Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעות לתוספות למאזדה 3 2008

שימו לב! השרשור הזה בן 4050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אז יש לי מאזדה 3 2008, כסופה.. יש לה ג'אנטים..... וזהו

אני אשמח להצעות של כל מיני דברים שאפשר להוסיף לה , בינתיים חשבתי על ניקלים לידיות ולהשחיר חלונות.

אשמח לעוד הצעות

Mazda 3 2008 Active

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהניקלים "מולבשים" עם דבק דו צדדי זול, דבר שיכול לפגוע בצבע ביום שתרצה להוריד אותם, לא בטוח בזה אבל ממליץ לך לשמוע פה מחברה עם ניסיון בעניין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא גם מוצרי דמוי ניקל מסין מגיעים עם אותו דבק, חזק מספיק ברוב המקרים, אלא אם כן הוא יבש.

למאזדה מתאים מאוד ניקלים. שים לה בידיות, מסביב לחלונות(יקר קצת אבל שווה אתזה) ומסגרות ניקל בלוחיות רישוי.

זה רק לגבי הניקלים, יש עוד דברים.

יש לי ניקלים בעמודים בין החלונות, הגיע מאמריקה. שמע, האצבעות שלי נדבקו בדבק, משהו מטורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדים וקסנון לא חוקי.

אין לי מושג מה מידת האכיפה של הדבר הזה, אני רק יודע שכל רכב שלישי היום

הוא בעל לדים/ קסנון וכדומה.

אני אשמח לשמוע מה התקציב שלך לפרויקט הזה. כמה כסף אתה מוכן להשקיע,

מה צבע הרכב?

פחות קריטי אבל אשמח לדעת מה רמת הגימור ואם אפשר איזה תמונה או שניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן שכחתי לציין לגבי הוילון, כנראה היום אני אקנה אחד כזה.

אבל אמרו לי שחבל לחבר אותו עם ברגים, סתם לעשות חורים ברכב, לא עדיף דבק חם או משהו? ובנוסף רציתי לשאול אם למישהו יש כבר כזה וילון ואיך הוא רואה מאחוריו? אני פוחד שזה יפגע לי בטווח ראייה בחניות במיוחד.. תודה

Mazda 3 2008 Active

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר טוב שלי יש מאזדה 3 דור ראשון עם וילון מאחור.

החיבור הוא עם ברגים ולגבוהים לא יהיה הוח לשבת מאחור עקב חיכוך הוו בראשים עקב הגג הנמוך.

טווח הראייה לטעמי נפגע, זה מאוד לא נוח והורס את קלות הראייה והטווח.

זה בדיוק התחושה שיש לנוסעים בנסיעה עם רכב משולט במלואו, שהפירסומות פולשות לחלון, אתה רואה את הנוף מהחלון דרך מליוני נקודות.

מה התקציב שלך לתוספות לרכב שלך?

מה הצבע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיבור הוא עם ברגים ולגבוהים לא יהיה הוח לשבת מאחור עקב חיכוך הוו בראשים עקב הגג הנמוך.

זה בדיוק התחושה שיש לנוסעים בנסיעה עם רכב משולט במלואו, שהפירסומות פולשות לחלון, אתה רואה את הנוף מהחלון דרך מליוני נקודות.

מה הצבע?

כתבתי למעלה, כסופה

ונגיד אלפייה

Mazda 3 2008 Active

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלונות מושחרים מקדימה 15 % מאחורה 40 % ווילון עם סמל מאזדה. תשקיע בפוליש וקס שתיהיה נוצצת במערכת שמע ובצמיגים. אפשרי גם מסגרת ללוחיות שחור או כסף לא יותר מזה.

תהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הצבע?

קצת הגזמת עם זה. כשיש אור יום עם שמש, לאו דווקא קיץ, רואים ברור מאוד.

הבעיה מתחילה בלילה, אבל גם שם זה די מסתיר רק אם אין ממש אור.

ולמי שאמר לחבר את זה עם דבק, איך בדיוק? יש לוילון עצמו ווים ובנוסף תמיד אפשר להוריד אותו, אם תדביק את זה עם דבק זה נראה לי בעייתי יותר ולא תוכל להוריד את הוילון, או אם תוריד תהרוס את ההדבקה ושוב תצטרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...