Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפעמים אני חושב שרק בארץ זה ככה...יתקנו אותי אלו שהתחילו/שנשואים לבחורות מחו"ל.

זה לא ככה רק בארץ, אבל עושה רושם שזה מקובל בהרבה לעומת חו"ל.

מה שאני יכול לומר לך זה שעויינות בין המינים באותה המדינה היא נפוצה. כמו שישראלים מקטרים על המין השני ממדינתם, גם אמריקאים נוטים לעשות את זה, ואני לא אתפלא אם זה נפוץ גם באירופה. הדשא של השכן תמיד ירוק יותר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כנראה שזה רק אני,אבל אני כ"כ שונא את הבחורות האלה....בשביל מה הפאקינג משחקים האלה? אם מצאתי חן בעינייך מההתחלה,אז בשביל מה אח"כ לסנן,לא לענות,לא להתייחס...ורק אחרי כמה זמן פתאום כן להתייחס...??

העיקר הן רושמות בכרטיס שלהן: מחפשת מישהו שסיים עם המשחקים....YEAH RIGHT !! :x

+1

נשמע לי מפגר צורת ההתנהלות הזאת. זה רק גורם לי לחשוב שכנראה יש עוד איזה אקס ברקע שבנתיים מנקב לה בכרטיסיה :)

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לארץ ולא קשור לבחורות. קרא לעומק אפילו איזה ספר מבוא לפסיכולוגיה (אבל אקדמי, לא ניו-אייג' בולשיט) ותתכונן לנשוך את השפתיים.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:? טוב, בינתיים הולך סביר

...

קבענו ב14:30 אבל היא הודיעה שהיא מאחרת ברבע שעה.

אני משתעמם פי פה בחוץ ומחכה לה. לפחות יש פה סוכנות של אבארט ושל אלפא להסתכל עליהן ...

יש פה גם אלפא כמו זו שאני רוצה לקנות בקרוב אז יש לי את ההזדמנות להסתכל בלייב על כל מני פרטים באוטו.

ב14:00 היא שלחה לי הודעה "איפה אתה כבר?"

ממש לא אהבתי את ההודעה כי ביחד עם ההודעות באתר אני מתרשם שיש לי עסק עם מישהי עם דפוסי תקשורת די אגרסיביים, ואת זה אני לא אוהב.

מקווה לקבל הפתעה חיובית.

אבל יש גבול לכמה חרא אפשר להיות ולעדכן פורום שלם באמצע דייט אז אני אקטע את התקשורת בשלב זה.

רק להכנס לפורום דרך הבלאקברי לוקח איזה 5 דקות אז ככה אני שורף את הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, מחזיק לך אצבעות! תעדכן כשיסתיים. מקווה שזה רק רושם, והבחורה יותר טובה ממה שנדמה לך.

לכל השאר - תודה רבה לכם חברים יקרים, באמת תודה.

לגבי המשחקים - אין לי בעיה איתם. אני מבין את המשחק, אני אוהב אותו אפילו לפעמים. הוא נותן עניין, זה סוג של מבחנים הדדיים, לראות מי הבן אדם שעומד מולנו. אני אתוודה כאן ואומר ש"תודה שלא ויתרת" - הרים לי את האגו ברמות מטורפות. זה היה סוג של נצחון במשחק מול עצמי.

אני קורא עכשיו את The Game של Neil Strauss, אפשר להבין ממנו הרבה דברים, ללמוד את המשחק בצורה לא רעה בכלל. אני מוכן להתוודאות אפילו שהוא עזר לי מאוד בדייט הזה. הדמות שהוא פיתח לעצמו, זה כל מה שאני רציתי להיות. אדם בטוח בעצמו, זורם, לא נתקע בעבר ובכשלונות. הוא נתן לי הרבה השראה, הרבה טיפים כיצד להתנהג בצורה הזאת. ממליץ לכל מי שמרגיש שהוא מתחבר. אגב, ממש לא קשה למצוא אותו להורדה בגוגל אפילו.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המשחקים - אין לי בעיה איתם. אני מבין את המשחק, אני אוהב אותו אפילו לפעמים. הוא נותן עניין, זה סוג של מבחנים הדדיים, לראות מי הבן אדם שעומד מולנו. אני אתוודה כאן ואומר ש"תודה שלא ויתרת" - הרים לי את האגו ברמות מטורפות. זה היה סוג של נצחון במשחק מול עצמי.

הבן אדם שמולי, לא מעוניין שישחק אתי במשחקים כאלה. מה אני בן 15 ??

כן כן , לא לא.

אל תבזבזי את הזמן שלי ושלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

קבענו ב14:30 אבל היא הודיעה שהיא מאחרת ברבע שעה.

אני משתעמם פי פה בחוץ ומחכה לה. לפחות יש פה סוכנות של אבארט ושל אלפא להסתכל עליהן ...

יש פה גם אלפא כמו זו שאני רוצה לקנות בקרוב אז יש לי את ההזדמנות להסתכל בלייב על כל מני פרטים באוטו.

ממש לא אהבתי את ההודעה כי ביחד עם ההודעות באתר אני מתרשם שיש לי עסק עם מישהי עם דפוסי תקשורת די אגרסיביים, ואת זה אני לא אוהב.

מקווה לקבל הפתעה חיובית.

אבל יש גבול לכמה חרא אפשר להיות ולעדכן פורום שלם באמצע דייט אז אני אקטע את התקשורת בשלב זה.

מציע לפתוח את ה"שרשור האדום" לקבלת עדכונים שוטפים וחיים בשלב החדירה (לא, לא אדום של "דגל אדום", אילען אחותכם... :loco:, כמו הטלפון האדום של גל"צ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:?

היא שלחה לי הודעה "איפה אתה כבר?"

זה יכול להיות איפה אתה "בינתיים" , כמו לאן הספקת להגיע .

אל תמהר גם להסיק לגבי האיחור , יכול להיות אפילו שזה מסמן שחשוב לה להיפגש איתך (והיא התעכבה כדי להתארגן , או פעולה הפוכה למחויבות שלה) .

בהצלחה , נקווה שהיא תרחיק אותך מהר מהאלפא .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תרגיש רע יוסי, יש מצב שגם היא מעדכנת על התפתחות הדייט בפורום "סדנה למיתון אגרסיות".

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שהיא יוצאת גולני, רצתה לשלוח הודעה שאומרת "איפה אתה גבר?" :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...