Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה חומר יש למרוח על דשבורד וצמיגים לקבלת מראה מבריק?

שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 495
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מרוצה לגמרי מה ENDURANCE - לדעתי זה מוצר חובה הוא פשוט משאיר את הצמיג נקי ושחרחר לתקופה ארוכה, אפילו שהוא יתלכלך.

אחרי שבועיים יש בידינג יפה מאוד על הצמיג בזמן השטיפה, שמתי עכשיו אצל אבא לאחר שעברתי לו על כל הרכב - הצמיג שלו היה לבן ועכשיו נראה נורמלי.

אצלו לדוגמא היה חובה במברשת של SM ARNOLD - זה מתאים ביותר לצמיג שדיי עבר עליו ולא מעט, אצלי לדוגמא הצמיג בן חודשיים אז בכל נסיון של מגע עם המברשת - משאיר מעט שריטות עדינות.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך באוטוסטור ב 55 אם אני לא טועה, זול

היה פעם באוטודיפו לא יודע מה נסגר איתם שלא מביאים את זה כבר תקופה ארוכה.

דרך שיפיטו לדעתי אתה תשלם עוד 20 דולר ממוצע על משלוח (או שאני טועה?)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא שיפיטו ממש זולים במשלוחים פשוט צריך לבקש מהמוכר שישים את המוצר בקופסא קטנה ולשאול מה המדיות של הקופסא כדי לדעת מחיר,

אני לא מאמין אבל שיהיה משלוח יותר זול מ 13 שקל,

אז אני אלך לאטוסטור , צריך גם פד מיוחד או הפדים הסינים ששלחו פה מספיקים?

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאב, יש ליד הבית שלי ברחוב הרצל 97 חנות הכל לרכב. מחזיקים שם רק מגס נראה לי. יצאה לך לבדוק שם?

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום,

קניתי את המוצר, מאוד מרוצה מהתוצאות

ומסקרן אותי לגבי שימושים אחרים איתו

יש לכם המלצות לשימושים נוספים איתו?

לא חוב שהוא מתאים אך ורק לצמיגים..

אני נכנס לפינות האלה מהסיבה שאני לא מתכוון לקנות מוצר ספציפית לכל דבר..

זה גורר עלויות גדולות שאני לא יכול להיכנס אליהם.

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון החומר הזה בנוי "רק" לצמיגים, אבל עם המלצות חבר פורום החומר הנ"ל עובד פלאים על פלסטידיפ שיש לי על הג'אנטים, מבריק אותם ודוחה מעט לכלוך.

יצא לי שזה נגע בפלסטיקה אבל לא השאיר סימנים, אני לא יודע לגבי רכב אחר אבל מחר אני אנסה לאחר השטיפה ואעדכן אם צריך.

בחו"ל אומרים שהוא עובד גם ממש טוב על פלסטיקה, רק לנקות את השאריות ולייבש את זה לאחר מכן.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי פעם על הפלסטיקה החיצונית ברכב שלי, על קטע קטן מהגריל הקדמי.

עבד סבבה, אבל לא לטעמי.

גלוס מוגזם, ואני לא מאמין בחלקי גומי/פלסטיק מבריקים.

(נשאר גלוס גם לאחר ניגוב).

נשאר איזה שבועיים פלוס, ראו ממש בידינג.

אני לא יודע אם זה חומר מתאים לניסויים כאלה ואחרים, לא שבדקתי לעומק, אבל עדיין הייתי מעדיף להשתמש בו רק לצמיגים.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי חוו"ד רשת יש כאלה שאוהבים ממש, אבל כמו שאמרת הגלוס חזק - זה דווקא אני אוהב על הפלסטידיפ בג'אנטים זה מוציא את המטלייזר ממש החוצה.

מיכאל - אם אתה מנסה תעלה תמונה שנראה איך זה נראה אצלך :)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...