Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

״קל-אוטו״ השכרה רכבים - רימו אותי בתדלוק [כותרת ערוכה]

Contoso
שימו לב! השרשור הזה בן 3900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי לסניף עפולה ,הראו לי את הרכב ונסע נציג ״לתדלק אותו ״ קיבלתי רכב מסוג סוזוקי אלטו ידנית נכנסתי לרכב והשעון דלק היה נראה לי מוזר שאלתי את הנציג זה ״פול״ (שעון דיגיטלי) הנציג ענה כן ככה זה באלטו פול טנק.

סמכתי עליו ונסעתי לדרכי.

הגעתי בבוקר אחרי בכדי להחזיר את הרכב ,סך הכל באיזור ה 60 ק״מ ,נכנסתי לתדלק ופה באה המכה 11.8 ליטר דלק נכנסו למיכל של הסוזוקי ועכשיו השעון באמת נראה על פול.

חזרתי לקל אוטו להחזיר את הרכב ניגשתי לאותו נציג שאמר לי שככה זה פול.

אמרתי לו תראה את השעון פול נכון ?הוא אומר לי שכן.

אתה זוכר איך הוא היה נראה אתמול הרבה פחות הוא ענה לי כן זאת בעיה ברכב ,אמרתי בסדר ואז הראתי לו את הקבלה על התדלוק ושאלתי אותו איך יכול להיות שרכב חסכוני שאמור לעשות ליטר ל 20 ק״מ עשה לי צריכה של 1 ליטר ל  5 ק"מ.

לא הייתה לו תשובה ,פניתי למנהלת סניף והיא אמרה -שאין מה לעשות בנידון.

הרגשתי מאוכזב מה"קומבינה" שעשו על חשובני.

לא אחזור לשם יותר זה בטוח ,וממליץ לכולם להתרחק מהם.

דיברתי אם השירות לקוחות ,לא כך מעניין אותם.

אחח קל-אוטו חברה-שכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יודע איך המד הדיגיטאלי באלטו אבל זה ידוע שהפול בכל רכב בהתחלה "מחזיק" הרבה זמן יחסית לשאר המד דלק. ולכן חבל לבזבז סתם כסף מיותר כי הרי קשה לדעת בדיוק עד כמה זה פול במדויק. היית צריך לחשב בערך כמה נסעת ולתדלק לפי הצריכת הדלק של הרכב. המד דלק היה מראה לך בדיוק את אותה הכמות כאשר קיבלת את הרכב, ואף אחד לא היה מתלונן. (זה מדע לא מדוייק אבל תמיד אפשר להוסיף ליטר.. שתים עד אשר המד דלק יראה "פול")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדע להבא להיזהר מחברת קל-אוטו.

יש לך צילום של לוח השעונים עם מד הדלק והק"מ? נסה להציג לגורם בכיר יותר בחברה.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית צריך לוודא שבטופס המסירה יסומן קו אחד פחות מהמלא.

אם לא עשית זאת, אין לך למי לבוא בטענות, אלא אם אתה לא יודע לקרוא מד דלק..

את תרגיל של למלא בדיוק עד הקו העליון מכירים רבים, ולמעשה אף אחד לא ממש מפסיד כאן.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם שכרתי רכב מקל אוטו בסופש הנוכחי, היחס של הפקידים בסניף הוד השרון לא היה מדהים, והיום התעורר לי צורך שיאשרו לאישתי לנהוג ברכב, התקשרתי לשרות לקוחות, הנציג שענה לי היה חסר סבלנות, ואמר שאין מה לעשות רק הסניף יכול לאשר.

על פניו, אולי הוא צודק, בקשתי לדבר עם מנהל משמרת או מנהל כלשהו, הוא אמר שאין. יש רק אותו. אין גמישות למרות שהדגשתי שקרה משהו בלתי צפוי.

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן פרחי, ברור שהלקוח עצמו היה אמור לוודא וכך גם עשה.

שים לב כי נציג השירות של קל-אוטו נסע לתדלק וכשחזר אמר ללקוח שכך אמור להיות המחוג ברכב מסוג סוזוקי אלטו.

אז נכון, "לך תוכיח שאין לך אחות בישראל" וקל-אוטו מסירים כל אחריות מבחינתם, אבל הפוסט נפתח למען יראו וייראו.

חבר הפורום Contoso ביקש ממני לפרסם עבורו מספר תמונות לפני ואחרי.

wjowj5mdzmyq.jpg

jm0knxmyqdzd.jpg

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קל אוטו לא נהדרים במתן שירות, גם מצב הרכבים שלהם לא מבריק - בלשון המעטה.

שכרתי לסופ"ש בדיל של 199 ש"ח לשישי-שבת והחזרה בראשון, קיבלתי I10 חבוטה וישנה, כאשר היו בחניון (בנס ציונה) פיקנטו חדשות. זאת הפעם הרביעית שאנחנו שוכרים מהם (פעם שניה שלי) - בפעמיים הראשונות קיבלנו רכבים חדשים (I20 ו-107).

צ'מפיון עובדים עימם תמידית, גם לצ'מפיון הם מספקים רכבים זבליים ביותר. כשהפאביה הושבתה במוסך לפחחות (אחרי שנכנסו בי), קיבלנו איביזה חדשה לחלוטין, אבל מה, כולה שבורה / מוכה / מתפרקת. למחרת חזרנו אליהם ודרשנו רכב אחר - הקורות A הפנימיות היו שבורות והפריעו. לא מבין מי יושב בחברה הזאת / מי מטפל ברכבים שלהם, עד כמה טיפש צריך להיות להוציא רכב כזה ללקוח.

באחת ההשכרות עימם דרך צ'מפיון, גם לנו היה סיפור עם הדלק. צלמתי את לוח השעונים עם קוביית הדלק החסרה והק"מ הבודדים שהאוטו נסע מהרגע שנתנו לו אותו, נתנו את התמונה לסוכן שלהם, הם חייבו אותנו באשראי וזיכו במזומן.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש,

התמונות שהעלית מאוד ברורות. האם יש בידך טופס השכרה עם השעות הרלוונטיות ובעיקר הק"מ הרלוונטי?

בכוונתי להעלות את הסוגיה לקיר הפייסבוק של חברת קל-אוטו, ולשתף את הפנייה בקבוצות צרכניות אחרות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, הגש תלונה באתר המועצה הישראלית לצרכנות ושלח את כל המסמכים הרלוונטים.

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פיקפקתי לרגע באמיתות דבריו, טענתי רק שאם המחוג אינו מראה מלא, חובה על השוכר לדאוג לסמן זאת בטופס הצ'ק אאוט בבירור.

לא דאג לסמן - ישלם, עם כל הצער שבדבר.

אין שום סיכוי שהאלטו צרכה כמעט רבע מיכל בנסועה הזו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי מהם רכבים די הרבה, גם כשהדלק היה מתחת למקסימום, דאגו לציין זאת. הרכבים תמיד היו נקיים ובמצב סביר.

כל אחד והניסיון שלו, אני לא רואה פה משהו גורף שמתרחש בחברה.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש,

התמונות שהעלית מאוד ברורות. האם יש בידך טופס השכרה עם השעות הרלוונטיות ובעיקר הק"מ הרלוונטי?

בכוונתי להעלות את הסוגיה לקיר הפייסבוק של חברת קל-אוטו, ולשתף את הפנייה בקבוצות צרכניות אחרות!

פניתי לתלונות הציבור באתר האינטרנט של קל-אוטו.

לא מתפלא ,אין תגובה כמובן.

ניסיתי לפרסם בדף הפייסבוק שלהם ,כמובן שלא מפרסמים את הפוסט.

טופס השכרה ? הכל דרך המחשב בסניף שום טופס.

אפילו שירטוט השריטות והמכות הנציג עשה דרך טאבלט ,שום העתק בשבילי.

פשוט מבאס ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אני אומר - שאם המחירים לא משמעותיים, עדיף ללכת לפירמות גדולות בעל מוניטין ותודעת שירות גבוהה, כאלה שיש להם מה לפסיד.

אני אישית שונא את כל החברות הדפוקות האלה שמעלות את הרף שלהן בזכות אנשים שקונים מהן מכוניות במחירים כמו בשאר החברות הגדולות, הטובות,והשקופות יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשום את התאריך, ונראה אם אפשר לפרסם גם הודעות שהן לא "תודה, אתם מדהימים" בפייסבוק שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...