Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

״קל-אוטו״ השכרה רכבים - רימו אותי בתדלוק [כותרת ערוכה]

Contoso
שימו לב! השרשור הזה בן 3911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי המונה עשית לפחות 75 ק"מ לא 60 :wink:. זה בערך עוד 1 ליטר. קצת פחות מבאס.

כתבת שסמכת עליו ויצאת לדרכך. אני מניח שלא סמכת עליו ובגלל זה צילמת את המכוון בהתחלה.

לפני שבועיים הייתי באי ביוון - שם השיטה הפוכה - מקבלים מכונית עם מיכל ריק ומחזירים עם ריק. או בקיצור - לא מתחשבנים איתך על הדלק.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי המונה עשית לפחות 75 ק"מ לא 60 :wink:. זה בערך עוד 1 ליטר. קצת פחות מבאס.

כתבת שסמכת עליו ויצאת לדרכך. אני מניח שלא סמכת עליו ובגלל זה צילמת את המכוון בהתחלה.

לפני שבועיים הייתי באי ביוון - שם השיטה הפוכה - מקבלים מכונית עם מיכל ריק ומחזירים עם ריק. או בקיצור - לא מתחשבנים איתך על הדלק.

צילמתי את השעון בהתחלה במטרה לצלם את הק"מ של הרכב.

הרי טופס השכרה אצלם לא מקבלים.

חברה קומבינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בחרת בהם?

אם זה בגלל המחיר, אז כנראה שהם לא הכי זולים. יש סעיף "שכר לימוד" של 50 ש"ח שחוייבת בו על הפעם הראשונה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילמתי את השעון בהתחלה במטרה לצלם את הק"מ של הרכב.

הרי טופס השכרה אצלם לא מקבלים.

חברה קומבינה.

מה הכוונה לא מקבלים?? אני קיבלתי בכל פעם טופס עם הקילומטרז' ושאר הנתונים.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אני אומר - שאם המחירים לא משמעותיים, עדיף ללכת לפירמות גדולות בעל מוניטין ותודעת שירות גבוהה, כאלה שיש להם מה לפסיד.

אני אישית שונא את כל החברות הדפוקות האלה שמעלות את הרף שלהן בזכות אנשים שקונים מהן מכוניות במחירים כמו בשאר החברות הגדולות, הטובות,והשקופות יותר

בסוף השבוע האחרון הייתי צריך לשכור רכב ידני קטן. בדרך כלל אני עובד עם אוויס או אלדן אבל הפעם ראיתי את הפרסום של קל אוטו למבצע סופ״ש והתלבטתי. המחיר שלהם היה נמוך מהמחירים של החברות האחרות - באלדן רצו ממני 273 ₪, באוויס 330 ₪, בקל אוטו מבצע 199₪ אבל עם פחות קילומטרים.

השארתי את הפרטים שלי באתר של קל אוטו ולא חזרו אלי אחרי יומיים. הבנתי את הרמז, התקשרתי לאלדן והזמנתי פיאט פנדה. הפעם אפילו קיבלתי את הפנדה הישנה, הטובה :wink:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי זאת כבר כמה פעמים כאן בפורום.

מנסיון אישי, [אין לי כח לחזור על הסיפור אבל הוא כתוב פה איפשהו], קל אוטו הכי זולים, אבל הכי בעייתיים.

אני אישית המלצתי כבר למכרי להתרחק. זה הקצת שאני יכול לעשות [כמובן שפניתי לשירות הלקוחות שלהם. הם שירות נגד לקוחות].

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור הנציג ערבב אותך די יפה.

אם יש לך את ההוכחות האלה בתמונות, גש אליהם, שוב חזרה למנהלת הסניף.

תאמר לה שתזכה אותך בהפרש במחיר ואתה תשמח לסיים את זה באופן יפה,

אם היא לא מעוניינת אז גם תקליט אותה ותאמר לה באופן יפה שזה יגיע גם לכלבוטק (כמובן בדרך נעימה).

ואז לפנות לפניות הציבור של קל אוטו. אם לא תפסיק לחפור להם, מתישהו יענו לך, אני מבטיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי לסניף עפולה ,הראו לי את הרכב ונסע נציג ״לתדלק אותו ״ קיבלתי רכב מסוג סוזוקי אלטו ידנית נכנסתי לרכב והשעון דלק היה נראה לי מוזר שאלתי את הנציג זה ״פול״ (שעון דיגיטלי) הנציג ענה כן ככה זה באלטו פול טנק.

סמכתי עליו ונסעתי לדרכי.

...

אחח קל-אוטו חברה-שכונה.

שכרתי FRV בHertz, וקשקאי ידני בגרמניה בחברה אירפאית כלשהי.

בשני המקרים היה בדיוק אותו הטריק - בעת קבלת הרכב, השעון הצביע בדיוק על שנתת ה"F", וכשתדלקתי לפני מסירה (כך שהמשאבה מפסיקה בעצמה את המילוי), המחוג היה מעל "F". טריק ממש מפגר. מתבקש מכאן שיש להם מישהו ששואב את הדלק העודף לפני הלקוח הבא.

שיטה ממש מפגרת - מכניסה אותך למשחק מסוכן של בין להיתקע בלי דלק ביום האחרון לבין להיתקע עם דלק מיותר. מה תעשה, תשאב ותמכור אותו או תסתובב בעיר עד שהוא יגמר?

si vis pacem, para bellum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שמשטרת ישראל אינה עוסקת בנושאים שהם צרכניים גרידא, וטוב שכך במובן מסויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שנים חוויתי דבר דומה (אך קל יותר) בסניף אלדן בקינג' ג'ורג' בירושלים

שכרתי רכב עם מחוון דלק רגיל דווקא. המחוון הגיע לחצי דרגה אחת פחות ממיכל מלא

הסבתי את תשומת לב הנציג לדבר והוא אמר בבטחה: בדגם הספיציפי (או שברכב המסויים- לא זוכר) הזה המחוון לא מגיע לסוף אף פעם

לטפשותי לא ביקשתי לציין זאת בכתב

כשהחזרתי את הרכב תדלקתי בתחנה המרוחקת מאה מטרים מהסניף תא מלא ואכן המחוון לא הגיע לסוף. מיד הגעתי לסניף כדי להחזיר את הרכב. אותו נציג ברוב חוצפתו ציין בגאווה: אבל חסר לך דלק!!!

מובן כי הזכרתי לו את הצהרתו החגיגית כי המחוון לא מגיע לסוף בדגם -ברכב הזה והצעתי לו לגשת לתחנה הסמוכה ותוך דקה לראות את זה. מובן שהוא "לא זכר" את ההצהרה שלו מלפני יומיים אך הוא "וויתר" לי בעניין הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MCASPI

גם אם התרגיל הזה חוזר על עצמו, אני חושב שמוטב לטפל בו בצינורות הצרכניים, והלוואי שאלה (משרד התעשייה, והמפקחים על ענפים למינם, ובמיוחד בתי משפט לתביעות קטנות) יעשו את מלאכתם נאמנה והמשטרה תעשה מלאכתה נאמנה בנושא בריונות/בריונות כביש אלימות וכיוצא באלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי אלטו פעמיים בקל אוטו בנס ציונה. אם פותח השרשור לא יודע מה זה מיכל פול - זה השכר לימוד שלו. מה שכן יכול להיות וזה קרה לי עם הפנדה החדשה באלדן - תדלקתי עד שהמשאבה קפצה (ואני לא ממלא עוד אחרי שהיא קופצת) , והמד דלק הראה שעדיין לא התמלא עד הסוף. אחרי 5 דקות של נסיעה המד דלק המשיך לעלות אבל עדיין לא הראה FULL. ניגשתי להחזיר את הרכב ביחד עם הקבלה והסברתי לבחור שמקבל את הרכב חזרה - שתדלקתי עד שהמשאבה קפצה ואני לא מתכוון להוסיף עוד שקל . הוא לקח את הקבלה למנהל שלו ואמר לי אוקיי סע לשלום.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטה ממש מפגרת - מכניסה אותך למשחק מסוכן של בין להיתקע בלי דלק ביום האחרון לבין להיתקע עם דלק מיותר. מה תעשה, תשאב ותמכור אותו או תסתובב בעיר עד שהוא יגמר?

אי ביוון זה לא דומה כמעט לשום מקרה אחר - תחנת התדלוק כמה מאות מטרים בסמוך להשכרה. אתה שואל את משכיר הרכב כמה ליטר לתדלק עבור מסלול מסויים והוא קולע בול. במקרה שלי 5 ליטר, אני תדלקתי 6 ליתר בטחון. פיאט פנדה - 25 יורו ליממה שלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...