענו כי על האירוע הנ"ל שמעתי אנוכי בדיוק באותו מקום שאתם מפרסמים

את מפגשי המועדונים(לכל סוגיו וואגים,PSI,דראג, וכו') הטיולי מכוניות שמגיעים לכל חור במדינה בלי קשר שעה יום או זמן מתאים!!

פשוט בושה 300 איש בקהל ש90% ערדניקים נפלאים שנהנו מאחלה שואו!!

תזכרו טוב בלי קהל הספורט המוטורי ימות עוד לפני שהתחיל

ואתם בעצמכם מחסלים אותו...(אני מתכוון לכל אחד ואחד ואפילו שמעניין אותו סוג ספורט מוטורי אחר)

אולי אני כועס שלא בצדק אולי אני טועה או מפספס משהוא שאני לא יודע..גם אני התנתקתי מהתחום תקופה ארוכה..

אבל אני מתוך בחירה עשיתי זאת בשבילי האירוע הנ"ל היה סגירת מעגל ואף הודאתי על פרישה מהתחום.

אין ספק נהנתי כל רגע(גם לנהוג)לראות את הספורטאים האמתיים את האדרנלין הזורם בעורקם..ואש בעיניים..נכון אני כבר לא שם.

אבל אני באמת מרחם אל כל מי שאוהב מכוניות ו"ספורט מוטורי"

בקצב הזה העסק אבוד...סליחה מראש עם פגעתי במישהו ממש זאת לא כוונתי..פשוט מילים מהלב!!!

ושבוע טוב לכולם

ניצן לוי

נ.ב. מאחר ואני שם לב שאני המשתתף היחיד בפורום הנ"ל אולי תדביקו(מנהלים) בפורום רכב כללי שמישהו אולי יפנים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך לגמרי (למרות שאתה חייב לשנות את הכותרת ;-)) .

בארוע ראלי במרחק של שעה וחצי מהמרכז, בשעה נורמלית, ארוע עם המון אנדרנלין, בהנחיית בועז קורפל שמוסיף המון פילפל , הייתי מצפה להרבה יותר קהל.

מצד שני, תרבות מוטורית לא קמה ביום אחד. אני מאמין שעם הזמן זה יבוא.

שחף

E.s.o הנדסת חשמל.

יעוץ, תכנון והקמת מערכות חשמל, תאורה ואוטומציה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורט מוטורי :) היחידים שרצו את זה ,זה נהגי ראלי בעלי ממון ,כדי להתחרות ביניהם ... כן ,ספורט מוטורי לא נבנה ביום אחד ,גם כדורגל לא ,וגם לא אתלטיקה ,נו באמת :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצן, לפני שאתה מאשים את הקהל, לדעתי הפרסום המקדים לארוע היה מועט מאוד.

הרבה שאני מכיר לא ידעו עליו.

וראיתי תמונות יפות מהנהיגה שלך אצל זאב. :)

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצן אני גם פרשתי מהתחום ועוד שהייתי מרשל ונווט למתחילים. תבין שהתנדבתי ופרשתי :screwy:.

אני מסכים שבונים משהו שלא היה ולכן זה יקח זמן. דוגמה- אלון דאי מסיים מקום שני ולא ראיתי לא תגובות ולא פרסומים ומה גם פתחתי שרשור בנושא ואפס תגובות.

אז תבין שאין כאן לאנשים מודעות לא לקבוצות ולא לנהגים, אז את מי הם יבואו לראות או לעודד כאשר את המועדון הראלי רוב האוכלוסיה לא מכירה. ביום שישדרו כל שבוע או לפחות יתנו בחדשות סיקור על ארוע של נהגים על בסיס קבוע, אז אולי זה ידרבן אנשים לבוא.

דוגמה נוספת- יש לנו מתחרה באליפות אירופה לדריפטינג ואת אלון ואני צריך לחפש ברשת על מנת לדעת מה התוצאה במירוצים שלהם. אפילו לא שמים איזה אייקון במחלקה המוטורית של ynet/walla.

גם את הארוע שלכם לא פרסמו היום אז למה אתה מצפה?

אני אישית מאוד רציתי לבוא אך עקב ארוע אישי לא יכולתי. וגם אני ידעתי על הארוע דרך פרסום של בוריס ואם לא הוא, גם לי לא היה מושג. אז מישהו צריך לעשות בדק בית בנוגע לפרסום.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אני הגעתי, ועוד עם הילד. קמנו מוקדם והדרמנו. גם בפעם הקודמת. לאילת אבל כנראה לא נגיע, זה כבר באמת רחוק ;-)

ולשאלתך ניצן:

א. מי ידע על זה חוץ מ"מקורבים"? שמתם פרסום אחד (!?) אולי בשרשור "כללי" של הפורום הזה? בפורום גדול אחר?

ב. חבל שלא היתה קירבה למירוץ כמו בפעם הקודמת (נכון שלא היה מוסדר מספיק טוב), כי המרחק מהרכבים הוא לא כמו בחו"ל, ודי פגע ברצון של האנשים לחיות את הארוע. רוב הזמן, מה שראו רוב האנשים, היה אבק מרחוק, ואולי שמעו קצת מנועים. זה ממש לא מעודד להגיע. אני הייתי במתחם הסגור ועדיין היה די משעמם ביחס לפעם הקודמת. אולי אלה מגבלות שיטור, אז תמצאו פתרון שיאפשר גם לשמור על הקהל וגם לתת לו להנות.

ג. כבוד ל- AX.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון סלחה אני מפרסם כאן את הכול אתם צודקים אין פירסומים בטליוזה חברים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=506114

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...