Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הספורט המוטורי האהוב עליכם?

Overdrive
שימו לב! השרשור הזה בן 4056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שאתם יודעים יש סוגים שונים של ספורט מוטורי, נהיגת מסלול כמו דראג, פורמולה 1, GT SERIES, BTCC, WTCC וכל אלו, יש נהיגת שטח WRC ראלי דקאר וכו', וגם ג'ימיקאנות ודריפטים שהם יותר stunt drive, במה אתם הכי אוהבים לצפות ואיזה אחד מהסוגים האלה של הספורט המוטורי אתם חושבים שמעיד על יכולות וכישורי נהיגה הגבוהים ביותר? סתם מעניין אותי לדעת מה חובבי הספורט המוטורי בארץ אוהבים.

How sky is the limit if there are footprints on the moon?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קודם כל דראג אח"כ כל דבר על אספלט.

ואח"כ כל גבר עם מנוע וארבעה גלגלים.

ואח"כ כל דבר עם מנוע. לגבי הגלגלים אני כבר גמיש בשלב זה :)

"לאונו שלי 3 דלתות, 3 דלתות לאונו שלי, לולא היו לה 3 דלתות לא הייתה זו האונו שלי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי ראלי WRC זו הנהיגה הכי קשה, וגם הכי מהנה לצפיה. אני אישית משתעמם לצפות בשאר סוגי המירוצים.

בנהיגה במסלול אספלט סגור וידוע מראש - הנהיגה היא יותר רובוטית, מדעית, משוייפת.

הכל נמדד ומנותח באמצעים אלקטרוניים. הכל צפוי מראש למעט העקיפות. יש גדרות, שטחי מילוט, וסה"כ הסיכוי לרסק את הרכב לגמרי, להפצע או למות הוא לא גדול יחסית. ברור שזה לא קל, וזו גם נהיגה תובענית, אבל בכל זאת.

בראלי הכל יותר הרד קור, התנאים לא צפויים, המסלול כל הזמן משתנה, מרווח הביטחון אפסי, טעות קטנה ואתה יכול

לעוף לתהום או להתרסק לתוך הקהל, והכל נעשה תוך כדי החלקות של הרכב במהירויות מטורפות. רמת השליטה ברכב

היא הרבה יותר גבוהה, האדרנלין מפמפם בטירוף.

אני חושב שנהג ראלי טוב יכול לעבור לנהיגת מסלול יותר בקלות מאשר הכיוון השני.

התנסיתי בשני סוגי הנהיגה, וראלי הרבה יותר עשה לי את זה.

דראג לא מעניין בכלל - לרוב מנצח מי שיש לו יותר כסף. הנהיגה פחות קריטית מהמכונית, והמכונית מאיצה ביחס ישיר לכסף

שהושקע בה.

דריפט זה נחמד, אבל בגלל שזה לא מירוץ אלא שואו - אחרי זמן לא רב אני מאבד עניין.

ג'ימקנה זה נחמד לעשות, פחות מעניין לראות. קן בלוק זה קצת יותר מעניין :)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

wrc מאז שאני ילד הייתי רואה ולא משתעמם לרגע.

וניראה לי גם הנהיגה הכי קשה בגלל תנעי הדרך שמישתנים.

עשיתי קורס ראלי וזה היה החוויה הטובה שהייתה לי.!

רנו קליאו ספורט דור ראשון8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדראג אני אוהב את הFAILS בעיקר, במיוחד בליגת ה TOP FUEL איפה שחוץ מברזל אין הרבה ואפשר לראות את הבלוק מנוע עוקף את הרכב בקו ישר :-D

וגם תמונות של חלקי מנוע שבורים ומושבתים :-D:twisted:

נדב, משום מה שהייתי ילד נהנתי מאוד לצפות ב WRC בAXN או ב ESPN אבל משום מה עכשיו זה נהיה משעמם כזה. או שאולי זה רק אני...

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורמולה 1 במקום הראשון. הכי הרבה טכניקה וכישרון יש שמה. אחרי פורמולה 1 כל דבר שהוא על אספלט כולל כל הליגות הנמוכות עם רכבים שרואים פה על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאדם פרקטי, מירוצי hill-climb(טיפוס גבעה) מאד מדברים אלי. ניתנים לביצוע על כבישים ציבוריים סגורים, במכוניות כביש ומכוניות קלאסיות רגילות ללא צורך בהתקנת כלוב בטיחות וכיו"ב.

בנוסף, כבר שנים שאני משתוקק לנסות מכונית Legends. בארה"ב מתחרים עם מכוניות אלו על מסלולי עפר ואספלט אובליים ובאירופה במסלולי מירוץ רגילים.

סינגל סיטרס, ראלי וג'ימקאנה ניסיתי בעברי - והייתי שמח להתנסות בנ"ל. בהתייחסות מקומית, אוטוקרוס מהיר בסגנון MDC ז"ל מדבר אלי יותר מג'ימקאנה.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהיגת ראלי ללא ספק, יצא לי לקחת חלק בכל התחומים, אספלט ועפר.

החיבור של טכניקת נהיגה מהירה יחד עם הכרת הטבע מניב המון עניין, גם מבחינה מכנית אין דעה אחת לגבי סטאפ כזה או אחר.

ללא ספק כל ספורט מוטורי שמשלב בתוכו עפר מעניין פי כמה מנהיגת אספלט .

מראלי קרוס ועד נהיגת ראלי רייד שבו בכדי לנצח צריך להיות סוס מרוצים וותיק עם יכולת אסטרטגיה מחודדת.

כמובן שזאת דעתי האישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרוצי אופנועי כביש, בעיקר מוטו GP.

F1.

WRC.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה לשאלה צריכה להיות כפולה - מה אהוב עליך כנהג ומה כצופה.

כנהג, כמעט כל ענף שמצריך ממני לעבוד וכמה שיותר יותר טוב (עבודת נהיגה, עבודה על הכלי התחרותי בפיטס יש בלי עין הרע).

כצופה, בעיקר ענפים בהם הקרבות הם על המסלול. מירוצי אספלט (פורמולה, טורינג, קארטינג, דו"ג. גם ראלי קרוס) מעניינים יותר מראלי למשל כשרואים מכונית עוברת פעם בדקה שתיים.

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמשתתף: ג'ימקאנה וקארטינג. כפי שניתן להבין מהסמלון: עדיפות ברורה לג'ימקאנה.

כצופה: ג'ימקאנה, דראג, דריפטים (עד גבול מסויים) ותחרויות עבירות למשאיות. אני יכול לצפות בבהמות הללו במשך שעות.

חושב שאוהב כמשתתף למרות שלא יצא לי להתנסות: hill-climb - בדיוק מאותן סיבות ש-504L ציין, ונהיגת מסלול אמיתית (ולמען הסר ספק: כוכב יאיר לדעתי אינו עונה להגדרה הזאת).

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...