Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3M Crystalline 70 הכהיית חלונות להורדת חום פנים

שימו לב! השרשור הזה בן 4028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני טכנאי מחשבים וכמעט כל היום בנסיעה (כמו נהג מונית).

בתוך הרכב בקיץ הקודם נהייתה ממש חממה, ועכשיו זה מתחיל לחזור ואני שוקל להשתמש בפילם לציפוי השימשה הקדמית, כמובן הכי פחות כהה שיש בשוק בשביל למנוע בעיות כאלה ואחרות.

בנוסף הטבלט, הפלאפון שלי ומכשירים אחרים מתחממים ומפסיקים לעבוד בגלל החום.

מישהו עשה זאת?

היכן מומלץ ומה מבחינת מחיר? האם עדיף להזמין מחו"ל רול מספקים או כאלה שקנו אקסטרה כמות?

איפה ניתן להתקין ציפוי כזה בארץ? או מישהו שמגיע עד אליי מאיזור המרכז.

תודה,

-נועם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי מזגן ?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האייפון שהוא מפסיק לפעול, זה לא נראה יכול לקרות אם המזגן פועל, כי הוא עובד לפי טמפרטורה, אז גם אם השמש עליו עדיין הטמפרטורה ברכב תהייה נמוכה כי אתה עם מזגן.

גולף 1.8 שנת 99 ידני לא צריך יותר מזה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

מזגן כמובן דולק על השיא, בשיא הקיץ, כשאני מתרוצץ מלקוח ללקוח וחוזר סחוט מזיעה הרבה פעמים זה מאוד עוזר.

יכול להיות שאני לא עובד נכון אני מדליק אותו רק בצד הנהג - מרכזי שמאלי ושמאלי מכוון אליי.

עקרונית הרכב שלי עם דלת אחורית והכסאות מורדים למטה לוקח למזגן זמן וגם שהוא דולק בשיא עדיין חום אימים בעיקר על הדשבורד שהשטח שלו עד לשמשה די גדול. שם יושב הטבלט והגלקסי בד"כ וכשהטבלט לבד באוטו הרותח הוא בכלל מזייף.

אני ישר פותח את כל החלונות בכניסה לרכב ומפעיל מזגן, מסתכל שלא נופל לי ציוד מהחלונות האחוריים וכעבור דקה סוגר אותם:)

בכל זאת אני במקביל חושב על פתרונות ואני כן רוצה להפגש עם הבנאדם ששמעתי את השם שלו הכי הרבה ואפילו צץ בכמה מהמפגשים שנים עברו - יוסי.

פתרון אוורור ובטריה ספייר כי אני מעוניין לקסטם עוד מחשביזציה ברכב, כמו גם וילונות מחזירי חום ומשחירים אוטומטיים לזמן החנייה (יש אחלה קיט לזה באיביי) וגם חשבתי אפילו על מזגן סולארי, בקרוב אני עובר לדירה עם חניון ואני אוכל לחבר הטענה למצבר שני, קראתי פעם על מקום בארץ שמתעסק במזגנים סולריים לרכב מבוססי קומפרסור קומפקטי חשמלי אבל אין סוף לחלומות.....

---לעניינינו - CRYSTALLINE מישהו? איפה המקומות שמתקינים בהם את החומר? האם כדאי לקנות רול ב400 דולר שכמובן גם שוקל קרוב ל20 קילו עלויות משלוח מיסים, צריך לראות כמה זה משתלם לתת למישהו להתקין או לעשות את זה במקום מורשה.

אשמח לשמוע ממי שעשה זאת אני זוכר שבעבר קראתי על הרבה שהתעניינו וגם עשו ולא נתפסו כי הפילם הזה ממש שקוף

אני מעדיף לקחת 70 שקיפות במקום ה90 כי בפורומים בחו"ל כותבים שזה מאוד דומה ועדיין שקוף אבל ההבדל בבלימת החום מאוד מורגש ביניהם.

יש למישהו מה להוסיף לעניין? אשמח לכל תגובה.

נועם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כאילו המזגן שלך לא עובד טוב, תבדוק אם חסר גז או שאולי הוא מכוון על אפשרות "איוורור" שעושה סירקולציית אוויר כך שמרגישים הבדל אבל לא מרגישים קור... עם מזגן על פול אתה צריך לקפוא אחרי לא הרבה זמן, ואני נוהג על רכב שחסר בו גז במזגן ואני שם על 3 מתוך 4 וניהיה קריר ונעים (לא קר אבל קריר)... ורק שתדע - אני רגיש לחום ברמות מטורפות ושונא להזיע סתם ככה באמצע היום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש את פיליפ מסאן גלאס יושב ברמת גן הציפוי שלו שקוף אבל מונע חום וקרינה כמעט ב100אחוז, אצלי הוא על שני החלונות הקידמיים, שיא הקיץ ואני על עוצמה נמוכה במזגן ואם בא לך להשתולל אתה יכול לצפות גם את השמשה הקידמית ואז אתה תנהג עם חרמונית בקיץ חח

כך בחשבון שהמחיר יקרררר אבל לדעתי שווה כל שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...