Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

ואז אתה מתעורר ואומר לעצמך: "למה לא הלכתי לשם? מה אני דפוק, מה עבר עליי. איזה מפגר יצאתי, ועוד הייתי לחוץ שאיבדתי את הדרך".

אין בהודעה זו שום מסר סמוי.

הגעתי למסקנה שחייבים למצוא פרצה לחוקי הפורום. למשל, אסור לכתוב אחי, אך למה שלא נכתוב בן-אימי, או חברותא.

אסור לכתוב שורות ארוכות של האות ח', כסימבוליות לצחוק? אין בעיה. מעתה הקלידו: גיחי גיחי גיחי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם כבר חלומות אז יש אתה אלו שהם אירוע מכונן בחייך. אתה קם בבוקר ומחליט שאתה פורש למגורים בצריף נורדי בהרים כי ככה חלמת.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז אתה מתעורר ואומר לעצמך: "למה לא הלכתי לשם? מה אני דפוק, מה עבר עליי. איזה מפגר יצאתי, ועוד הייתי לחוץ שאיבדתי את הדרך".

הגעתי למסקנה שחייבים למצוא פרצה לחוקי הפורום. למשל, אסור לכתוב אחי, אך למה שלא נכתוב בן-אימי, או חברותא.

אסור לכתוב שורות ארוכות של האות ח', כסימבוליות לצחוק? אין בעיה. מעתה הקלידו: גיחי גיחי גיחי.

גיחי גיחי גיחיגיחי גיחי גיחיגיחי גיחי גיחיגיחי גיחי גיחיגיחי גיחי גיחיגיחי גיחי גיחיגיחי גיחי גיחיגיחי גיחי גיחיגיחי גיחי גיחיגיחי גיחי גיחיגיחי גיחי גיחיגיחי גיחי גיחיגיחי גיחי גיחיגיחי גיחי גיחיגיחי גיחי גיחיגיחי גיחי גיחי

גם בהודעה הזאת אין שום מסר סמוי.

בס"ד

זה אחד החלומות שלי מאזדה 6, כי הוא גם אמין, יפה ממש (על גבול הפוזה אם לא עבר אותו) וגם יש לו כוח לא חסר..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר חלומות אז יש אתה אלו שהם אירוע מכונן בחייך. אתה קם בבוקר ומחליט שאתה פורש למגורים בצריף נורדי בהרים כי ככה חלמת.

שכחת שלמרות הבידוד יש שקודה פאביה בסיפור, וכי מה שווים החיים ללא פאביה?

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה בן-אימי גיחי גיחי גיחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בעיצומו של כתיבת שיר והיה חסר לי קטע לסולו הגיטרה,

תקופה מאוד ארוכה הלכתי והתחבטתי עם עצמי, כתבתי וזרקתי וחזר חלילה.

עד אותו החלום שחלמתי שאני אוחז בגיטרה ומנגן קטע מסויים,

זה היה מוחשי ביותר וצלול כמים החלום הזה, האצבועים, התווים - ראיתי הכל ושמעתי הכל!

התעוררתי באמצע הלילה וחטפתי מהר את הגיטרה ושחזרתי את אותו הקטע מהחלום! :arrow:

טוב, האמת שאני יכול לעסוק שעות בשיחות על חלומות-זה נושא שמאוד מעניין אותי.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני מאלה שלא זוכרים חלומות כמעט אף פעם.

האם יש טכניקות לעניין?

כן, תנסה כול בוקר (ברגע שאתה מתעורר, כמה דקות אחרי זה כבר די חסר סיכוי) להיזכר במה שחלמת ולרשום, תוך כמה שבועות אתה מתחיל לזכור הרבה יותר טוב.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ שקראתי זה עתה לשיפור זכרון החלום:

שעון מעורר – זה נראה טורדני, אבל יש שטוענים שזה יעיל: כיוון השעון לשלב החלימה בשינה – לפי כפולות של 90 דקות – מהרגע שהלכנו לישון עשוי לגרום לנו להרוויח את זכרון החלומות. כמובן, על חשבון שעות השינה.

................

אני מכיר לא מעט אנשים שטוענים שאינם חולמים בלילה. לדעתי וגם ע"פ מידע שקראתי אשר מאמת את דבריי- זה בעיקר קורה כי אותו אדם אינו מייחס חשיבות

גבוהה לעניין, כלומר יש לעבוד קודם על שכנוע עצמי.

וגם אנשים שסובלים מדכאון, עומס נפשי אחר, נוטים גם כן לא לזכור חלומות.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה בעשרה צעדים פשוטים+עצות לחיים טובים+התנצלות:

שלב א - העמד את המנגו על צידו.

שלב ב - חתוך מהמנגו את הלחי, קרוב להיכן שאתה משער נמצא הגלעין. כדאי להשאיר קצת בשר על הגלעין (ע"ע שלב ח').

שלב ג - סובב את המנגו, חתוך את הלחי השניה.

שלב ד - חתוך את השאריות הצרות, אם נמשיך עם הקבלה לאברי גוף - את הפרצוף והעורף.

שלב ה - עשה חריצים בלחיים, לא להגיע ממש עד הקליפה.

שלב ו - הפוך את הלחי מכיוון הקליפה כלפי פנים, עד שתראה כמו אלי האנה עושה שרירי בטן.

שלב ז - הצע לאישה את הלחי היפה יותר. זה לא קשור למנגו, אבל יעזור בהמשך (ע"ע שלב י').

שלב ח - אחרי שסיימתם להנות מהפרי המוגש אסתטי ונקי, הסתער על הגלעין וכרסם כל מה שנשאר.

שלב ט - חוט דנטלי.

שלב י - שלח את האישה לשטוף כלים (ע"ע שלב ז'). בקשת פיוס מפמיניסטיות מראש - משחק מילים סקסיסטי יותר נחסך.

למה לא לאכול את המנגו עם הקליפה?

הרבה יותר טעים.

ואם הקליפה בצבע צהוב/אדום, היא יותר טעימה מהפנים וגם אפשר לוותר על חוט דנטלי.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נראה לי שהם קונים את המנגו בצ'רנוביל, או שזה בכלל קוקוס. בחיים לא ראיתי מנגו עם שיערות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...