Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש פתרון כלכלי ושימושי - ספרי ווקס

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה ספרי ווקס, שלא יהרוג לי את הכיס.

הייתי מאד רוצה לרכוש את אופטימום, אבל אין מצב שאני משלם מעל 115 ש"ח על חצי ליטר ספרי.

הכוונה היא ליישם לאחר כל שטיפת רכב, בקלות, לא תמיד יש זמן לתת עבודה על משחה ולא תמיד יש צורך.

אני יודע שלא יהיה מדובר באיזה מוצר פרימיום עם אחוז קרנובה גבוה, אם בכלל.

יש גלון של מג'ס של ווקס לספרי ב128 ש"ח, אבל אין בארץ, מבחינתי זה יכל להיות הפתרון האולטמטיבי.

אני חושב לרכוש ליטר ONR WW 1 וליישם כ QD לאחר השטיפות תוך כדי ניגוב.

האמת שהייתי מעדיף מוצר אחר מONR, כדי לחדש קצת, אבל לא מוצא משהו במחיר הגיוני.

הצעות?

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם יביאו, ולא יודע כמה ידרשו עליו בארץ, אבל אפנה אליהם.

יש למישהו הצעה מעשית או מחשבה מהמוצרים שיש בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה גלון של LAST TUCH של מגווירס, משמש גם כ qd גם ניתן לשטוף איתו את הרכב כמו עם ONR.

אני אישית משתמש בו והוא משאיר לי אחלה ברק ושכבה קטנה של הגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Gabizon, הספריי של אופטימום דורש ממש מעט חומר ע"מ לכסות רכב כמו שלך.תנסה בקבוק ראשון,אם תראה שלא מתאים,חפש אופציות אחרות.יש את quick wax של טורטל,יותר זול אבל לא משתווה לאופטימום.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה ספרי ווקס, שלא יהרוג לי את הכיס.

הייתי מאד רוצה לרכוש את אופטימום, אבל אין מצב שאני משלם מעל 115 ש"ח על חצי ליטר ספרי.

הכוונה היא ליישם לאחר כל שטיפת רכב, בקלות, לא תמיד יש זמן לתת עבודה על משחה ולא תמיד יש צורך.

אני יודע שלא יהיה מדובר באיזה מוצר פרימיום עם אחוז קרנובה גבוה, אם בכלל.

יש גלון של מג'ס של ווקס לספרי ב128 ש"ח, אבל אין בארץ, מבחינתי זה יכל להיות הפתרון האולטמטיבי.

אני חושב לרכוש ליטר ONR WW 1 וליישם כ QD לאחר השטיפות תוך כדי ניגוב.

האמת שהייתי מעדיף מוצר אחר מONR, כדי לחדש קצת, אבל לא מוצא משהו במחיר הגיוני.

הצעות?

הרבה אנשים קונים ווקס נוזלי כלשהו וזורקים פקק או שניים לתוך מי הסבון.

יש מישהו שאני מכיר שעושה את זה קבוע ומעיד על תוצאות טובות.

התהליך שלו מעניין למדי, הוא עובר על המרכב כולו פעמיים בצורה אחידה. הווקס לא נכנס לדלי מההתחלה!

את הווקס הוא מכניס לדלי רק לאחר שעבר פעם אחת והמרכב כולו מסובן (וכנראה שגם נקי).

ובפעם השנייה הוא עושה מעבר נוסף לאחר שהכניס ווקס נוזלי של טרטל אייס.

הסיבה שהוא לא שם ווקס מהשלב הראשון היא פשוטה, הוא לא רווצה לקחת סיכון שהווקס יבטל את השפעת הסבון (ONR) בצורה כזו או אחרת.

הרכב שלו נוצץ לאחר מכן שבוע שלם עד לשטיפה הבאה.

נקודה למחשבה שעולה לי ברגע זה.

אם אתה שוטף עם כפפות פרמיום/צמר של כבש/עז או קנגורו או נוצות טווס. ייתכן והווקס יפגע בסיבים.

אני לא הייתי לוקח סיכון.

מה שכן, ואני כנראה אנסה באמת בסופ"ש.

הייתי עובר על הרכב עם הכפפה שלי בצורה רגילה.

אחרי שסיבנתי את כל הרכב (לא באמת סיבנתי כי יש ONR)

אני אכניס 2 פקקים של ווקס נוזלי לתוך דלי אחר עם מים נקיים בכמות לא גדולה ואז אעבור על הרכב עם ככפה זולה יותר שיש לי.

אעדכן.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעמיד למכירה את שני המוצרים הנ''ל:

1) ווקס נוזלי של טרטל סדרת אייס עלה משו כמו 85 ש''ח באוטוסטור, השתמשתי בו 3 פעמים נוח מאו לשימוש.

2) ווקס נוזלי של אופטימום עולה 115 בויקס דייטלינג, השתמשתי בו 3 פעמים.

שני החומרים מעולים!

מסומן בקו האדום הקו העליון של החומר שניהם דיי מלאים.

בפרטי מוכן להחלפה על משו מעניין או כספי 50 לטרטל ו80 לאופטימום.

m53mgllzzmiy.jpg

שווה לבדוק אם עדיין אקטואלי

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה גלון של LAST TUCH של מגווירס, משמש גם כ qd גם ניתן לשטוף איתו את הרכב כמו עם ONR.

אני אישית משתמש בו והוא משאיר לי אחלה ברק ושכבה קטנה של הגנה.

חשבתי על זה, אבל באותו מחיר אפשר להביא 1 ליטר ONR, ובמידה והQD של מג'ס לא מיועד לדילול, אפשר לקבל מהONR הרבה יותר חומר באופן משמעותי.

Gabizon, הספריי של אופטימום דורש ממש מעט חומר ע"מ לכסות רכב כמו שלך.תנסה בקבוק ראשון,אם תראה שלא מתאים,חפש אופציות אחרות.יש את quick wax של טורטל,יותר זול אבל לא משתווה לאופטימום.

אני מת על כל מוצרי אופטימום, אבל עדיין מחפש פתרון טוב יותר, הווקס הזה בארה"ב עולה 59 ש"ח, ללא משלוח. אם היו מביאים גלון לארץ, זו היתה אופציה הראשונה שלי, אני באמת סומך על החברה. VIX, מה אתם אומרים, יש מצב להביא גלון של אופטימום ספרי ווקס? כמה זה אמור לעלות במידה ו?

הרבה אנשים קונים ווקס נוזלי כלשהו וזורקים פקק או שניים לתוך מי הסבון.

יש מישהו שאני מכיר שעושה את זה קבוע ומעיד על תוצאות טובות.

התהליך שלו מעניין למדי, הוא עובר על המרכב כולו פעמיים בצורה אחידה. הווקס לא נכנס לדלי מההתחלה!

את הווקס הוא מכניס לדלי רק לאחר שעבר פעם אחת והמרכב כולו מסובן (וכנראה שגם נקי).

ובפעם השנייה הוא עושה מעבר נוסף לאחר שהכניס ווקס נוזלי של טרטל אייס.

הסיבה שהוא לא שם ווקס מהשלב הראשון היא פשוטה, הוא לא רווצה לקחת סיכון שהווקס יבטל את השפעת הסבון (ONR) בצורה כזו או אחרת.

הרכב שלו נוצץ לאחר מכן שבוע שלם עד לשטיפה הבאה.

נקודה למחשבה שעולה לי ברגע זה.

אם אתה שוטף עם כפפות פרמיום/צמר של כבש/עז או קנגורו או נוצות טווס. ייתכן והווקס יפגע בסיבים.

אני לא הייתי לוקח סיכון.

מה שכן, ואני כנראה אנסה באמת בסופ"ש.

הייתי עובר על הרכב עם הכפפה שלי בצורה רגילה.

אחרי שסיבנתי את כל הרכב (לא באמת סיבנתי כי יש ONR)

אני אכניס 2 פקקים של ווקס נוזלי לתוך דלי אחר עם מים נקיים בכמות לא גדולה ואז אעבור על הרכב עם ככפה זולה יותר שיש לי.

אעדכן.

תודה, אחכה לעדכון. גם על זה חשבתי, יש פה משתמש ששרוט על דיטיילינג כבר שנים רבות, הוא קונה ווקס נוזלי תעשייתי, שופך מעט למים, והרכב מבריק. אולי אקח את הווקס הזה ואדלל עם מים בבקבוק לשם ספרי ווקס.

מה אתה אומר על המוצר הזה בתור דילול עם מים ושימוש כספרי? http://www.autostore.co.il/%D7%95%D7%95%D7%A7%D7%A1-Meguiar-s-Finshing-Wax-3-78L.html או שהוא מחייב באפינג ושטיפה לאחריו? אני חושב שהוא עבור מכונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לבדוק אם עדיין אקטואלי

תודה רבה, אבל עדיין מדובר באותו יחס כמות\מחיר.

דווקא אתה היית זה שעף על ONR WW אם אני לא טועה, איך אתה חושב שהוא יהיה לסיום לאחר שטיפה כQD? הווקס באמת משמעותי? יש יותר עומק לצבע? יותר ברק? יותיר מעט יותר הגנה מהONR הרגיל? או שהקראנובה זניחה בצורה רצינית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעם אתייחס אלייך כאדון עזריאל, אדון עזריאל אבל כתבתי שהוא משמש גם לשטיפה כמו ONR למה מתעלם כבודו??

בקיצר,ניתן לדלל חביבי,לא אותן תוצאות אבל מצד שני אני לא משתמש עדיין ב ONR ואני די מרוצה מהתוצאות שאני מקבל מלאסט טאץ'.

חוץ מזה מתי המלצתי על משהו ומישהו יצא מאוכזב?8)

(אני ממליץ אך ורק מניסיון אישי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעם אתייחס אלייך כאדון עזריאל, אדון עזריאל אבל כתבתי שהוא משמש גם לשטיפה כמו ONR למה מתעלם כבודו??

בקיצר,ניתן לדלל חביבי,לא אותן תוצאות אבל מצד שני אני לא משתמש עדיין ב ONR ואני די מרוצה מהתוצאות שאני מקבל מלאסט טאץ'.

חוץ מזה מתי המלצתי על משהו ומישהו יצא מאוכזב?8)

(אני ממליץ אך ורק מניסיון אישי)

הוא לא בישל כבוד הרב הוא לא בישל...:-D

בסדר חביבי, זו אופציה מעניינת, כמה אתה מדלל אותו כQD?

למרות שהייתי שמח לזרזיפון זניח של קראנובה בתמיסה...

ULTIMATE QUIK WAX

מוצר מעולה, זול וקל מאוד ליישום.

http://gymshop.co.il/catalogue/Car_care-Car_wash/2366.html

בהחלט מחיר נחמד, וסרטונים ביוטיוב של משתמשים מראים תוצאות מפתיעות.

למישהו נוסף יש נסיון עם המוצר הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, אבל עדיין מדובר באותו יחס כמות\מחיר.

דווקא אתה היית זה שעף על ONR WW אם אני לא טועה, איך אתה חושב שהוא יהיה לסיום לאחר שטיפה כQD? הווקס באמת משמעותי? יש יותר עומק לצבע? יותר ברק? יותיר מעט יותר הגנה מהONR הרגיל? או שהקראנובה זניחה בצורה רצינית?

אני עף עליו ואיתו, במינון נכון דרך הווריד.

אני מת על המוצר הזה

אני עושה qd מרוב שיעמום גם כשהרכב בלי טיפת אבק.

הוא מעולה לזה

אבל לא הייתי מסתמך על ההגנה שלו.

בגלל זה בתור ספריי ווקס אולי כדאי לך לנסות משהו אחר

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עף עליו ואיתו, במינון נכון דרך הווריד.

אני מת על המוצר הזה

אני עושה qd מרוב שיעמום גם כשהרכב בלי טיפת אבק.

הוא מעולה לזה

אבל לא הייתי מסתמך על ההגנה שלו.

בגלל זה בתור ספריי ווקס אולי כדאי לך לנסות משהו אחר

אם אשתמש רק בו כQD, זה יצא 16 בקבוקי ספרי של ליטר בדיוק, ב139 ש"ח.

הרכב עם אופטיסיל תמיד.

בינתיים חושב על:

גלון ווקס של אופטימום במידה וויקס יביאו לארץ, ויהיה מחיר אמנם לא זול, אבל שפוי. (מעדיף את האופציה הזו בפער על השאר).

מג'ס ספרי ווקס מהיר - אופציה מעניינת, אבל הוא לא באמת ווקס למרות השם שלו, הוא פולימר הידרופובי ולא רע בכלל ככזה ע"פ שרשורים באוטוגיק. מספק הגנה לא רעה מעל האוטם, אבל לא באמת ווקס.

ONR WW QD, למרות שבאמת בא לי משהו אחר, אבל אי אפשר ליפול יותר מידי והוא משתלם כלכלית בצורה מדהימה, אבל גם הוא, למרות הקראנובה, לא באמת ישמש כספרי ווקס פרופר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...