Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה קילומטרים אתם נוהגים לעבודה?

koka
שימו לב! השרשור הזה בן 3875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה לשיאנים של העמוד האחרון:) eran_k,yotams4

כמה זמן אתם עובדים כך וכמה זמן אתם מתכוונים להמשיך לעבוד ככה והאם יש לכם משפחה/ ילדים?

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

8 דקות ברכב

6 וחצי דקות בדיווש על אופני דאונהיל

וזה עוד כשלרכב יש 400 סוסונים :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד ככה כבר 8 שנים 5 ימים בשבוע, יוצא מהבית ב7 וזה הזמן שמתחילים לשלם לי עליו. מגיע לעבודה 9 ורבע. אני מאורס.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנה ככה,יוצא מהבית בין 7 ל 7:30 חוזר ב 18:30 - המזל שגם שעות הנסיעה נחשבות לי כעבודה.

יש לי 3 ילדים

אני לא אכחיש שקל לי עם הנסיעות האלה - אבל אני אוהב את העבודה, וחוץ מזה זה מה יש ואנחנו לא במצב שוק של להתפנק ולוותר על עבודה טובה רק בגלל המרחק.

ד"א בחו"ל זה די נפוץ ליסוע מרחק גדול לעבודה, נכון שלא תמיד לנהוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

530 מטר מהבית לפי וויז, ברגל זה יותר קצר כי אין את הסיבובים שהרכב עושה ואני אפילו זכאי לנסיעות לפי החוק.

מניסיוני, המרחק האידיאלי הוא 15 דקות נסיעה. זה מספיק בשביל לנקות את הראש ולעשות את הסוויץ' הזה בין בית לעבודה וההיפך וזה גם לא יותר מדי רחוק בשביל לסבול מהדרך.

אם לא היו מגבלות מהירות בכביש לא הייתה לי בעיה לנסוע גם 90 ק"מ כל יום לעבודה ובחזרה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר יותר מחצי שנה עושה את המסלול של חיפה- הרצליה = 85 ק"מ לכל כיוון

לפני חודשיים עברתי לעתלית כך שהמסלול התקצר ל70 ק"מ בלבד.

זמן הנסיעה הממוצע עומד על שעה לכל כיוון.

בעברי עבדתי בת"א והייתי עושה חיפה ת"א כל יום עם זמן ממוצע של שעה וארבעים לכל כיוון וזה בהחלט גמר אותי.

הרצליה מבחנתי זה קל"ב!

עידן

גם אני עשיתי בשנה האחרונה הרצליה-חיפה יומיום. הנסיעה מאוד התישה אותי, כל הדרך רק ישר על מהירות קבועה ותמיד היה לי את החשש שאני אשכח ממצלמות המהירות.

תודה לאל שהיום אני עושה את זה כבר פעם-פעמיים בשבוע בלבד.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן אתם עובדים כך וכמה זמן אתם מתכוונים להמשיך לעבוד ככה והאם יש לכם משפחה/ ילדים?

רחוק מהשיאנים, אבל אענה בכל זאת - 5 שנים פלוס מינוס.

יש ילד, כשאני חוזר הביתה הוא כבר ישן. ככה זה.

כמה זמן זה יימשך עוד? כמה שצריך. בזיעת אפך וגו'.

בשביל האיזון - האישה עובדת קל"ב, 12 דקות הליכה רגועה.

אין מקומות עבודה נורמליים בירושלים, חוץ מהמקומבנים למיניהם במשרדי ממשלה / עירייה שהישבן המקורב שלהם ממוסמר לכיסא.

איך היא עדיין מתפקדת? נשגב מבינתי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 ק"מ מהבית, יוצא ב8:00 מגיע ב8:15. אם היה מדובר במישור הייתי עושה את זה בשמחה באופניים אבל מדובר בירידה/עלייה של פרויד בחיפה לכן בלי רכב זה בלתי אפשרי. :-)

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30 ק"מ הלוך חזור ממזרח אל מערב ראשלצ לאיזור התעשייה, בבקרים זה יכול להיות סיוט ואם אני יוצא קצת לאחר השעה 7:10 אני נתקע בפקק של חצי שעה, אז מעבר לזה קשה לי להבין אנשים שנוסעים המון מהעבודה לבית חצי שעה ויותר, זה קשה ומעייף במיוחד לאנשים שעובדים הרבה שעות (כמוני, 12-13)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא היו מגבלות מהירות בכביש לא הייתה לי בעיה לנסוע גם 90 ק"מ כל יום לעבודה ובחזרה.

הזכרת לי איזה שבוע שביליתי בגרמניה... התאכסנתי באיזה חור נידח ונסעתי מדי בוקר להציג בתערוכה בנירנברג. חמישים ק"מ בעשרים דקות על פוקוס סטיישן טורבו-דיזל ידנית, תחת גשם שוטף. פשוט תענוג צרוף. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אהגר אלייך, מה יש לעשות שם חוץ ממדרגות נעות?

כן, אחלה סצנת בילויים, הבאנג'י הגבוה בעולם, כבישי נהיגה מהנים, תוך 3 שעות אתה שותה מיץ אננס על החוף בקוסמוי, מדיניות מיסוי שהיא חלום ועוד.

מונית בשביל 250 מטר הליכה? וואו, צחקתי בנוגע לפדלאה אבל עכשיו נראה שצדקתי לחלוטין :lol:

איך זה עובד עם המדרגות הנעות? אני מנסה לדמיין את הדרך שלך. יש תמונות? זה מתחת לאדמה או שאפשר לראות דרך גוגל מאפס?

לא בשביל 250 מ', נטו כקילומטר וחצי הליכה אבל זה הכל עליה, לפעמים אחרי יום עבודה שבו הלכת הרבה לא בא לך להתחיל לטפס הר, תוסיף לזה אחוזי לחות מטורפים ואת העובדה שיש ימים שהגשם כל כך חזק שגם אם תלך עם שמשייה של ים אתה תיהיה רטוב לחלוטין מהנעליים ועד החולצה.

לגבי המדרגות הנעות, זה בנוי ממקטעים, כל פעם איזה 20 מ' (ממוצע) כדי לאפשר לאנשים לרדת בין המקטעים, זה מוביל מקצה האי (מגיע עד כמעט IFC שזה הבניין הראשון בקו המים) ומטפס כל הדרך עד רחוב CONDUIT שזה הרחוב הכי גבוה (איפה שאני גר).

המדרגות מקורות לכל אורכן כדי לפעול בכל מזג אויר, בין השעות 6:00-10:00 המדרגות יורדות על מנת שאנשים יוכלו לרדת מבתיהם אל מקומות העבודה במרכז העיר, מהשעה 10:00-24:00 המדרגות עובדות בכיוון העליה, כמובן שבסמוך למדרגות הנעות יש מדרגות רגלות עבור מי שצריך את הכיוון הנגדי.

אפרופו שדות תעופה, זה שאני הכי שונא הוא הבינלאומי בבנגקוק- יש מקומות שצריך ללכת מעל 2 קילומטר מהשרוול ועד הביקורת דרכונים.

הכי אוהב? זה שבקוסמוי, מהמטוס לוקחים אותך ב"רכבת" כמו שיש בפארק גני יהושוע, אז מגיעים לטרמינל שנראה כמו המסעדה בויליג' באילת....10 דקות מרגע הנחיתה ואתה מחוץ לשד"ת.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז על כמה נסעת? לא נראה כזה בלתי אפשרי גם כאן

מהירות ממוצעת של 150 קמ"ש, עם קטעים של 60 וכאלה של 180. נסה את זה כאן וספר לי איך הלך.

רחוב CONDUIT שזה הרחוב הכי גבוה (איפה שאני גר).

אנשים עילאיים ומתנשאים, תרתי משמע. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...