Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הספורט המוטורי האהוב עליכם?

Overdrive
שימו לב! השרשור הזה בן 4056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אף אחד לא ענה על החלק השני של השאלה, איזה ענף לדעתכם מצריך את יכולות הנהיגה הגבוהות ביותר לדעתכם?

זה גם נושא שנוי במחלוקת, אני חושב שלנהג פורמולה לדוגמא לא תהיה שליטה ברכב על כל תכונותיו כמו נהג ג'ימקאנה נניח, זה מצריך יכולות נהיגה אדירות.

How sky is the limit if there are footprints on the moon?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהנתי לראות פורמולה 1 בתקופה של מייקל שומאכר. אבל בתור ילד לא הייתי מפספס שום מרוץ של offroad formula , רכבים מטורפים שטסים במעלה ההר ומקפצים לפסגה כמו מטורפים ,היו שידורים בזמנו ב eurosport. כמו כן היו גם שידורים של "משיכות טרקטורים" דומה מאוד לדראג ,full pull :)

מי שלא מכיר offroad formula זה הדבר הכי מטורף שקיים בספורט מוטורי ,התחרות היא גם על זמן ,גם על השלמת מרוץ וגם אסור לדרוס דגלים שממוקמים באופן בלתי אפשרי ,כמובן שרק בודדים משלימים את המסלול .

http://www.youtube.com/watch?v=_sW6_9bnWms דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

מה הוא המרוץ הכי מפרך או זה שבודק את כישורי הנהיגה ,אני לא יודע מה התשובה לכך ,כל מרוץ שונה מקודמיו וכל מרוץ בודק דיסציפלינה ויכולת אחרת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מאלו שמשתעממים מדראג, ואחרי אילת השנה דווקא התחלתי להתחבר יותר לדריפט.

גם קארטינג זה ענף מאוד מעניין, בטח אם לוקחים בחשבון עד כמה הוא נגיש לכולם ומאפשר לכל אחד להשתתף.

סך הכל אני מאלו שיותר אוהבים לנהוג מאשר לצפות, גם אם זה לאו דווקא תחרותי (כמו למשל ברינג).

504L, מאוד מקווה ש-hill climb יקבל תאוצה מתישהו בארץ, זה נראה לי באמת בין התחומים הכי פשוטים להשתתף בהם, מבחינת הדרישות מהנהגים, ואם יחברו את זה לכבישים המתאימים בארץ, זה יכול להיות מעניין הרבה יותר מאיזה מסלול סגור סטייל כוכב יאיר (שהוא אכן לא לגמרי מסלול, אלא אם מדובר בקארטינג).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהנתי לראות פורמולה 1 בתקופה של מייקל שומאכר. אבל בתור ילד לא הייתי מפספס שום מרוץ של offroad formula , רכבים מטורפים שטסים במעלה ההר ומקפצים לפסגה כמו מטורפים ,היו שידורים בזמנו ב eurosport. כמו כן היו גם שידורים של "משיכות טרקטורים" דומה מאוד לדראג ,full pull :)

מי שלא מכיר offroad formula זה הדבר הכי מטורף שקיים בספורט מוטורי ,התחרות היא גם על זמן ,גם על השלמת מרוץ וגם אסור לדרוס דגלים שממוקמים באופן בלתי אפשרי ,כמובן שרק בודדים משלימים את המסלול .

http://www.youtube.com/watch?v=_sW6_9bnWms דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

מה הוא המרוץ הכי מפרך או זה שבודק את כישורי הנהיגה ,אני לא יודע מה התשובה לכך ,כל מרוץ שונה מקודמיו וכל מרוץ בודק דיסציפלינה ויכולת אחרת .

סטיל בעיברית זה ניקרה השם של זה או "עבירות"

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי מדברים 4 ענפים.

הראשון הוא ראלי, והכוונה לכל התחרויות, במיוחד אלה בעושים בגבעות שזה לא תמיד גם מקצועי וכמובן הפיקס פיק.:

השני הוא מרוצי מסלול של מכוניות סדרתיות, לדעתי זה BTCC, אם איני טועה.

השלישי הוא גימיקאנה שבא אני מאד רוצה להשתתף לרגע זה.

הרביעי דריפט.

אגב אני חא ממש נהנאה לצפות מעדיף יותר לנהוג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי מדברים 4 ענפים.

הראשון הוא ראלי, והכוונה לכל התחרויות, במיוחד אלה בעושים בגבעות שזה לא תמיד גם מקצועי וכמובן הפיקס פיק.:

השני הוא מרוצי מסלול של מכוניות סדרתיות, לדעתי זה BTCC, אם איני טועה.

השלישי הוא גימיקאנה שבא אני מאד רוצה להשתתף לרגע זה.

הרביעי דריפט.

אגב אני חא ממש נהנאה לצפות מעדיף יותר לנהוג

זה WTCC ולא BTCC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי הסדרות קיימות ה B זה סבב בריטי וה W זה עולמי.

ולגרמנים יש את ה DTM.

תודעה על השיטוף המידעה שלך ומזה GT ?

http://www.fiagtseries.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודעה על השיטוף המידעה שלך ומזה GT ?

http://www.fiagtseries.com/

מכוניות ספורט, אלון דאי הישראלי משתתף בה.

אבל שנה שעברה היא הייתה הרבה יותר מרתקת, העונה הורידו את מספר המירוצים והקבוצות.

How sky is the limit if there are footprints on the moon?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעשות אני מעדיף דריפטינג. השליטה הזאתי המדוייקת ברכב עושה לי את זה הכי הרבה.

לצפות אופנועים - הקרבות מעניינים, עקיפות, אין קשר הוראות קבוצתיות, תידלוקים, החלפות צמיגים וכו.

הכי קשה - נראה לי ראלי. להגיע למסלול עם כמעט כלום אימון ולתת את הכי קרוב לקצה נראה לי מטורף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ראלי קרוס - עם מפלצות ה 700 כ"ס ומעלה.

אח"כ ראלי/ראלי ספרינט - גרופ B כמובן.

כנהג ראלי ספרינט בעיקר - אני יכול להעיד שלפחות מבחינתי, הראלי ספרינט מייצג את יכולת הנהיגה המאתגרת ביותר. שלא כמו בראלי - שם לשרידות הרכב משקל כבד, בראלי ספרינט זה בעיקר הנהג - המבחן האמיתי איך אתה מול הקולגות שלך. המסלול משתנה מסיבוב לסיבוב - הקו של ההקפה הקודמת לא בהכרח יהיה הקו הנכון גם בהקפה הבאה.

המסלול משפיע מאד על הרכב ואתה נדרש כל הזמן לתקן. בניגוד למסלולי אספלט שם על פי רוב, אתה נדרש לתקן בעיקר טעויות שלך כנהג...

דעתי הצנועה,

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...