Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה חומר יש למרוח על דשבורד וצמיגים לקבלת מראה מבריק?

שימו לב! השרשור הזה בן 1582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, אחרי כמה נסיונות רק עם מים וסבון לרכב ומברשת גסה לניקוי הצמיגים אני לא מבסוט על התוצאה.

האם apc (של שופרסל במקרה שלי) יכול לשמש לניקוי הצמיגים עצמם? אני לא מדבר על הג׳אנטים אלא רק על הצמיגים... אם כן - באיזה דילול? תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 495
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמע חבר, על כל שאלה ששאלת עד היום, כל שאלה (בדקתי), היו אין ספור דיונים קודמים.

חבל שאתה הופך את אופציית החיפוש ללא רלוונטית עבורך.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר פתחת את העניין - חייב להבין מה פשר המנטרה הזאת שחוזרת על עצמה על ידי מספר אנשים פה בפורום: ״תריץ חיפוש״?

הרי אם זה כך, אז הפורום ימות ויהפוך להיות פורום FAQ שבו אף אחד לא פותח דיון ואף אחד לא עונה אלא פשוט מחפשים במאגר מידע אחד גדול.

בינינו? בכל חיפוש עולות 150 אופציות ודעות שונות, רובן מבלבלות ולא ברורות, חלקן לא מקצועיות, וחלקן האחר, רחמנא לצלן, יכולות לגרום נזקים שלמים.

ראיתי פה אנשים שממליצים לנקות את הדשבורד עם סקאי, תאר לך בנאדם שהיה רואה כזאת המלצה ולא ממשיך בדיון או ממשיך לחפש, מה היה עושה? או אנשים שהמליצו לנקות גאנטים עם מסיר שומנים של מטבח.

עכשיו הדוגמאות הפשוטות האלו סתם עלו לי בראש, אבל הן מתארות את מה שאני רוצה לתאר.

לפני כמה ימים אפילו ראיתי מישהו ששולח משתמש חדש לפורום לחפש באינטרנט (!!!).

לא כולם פה מנוסים ומבינים גדולים, לא לכולם חיפוש מעל את התוצאות שהם רוצים וגם אם כן, לא תמיד השפה המדוברת ברורה לכל משתמש.

אז חלאס עם הגישה הזאת של להריץ חיפוש, זה יכול לעזור אין ספק, אבל אם בנאדם רוצה לשאול שאלה - זאת המטרה של הפורום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מאוד תומך במה שציפופו אומר.

למה זה נשמע לך כל כך רע שהפורום יהיה כמעט ריק ויפרסמו שאלות שלא שאלו?, אפילו אם כמעט ואין כאלה, ושהטראדים החדשים שיהיו זה של אנשים שעשו איזה טיפול כלשהו ורוצים להציג אותו או שאלות מעניינות חדשות.

נמאס שכל שני וחמישי מישהו שואל "התחלתי בעולם הדיטילינג תמליצו לי על חומרים" אלוהים יודע כמה פעמים הנושא הזה נשאל ב5 דפים האחרונים.

בקשר להמלצות שגויות, אתה לא חדש פה ויודע טוב מאוד לעצה של איזה משתמשים כדאי לשמוע, אבל נגיד שאתה כן, אל תקרא רק את הטראד הראשון קרא את השלושה הראשונים ומבטיח לך שתראה מה הכי מומלץ.

עדיין לא בטוח?,חושב שיצא חומר חדש מהתגובות הישנות?, מעולה!, עכשיו תשאל, שאתה כבר מכוון ויודע איזה חומרים מומלצים.

ובקשר לשאלה שלך אז את האמת הרצתי חיפוש ולדעתי יש תשובות מאוד מספקות אפילו בטראד הראשון.

אם כבר התלונה אמורה להיות שחבל שאין כאן ניהול שמוחק טראדים ישנים ומטעים, ולא נועץ איזה דף אחד עם ריכוז רוב הנושאים החשובים שנידונו.

This is my 2 cents any way

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי צמיגים

בעמוד השלישי אתה תתקל במברשת הכחולה של SM ARNOLD - קניתי אותה מאוטוסטור אבל ממה שאני רואה על צמיג חדש היא עושה מעין "שריטות" בדפנות כאילו הגומי נקרע או נחרט מעט (SCIPOPO לא קורה אצלך?), אני לא אהבתי והמשכתי עם מטלית מיקרופייבר עד שהיא נשארה נקייה (מדבר על הדפנות) - אולי מתאימה לצמיג שעבר כמה אלפים.

עם APC טרם ניסיתי אבל הרוב ממליץ.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי צמיגים

בעמוד השלישי אתה תתקל במברשת הכחולה של SM ARNOLD - קניתי אותה מאוטוסטור אבל ממה שאני רואה על צמיג חדש היא עושה מעין "שריטות" בדפנות כאילו הגומי נקרע או נחרט מעט (SCIPOPO לא קורה אצלך?), אני לא אהבתי והמשכתי עם מטלית מיקרופייבר עד שהיא נשארה נקייה (מדבר על הדפנות) - אולי מתאימה לצמיג שעבר כמה אלפים.

עם APC טרם ניסיתי אבל הרוב ממליץ.

פשוט לא להאמין שאיך שמגיעה לי הזמנה מאוטוסטור אני מגלה שהיה עוד משהו שהייתי צריך להזמין חחחחחחחח...

רק היום הגיעה הזמנה עם סונאקס bds ותכשיר של קארפלן לדשבורד, בהזדמנות גם אני אציין לטובה את השירות של משה מאוטוסטור שפינק במטלית מיקרופייבר ירוקה של cg והמשלוח המהיר.

מברשת מסיבים חזקים מאיזה סופר או איקאה תיהיה טובה לצמיגים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר פתחת את העניין - חייב להבין מה פשר המנטרה הזאת שחוזרת על עצמה על ידי מספר אנשים פה בפורום: ״תריץ חיפוש״?

הרי אם זה כך, אז הפורום ימות ויהפוך להיות פורום FAQ שבו אף אחד לא פותח דיון ואף אחד לא עונה אלא פשוט מחפשים במאגר מידע אחד גדול.

בינינו? בכל חיפוש עולות 150 אופציות ודעות שונות, רובן מבלבלות ולא ברורות, חלקן לא מקצועיות, וחלקן האחר, רחמנא לצלן, יכולות לגרום נזקים שלמים.

ראיתי פה אנשים שממליצים לנקות את הדשבורד עם סקאי, תאר לך בנאדם שהיה רואה כזאת המלצה ולא ממשיך בדיון או ממשיך לחפש, מה היה עושה? או אנשים שהמליצו לנקות גאנטים עם מסיר שומנים של מטבח.

עכשיו הדוגמאות הפשוטות האלו סתם עלו לי בראש, אבל הן מתארות את מה שאני רוצה לתאר.

לפני כמה ימים אפילו ראיתי מישהו ששולח משתמש חדש לפורום לחפש באינטרנט (!!!).

לא כולם פה מנוסים ומבינים גדולים, לא לכולם חיפוש מעל את התוצאות שהם רוצים וגם אם כן, לא תמיד השפה המדוברת ברורה לכל משתמש.

אז חלאס עם הגישה הזאת של להריץ חיפוש, זה יכול לעזור אין ספק, אבל אם בנאדם רוצה לשאול שאלה - זאת המטרה של הפורום!

לא קראתי את כל מה שרשמת, אבל הבנתי את הקונספט.

במיוחד בשבילך, סעיף מס' 1 של קארספורום בנושא "איך שואלים שאלה".

1. לפני שאתם שואלים שאלה – בצעו חיפוש. יכול להיות שהמידע שאתה מחפשים כבר נמצא ומי שענה אז, כבר אין לו כח לענות את תשובתו האיכותית שוב."

לעומתך חבר, גלשתי כשנתיים בפורום לפני האות הראשונה שרשמתי פה, על כל שאלה שחשבתי לשאול, קיבלתי תשובה בחיפוש.

כשהפסקתי לקבל תוצאות רלוונטיות בחיפוש וכשהרגשתי שיש לי מה לתרום? נרשמתי.

יש פה תשובות להכל, כל הלחם והחמאה של הדיטיילינג כבר כאן, ממזמן.

זה שלך אין זמן לחפש, בעיה שלך.

מבטיח לך שאת התשובות שלי לשאלה שאתה שאלת, תמצא איפשהו בין 5-10 פעמים, ורק לשאלה הספציפית הזו, כן?

ליאב - יש לך צמיגים מנייר או מה? :)

המברשת מעולם לא עשתה לי בעיה, לא סימנים ולא חריטות, גם כשהצמיגים שלי היו חדשים.

יותר מזה, לפני ה-sm הייתה לי מברשת עוד יותר גסה מאיביי, שגם לא עשתה שום בעיה.

אולי תנסה להשרות את המברשת במים עם דלי וסבון לפני הנקיון, רצוי מים חמימים.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שלך אין זמן לחפש, בעיה שלך.

אם היה עמוד פייסבוק ״דיטיילרים עילאיים ומתנשאים״ היית מככב.

מי מינה אותך לקבוע מה בעיה של מי ומתי? זה שלי אין זמן לחפש לא הופך את זה לבעיה שלי במובן שלפתוח דיון הוא דבר אסור.

אני אגיד את זה ככה - לא כל אחד שיודע לכבס מגבות יכול לקבוע מתי יש למישהו בעיה, הבנת ״חבר״?

לא מתאים לך הדיון הזה? אתה מוזמן לא לענות, בטח אם אתה לא קורא את כל ההודעה אלא מבין קונספט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ בעצמך חיפוש ותבין.

יש פה שאלות שנשאלות באופן קבוע, עם כותרות מפוצצות כמו "פעם אחת ולתמיד, איך אתם שוטפים ג'אנטים", או "הברקת פנסים קדמיים דהויים", "ניקוי צמיגים", "פנסי קסנון", "חוקיות חלונות כהים" וכו'.

לאנשים נמאס לענות כל פעם את אותה תשובה, ולכן כבר לא עונים.

חלק מהשרשורים אנחנו משרשרים לשרשורים קיימים, רובם דביקים בראש הפורום.

אם מישהו יריץ חיפוש, ימצא נושא זהה, ויגיב שם, יכול להתפתח דיון, אבל לאנשים נמאס להאכיל בכפית כל מיני אנשים שמתעצלים לעשות חיפוש על נושא נדוש שכבר נטחן המון, ומצפים לקבל תשובה עניינית.

זו הסיבה שמומלץ לעשות חיפוש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאב - יש לך צמיגים מנייר או מה? :)

המברשת מעולם לא עשתה לי בעיה, לא סימנים ולא חריטות, גם כשהצמיגים שלי היו חדשים.

יותר מזה, לפני ה-sm הייתה לי מברשת עוד יותר גסה מאיביי, שגם לא עשתה שום בעיה.

אולי תנסה להשרות את המברשת במים עם דלי וסבון לפני הנקיון, רצוי מים חמימים.

האמת שאלו t1r הבנתי שהדפנות רכות בצמיג אבל לא עד כדי כך :p

אעלה תמונה של זה מחר / שישי כשאשטוף שוב את הרכב, גם אני התפלאתי

אולי בגלל שהצמיג ממש חדש יחסית? בקושי עשה 1500 ק"מ.

נ.ב ה ENDURANCE מחזיק מעולה על הצמיג לפחות שבועיים שלושה (אפילו על הפלסטידיפ!) והמראה אמנם מבריק טיפה בהתחלה כשהחומר רטוב, אבל כשמתייבש נראה מט מעולה.

ניסיתי על הצמיגים ברכב של אבא - צמיג s drive שעברו שנתיים + והוא בתוך שניות הפך למראה דיי חדש אפילו ללא ניקוי. אחלה מוצר!

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, בהודעה הזאת אתה מיקמת את עצמך מקום אחד מעל לידידינו הונדה.

אשמח אם תבין מזה אומר.

בקטן?

אני לא דיטיילר, זה הובי שלי, משהו שאני עושה בזמן הפנוי.

מתנשא? אולי רק עלייך.

עוד יותר בקטן ובתור אחד שממש יודע לכבס מגבות? באמת יש לך בעיה, שמע לי.

אם אתה מתרעם על העובדה שלאנשים נמאס משרשורי דה ז'ה וו כמו שאתה פותח כל שני וחמישי, ומסרב להבין ששרשורים מסוג זה מורידים לחלוטין את רמת הפורום ומעיקים בטירוף, יש פה איזה אישו.

אם יש לך זמן לחרוש את הקריות ולבקר בשישה סניפים של שופרסל, בחיפוש אחר apc, בטח יש לך זמן לערוך חיפוש קצר לשאלות שלך, לא?

לסיכום איביזה אף אר מבציר 12, אני כאן אך ורק בשביל לעזור, ומידי פעם להכנס לאוף טופיק ולצחוק.

גם לך אין לי בעיה לעזור, רק תשתמש מידי פעם בחיפוש, כי מבטיח לך, שאלו כבר קודם.

ליאב - האנדורנס יכול להחזיק גם יותר.

ביום שיהיה לך כוח לנקות את הצמיג עד למצב שמטלית רטובה לא מורידה ממנו לכלוך שחור, תראה שהוא מחזיק גם מעל לחודש וחצי.

ניסיתי פעם אחת, הלכה לי היד, הצריך ממני משהו כמו חמישה מעברים סיזיפיים לחלוטין עם apc 1:2 בערך והמון, המון מאמץ.

כיום מסתפק בשלושה/ארבעה שבועות של שחור טבעי ויפה.

בגלל שהצמיג שלך חדש, ממליץ לך בחום לקרוא ביקורות על מוצר בשם tuf shine.

ערכה שכוללת חומר ניקוי מאוד מאוד חזק, מברשת וציפוי לצמיג.

מחזיק כמה חודשים ארוכים ויפים מאוד לפי הביקורות.

עריכה אחרונה על ידי sciPoPo

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להכנס למה שקרה בתגובות האחרונות:

האנדורנס מחזיק יפה מאוד, הגעתי לעמידות של כמעט חודש שלם בהכנה טובה (דווקא השתמשתי במברשת של איקאה, למזלי החתך הנמוך של הצמיג מקל מאוד את הניקוי, אין הרבה גומי)

לגבי עניין החיפוש, לדעתי? אם חיפוש לא ענה על השאלה, אפשר ואפילו רצוי לשאול. במרוצת הימים הדעות משתנות, מגלים דברים ומוצרים חדשים שראויים לקבל את הבמה שלהם.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שקורה כאן בנוגע לחיפושים זה ידוע, גם אני בתור משתמש חדש דאז קיבלתי תשובות כמו של "תחפש".

ביצעתי חיפושים ונמנעתי מהודעות מיותרות ושרשורים דומים - מה לעשות אבל כל יום נפתח כאן שרשור חדש של "אז איזה ווקס כדאי לי לקנות / אז איזה ציפוי לעשות / אז איזה חומרי ניקוי לקנות (הכי נפוץ)"

ובנוגע לצמיגים - לחברת SOFT99 יש ווקס לצמיגים שנראה מעניין, עולה כ 100 ש"ח ומתיימר להחזיק כחודש עם מראה מט שנראה טוב. אולי אזמין אותו בנוסף

תודה על התשובות חברים

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתבכתם.

בניקוי סביר פלאש דאש יחזיק איזה חודש על הצמיג (אומנם יהייה יפה ושחור רק בשבועיים הראשונים, אבל גם אחרי חודש תראו שיש שם משהו)

קניתי דוגמית של איזה חומר לצמיגים של פארפרו שאמור להיות ממש טוב, אם אני אזכור אני אעדכן מה קורה עם זה אחרי השטיפה הבאה. בינתיים 3 שבועות מחזיק לא רע.

ולא הבנתי- אתם לא אוהבים את השרשור היומי של "איזה וקס הכי טוב"?

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...