Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכזבה מSteamMe

שימו לב! השרשור הזה בן 4063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במבצע האחרון בGroupon שהיה להם קניתי שובר לטיפול היקר שלהם: Steamme First

מה שהם הבטיחו בקופון היה:

"חבילת First, הכוללת ניקוי ומירוק חיצוני ופנימי של הרכב בקיטור, עם חידוש צבע, הברקה והגנה, סטריליזציה, יוניזציה וטיהור מערכת מיזוג האוויר וריכוך והגנת המושבים בקיטור ב-265 ₪ בלבד במקום 590 ₪

"

התאכזבתי לגלות שלמרות שמובטח חדוש צבע, הם לא יעשו פוליש.

בנוסף הם אמרו לי שהטיפול הפנימי לו יוריד כתמים מהריפוד (הם אמרו שזה כלול רק בטיפול הביבי והPet למרות שבתיאור המילולי בשלושתם מוזכר מירוק חיצוני.)

הם עשו פלסטלינה ווקס ברמה סבירה ושאיבה פנימית יסודית ואדים, אך אפילו משטחי הסקאי לא זכו להברקה עם חומר או אפילו ניגוב יסודי.

את האוטו הם החנו במרחק מהאזור המואר של העבודה כשבאתי לקבלו וזה הקשה לראות את הכתמים והסקאי המלוכלך (המקום היה מלא אז אני לא אומר שזה היה מכוון שלא אראה, אך זאת התוצאה).

בקיצור, לאחר הביקור הגעתי הביתה ובעזרת מסיר כתמי ריפוד של סני ומגבונים לחים סיימתי את העבודה (למעט הפוליש) בקלות רבה (אולי האדים ריככו את הכתמים והקלו על העבודה).

דבר אחרון, בקופון מופיע שהמחיר 265 במקום 590 משהעלה את ציפייותי שטיפול מלא, אך בשט במקום הטיפול מופיע בפחות מ400.

לסיכום, לאחר מיספר ביקורות טובות מאד כאן ציפיותי היו גבוהות וכך אכזבתי. אני מניח שהקופון של ה45 הוא עדיין מציאה, אך הטיפול "First" ב265 הוא אכזבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי הגיע אליהם בתקווה להסיר כתמים ולכלוך מריצפת הרכב ומהשטיחים ועשה "מירוק" פנימי מלא.

בפועל העבודה הייתה בנונית ומטה (עם הרבה חלקים שלא עברו עליהם בכלל)

ומושב עור אחד שהם עבדו עליו לא נכון או עם חומרים לא נכונים והם פשוט הורידו לעור את הצבע. והיה צורך פה לצבוע את החלק הזה מחדש.

לזכותם יאמר שהם שילמו על התיקון אבל עדיין, זה לא נעים.

דיטיילר בנשמה...

מוכן לעזור בכל שאלה, בעיה ומה לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי לעשות שם ניקוי פנימי, לא שיש איזה כתמים אבל ככה בשביל הריענון. בכל אופן כנראה אני ירד מזה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לקודמיי..הייתי שם השבוע לאחר שרכשתי את חבילת ה FIRST

הביקורת זהה למה שכתב yoramw ...מירוק חיצוני סביר..בפנים ניקוי סטנדרטי של מכון שטיפה ב 30 שקל...במושבים לא נגעו..וגם לא הציעו בתוספת תשלום..ולכן הייתי בטוח שבמחיר הזה זה יכלול הסרת כתמים גם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קטגוריה של סיקור בעלי מקצוע - זה אמור להיות שם.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

למה?! כל זמן שיש ביקורת חיובית אז זה מצדיק שירשורפלצת כולל תמונות ותשבוחות על החברה בראש הפורום, אך כאשר יש ביקורת שלילית זה צריך להיחבא בשרשור נידח וכללי אי שם בארכיון הפורום??

לא מתאים לך..

חשוב לשמוע גם את הצד השני של הלקוחות, אלו שאינם מרוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה אישית.

אם מישהו פישל - אז אני בהחלט בעד שיתוף.

ולא בגלל הקלון אלא בגלל שעסק טוב יודע לקבל ביקורת ולתקן.

מי שלא מתקן - בפעם הבאה שזה ידווח וכולם ידעו על כך והוא יצטרך לעשות שמיניות.

ציינתי את העובדה כי בפעם שעברה נפתח כבר שירשור על העסק הזה - אם איני טועה. ומישהו החליט להעבירו לפורום "ההוא".

מצידי שיחזירו את השרשור המקורי לכאן.

היה הכי טוב אילו היה רצף.

אנשים הלכו לשם בגלל חוות דעת טובות בפורום...אשר גובו בתמונות ותאורים משכנעים למדי.

אני לא מכיר את העסק הזה.

עריכה: חיפשתי בפורום חוו"ד על בעלי מקצוע וכנראה שזה לא סווג לשם. טעות שלי. כנראה השרשור הקודם נקבר בתהומות הנשייה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שקלתי ללכת לשם לניקוי כללי לריפודים,

חבל שהם התחילו עם ביקורות חיוביות ועכשיו נפלו ככה, מקווה שלא עלה להם השתן לראש, זו הדרך הכי בטוחה לאבד לקוחות, במיוחד לקוחות חוזרים.

בסוף עשיתי לבד ניקוי פנימי:

2 בקבוקים של סונאקס (לריפודים) ב80 שקל מאוטוסטור, מברשת, שואב ומגבת מיקרופייבר עשו עבודה מדהימה, המושבים פשוט חדשים!

אם הגברת אמרה: (ציטוט!) ״מה זה? מה עשית פה? ניראה מבריק פתאום״ - אם זה הגיע מבחורה שפעם אחת לא שמה לב שבאתי עם אוטו שונה, אז זו אחלה תוצאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שמביאים את המידע הנ"ל כאן בפורום. חשוב למי שחושב שלשלם

על ניקוי ריפודים יביא תוצאות טובות יותר מאשר ליישם לבד. למי שלא הבין? אפשר ליישם

ניקוי ריפודים באופן עצמאי (עבודה לא מסובכת) ולהגיע לתוצאות מעולות במעט כסף. (וגם סיפוק גדול)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, לא צריך לחפש רחוק, דף אחד אחורה תמצא את השרשור המדובר http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=462802

לגבי ניקוי הריפודים, יוגב צודק, ניקוי ריפודים זה תהליך פשוט מאוד אשר לקוח מעט זמן יחסית ומביא לתוצאות טובות.

לשם כך לא כדאי ללכת למכון זה או אחר.

בכלל, באופן כללי, ניקוי פנים הרכב הוא תהליך פשוט וקל מאוד ורק מצריך חומרים טובים.

אני בדעה שניקוי פנימי שלי יהיה ברוב המקרים עדיף עשרות מונים על פני ניקוי במכון, וזה גם לא לוקח הרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי החבילות החדשות שהם הציעו לא מתאימות לכלום. בקופונים הקודמים יכולת לבחור דיטייל פנימי,חיצוני או סתם שטיפה

חיצונית ופנימית. החבילות החדשות נותנות לך קצת מכל דבר, אבל שום מצב לא נעשה בצורה יסודית.

אני אישית הייתי מאוד מרוצה מהניקוי הפנימי שעשו לרכב, והם טיפלו במושבי העור ביסודיות, ובעדינות, כי לא חכמה להוריד

את כל הלכלוך ועל הדרך גם את הצבע של העור. לפעמים אין אפשרות להוריד לגמרי את הלכלוך ממושבי עור, בלי לפגוע

בצבע שלהם, ולכן צריך לדעת מתי ״לוותר״.

אל תשכחו שדיטייל פנימי שבאמת מנקה ביסודיות כל פינה ברכב יעלה כמה מאות שקלים שמתחיל בקידומת 5 וגם אז יש

דברים שלא ניתן לנקות, אלא במחיר של פגיעה בחומר ממנו עשוי החלק. אז אל תצפו לבוא ולשלם 150-200 שקל

על ניקוי יסודי לפנים הרכב, ולקבל חידוש מוחלט שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאות לא טובות יכולות לקרות! האנשים שם נחמדים מאוד, למה לא אמרת שאתה לא מרוצה?

אצלי ניקו את המושבים בצורה מעולה חוץ מכתם 1 עיקש שראיתי אחרי שהמושבים התייבשו. חזרתי אליהם והם ניקו שוב וזה באמת נעלם.

לא תירצו ולא התעלמו ולא התחמקו. ישר ניגשו לעבודה ותוך כמה דק הם סיימו ויצאתי משם עם חיוך שבאמת דאגו לי שאני אצא מרוצה.

איו צורך להגיע למסקנות מהר מידי בגלל ביקורת או שתיים.

אני כן ממליץ כמו בכל בקשה של לקוח מול איש השירות לעשו תיאום ציפויות!

לשאול למה אמורים לצפות, מה כן ירד לגמרי מה אפשר רק לטשטש מה התהליך?

שבת שלום :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...