Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכזבה מSteamMe

שימו לב! השרשור הזה בן 4063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

** אינני מתייחס ספציפית למקרה כי אם לגישה של חלק מהתגובות

העובדה שקניתי קופון לא אומרת שבית העסק עושה לי טובה שהוא עושה את עבודתו.

הלקוח צריך לקבל את מה שמפורט - שילם 260 ש"ח עבור טיפול בשווי 590 - הוא צריך לקבל את שווי הטיפול ובכלל לא רלוונטי כמה עולה פוליש ווקס במקומות אחרים.

אם בית העסק לא יכול לעמוד בהבטחה מוטב שיחזור בו.

אגב אשמח לשמוע את תגובת בית העסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Roy B.A, תקרא שוב את הודעת הבחור:

במבצע האחרון בGroupon שהיה להם קניתי שובר לטיפול היקר שלהם: Steamme First

מה שהם הבטיחו בקופון היה:

"חבילת First, הכוללת ניקוי ומירוק חיצוני ופנימי של הרכב בקיטור, עם חידוש צבע, הברקה והגנה, סטריליזציה, יוניזציה וטיהור מערכת מיזוג האוויר וריכוך והגנת המושבים בקיטור ב-265 ₪ בלבד במקום 590 ₪

"

התאכזבתי לגלות שלמרות שמובטח חדוש צבע, הם לא יעשו פוליש.

בנוסף הם אמרו לי שהטיפול הפנימי לו יוריד כתמים מהריפוד (הם אמרו שזה כלול רק בטיפול הביבי והPet למרות שבתיאור המילולי בשלושתם מוזכר מירוק חיצוני.)

הוא לא אמר שלא עשו את העבודה שהובטחה, אלא שהוא התאכזב שזה לא כלול בקופון שהוא רכש.

לגבי הפלסטלינה והוקס, שהוא טוען שעשו ברמה בינונית, זה כבר משהו אחר, ואינו קשור לזה שזה היה

דרך קופון או לא, וכנ"ל לגבי הברקת הפלסטיקה.

אני למשל, בקופונים הקודמים שלהם, התקשרתי לברר מה בדיוק זה כולל, ואם מנקים את זה ואת זה, או שזה

לא כלול, וקיבלתי פירוט מדוייק לגבי מה שהם מבצעים. בנוסף, אני בטוח שאם הבחור יחזור ויגיד שהוא לא

מרוצה שלא הבריקו את הפלסטיקה, או כל דבר אחר, לא יתווכחו איתו ויעשו הכל כדי שיהיה מרוצה. כך לפחות

אני התרשמתי מהם, ואין לי הכרות נוספת מולם מלבד הניקוי שעשו לי ברכב.

הטענה לגבי המחיר היתה, שב 400-500 שקל, אתה לא יכול לצפות שיעשו לך פוליש/וקס/דיטייל פנימי,

וככל הנראה המחיר הזה כולל רמה נמוכה יותר של טיפול, וזה אכן מה שעשו, כלומר פלסטלינה/וקס, וניקוי

פנימי יסודי, וכמו כן חיטוי של מע' מיזוג אוויר. אני חושב שאנשים נוהגים לא מעט פעמים בחוסר הגינות כלפי

בתי עסק, ומוצאים את הרשת כמקום נוח לסגור חשבון עם אותו מקום. אני לא אומר שזה המקרה, רק מה שמתנהל

פה בהמשך השרשור, כבר מתחיל להיות מוגזם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושרי,

אכן, למדתי לפעם הבאה לברר זאות היטב בטלפון, אך התאור בפירוש מטעה:

1. כתוב ששווי הטיפול 590 שח

2. כתוב שהטיפול כולל מירוק פנימי וחיצוני וכולל חידוש הצבע.

אם לך לא משתמע שזה כולל פוליש אז הבנתך שונה משלי.

בנוסף, תיאור הניקוי הפנימי זהה לחבילת הביבי או הפט, אך שהיגעתי אמרו לי שניקוי הכתמים הוא רק בהן ולא בפירסט.

מסכים שהמחיר זול לכל משציפיתי, אך שווי 590 לפסטלינה ווקס לי נישמע הרבה מאד. בכל מיקרה, זו דעתי ואתה כמובן יכול לא להסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יורם, אני מסכים איתך שניתן לפרש את הדברים לכאן ולכאן. ברור לכולם ש-590 שקל זה לא המחיר

האמיתי, אלא מחיר גבוה מלאכותית, כדי שההנחה תהיה קורצת יותר. זה כמו שיפרסמו לך צמיגים

ב 60% הנחה ממחיר המחירון. הרי ברור לך שזו לא ממש הנחה גדולה, כי המחירון הוא פיקציה.

אני למדתי שתמיד כדאי לשאול קודם, כדי שלא יהיו הפתעות. לכן התקשרתי ושאלתי מה בדיוק זה

כולל, וציינתי שיש למשל טינופת וכתמים בשטיח של הבגאז', ואם זה כלול בניקוי, או לגבי רצפת הרכב

ולא רק השטיחים.

ההגדרה של מירוק חיצוני ופנימי, כולל חידוש צבע, היא כללית מידי, ויכולה לכלול או לא לכלול הרבה מאוד

דברים. לגבי מה שעשו אצלך, אני לא אוכל לשפוט, כי לא ראיתי את הרכב לפני ואחרי, מה גם שזה

מאוד אינדיבידואלי, ומה שיראה לאחד כמצויין, לאחר ייראה בינוני.

אני בכל זאת מציע לך, כדי שאתה תהיה מרוצה, ולא אף אחד אחר, לגשת אליהם, לדבר עם איזט,

ואני בטוח שהוא יוציא אותך מרוצה. קורה לפעמים שאחד העובדים חיפף, או ששכחו לעשות משהו.

אם ניגשים ומקבלים מענה, זה מה שחשוב, ואת זה מעניין לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתיאור המקרה עולה כי הקופון הינו בגדר הטעייה: הן ההנחה אינה כפי שמצויין והן ננקטה לשון מתחכמת ומטעה.

במקרה דומה, שאינו קשור לתחום הרכב, פנייה לאתר הקופונים (גרופון) הניבה זיכוי.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי ליצור קשר עם סטים מי.

אומר בשמם שהביקורת כאן נלקחה לתשומת לבם, כל מי שלא מרוצה מהתוצאה מוזמן לגשת אליהם כדי לשפר את התוצאות לשביעות הלקוח.

אין לי ספק שהם יעשו את המון כדי לתת ללקוח הרגשה שהם באמת דואגים לרכב שלו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קניתי תגרופן הזה ציפיתי לתוצאות הרבה יותר גבהות כמו שחלק מהאולגרמות יעלמו ושיהיה טיפה יותר נקי בפועלה לדעתי לפחות המחיר לא שווה מעבר ל90 שקלים וגם זה רק בגלל הקיטור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני גם מאד התאכזבתי מהניקיון שלהם, יש מקומות שבכלל לא הגיעו, לא ראיתי הבדלים בין השטיפה שלהם לבין שטיפה סטנדרנית.

כנראה שלקחים הם לא למדו כי אני נגשתי אליהם לאחר הביקורות הלא טובות, יש לציין שאני הזמנתי את הנקיון הפנימי המקיף

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מה אומר לכם חבריה אני אישית לא בעל רכב יש לי את הרגב של אבי יש לנון אותו כמעט 5 שנים אומנם יש עליו כבר סריטות וכמה מכות של בין אם זה אבנים שעפים ברוח לבין אם זה נהגים שלומיאלים שלא יודעים לנהוג\לחנות\ או עוד דברים ואנשים בעלי עניים שצריך להוציא להם אותם. אז בקיצור לאן אני חותר . אין להסתמך על מקומות שטיפה חיצוניים הכי טוב לקנות מוצרים ולעשות לבד אין אין אין על התענוג אומנם זה יכול לכחת כמה שעות אבל אין על התענוג בשטיפה אישית אתה אם הרכב שלך והעונג בצפייה במעשה ידייך אחרי זה.

גם בשטיפות חיצוניות מחטטים בדברים גונבים דברים ואגב כמו שהבנתי משכפלים מפתחות בודקים ברשיון רכב מקום מגורים ואז באיים בלילה לגנוב.

אז שלא תגידו שלא אמרתי

בעבר Mazda 3 Comfort 2008 :twisted: (תענוג מאבא)

היום Toyota Corola GLI 2009 :twisted: (תענוג מאבא)

כרגע Ford Focus Trand 2010 :evil: (רכב ראשון שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...