Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

זה לא משנה מה הוא באמת חושב כי זה לא מעניין, מה שמעניין זה מגמת שינוי הכיוון. סתומים כמו גוטליב ועוד אחד מנסים לפוצץ הצבעות על חוקים, הליכודניק ההוא שאמר שצריך בחירות, גלנט שכבר מזמן לא רואה עין בעין עם המלך, עכשיו אחד השופרות משנה את המנגינה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4901

• SlowRide

4771

• פינדר

3786

• m3x7r3m3

2926

לפני 25 דקות, פינדר כתב:

הבן אדם מתהפך לפי הזרם ולפי הצד שהוא מעריך שיביא לו פרנסה. להגיד שיש לו עמוד שדרה, כי במקרה הפעם הוא כותב את מה שאנחנו אומרים כבר חודשים, אם לא שנים? זו הגזמה.

מקסימום אפשר לראות בזה סימן מעודד שהלקקנים מתחילים להריח לאן נושבת הרוח וזה משהו שהם די טובים בו.

זה לא נכון.

https://www.israelhayom.co.il/culture/radio/article/14832066

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, עדי-אל כתב:

לא לפני הרבה שנים ליברמן היה מושחת וסדין אדום, בנט היה פשיסט וגם סער לא היה מציאה גדולה. תן להם שנה-שנתיים אחרי שביבי עוזב והתארים יחזרו אליהם 

המדינה על הפנים, ומה שמטריד אותך שאולי עוד שנה שנתיים בנט סער ליברמן גנץ דיכטר אולי יחזרו לסורם ?

• אהבתי 3

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SurfHigh כתב:

אחרי לא מעט זמן שלקח לו לחשוב, הוא חזר אליי בהתלהבות וציין את עניין קידוחי הגז. 

מישהו פה מצוי בפרטים ויכול להרחיב? 

זה בערך כמו לחשוב שביבי אחראי להצלחה של צ'קפוינט. בסופו של דבר יש חברות שרכשו רשיונות לקידוחי גז בים התיכון במים הכלכליים של ישראל, יש חוק מסודר בנושא עוד משנות החמישים. הן אלו שהשקיעו ומצאו. חברות רכשו רישיונות חיפוש לא כי ביבי הוראה על זה אלא כי היה גילוי לא מרוחק במצרים והבינו שכנראה יש כאן משהו במים הכלכליים של ישראל. 

מכיוון שמדובר במשאב של המדינה (והחוקים בנושא התמלוגים היו מאוד מיושנים), כמובן שלמדינה יש מה לומר בנושא ועל זה כמובן היה כל הוויכוח הפוליטי כמו המס שייגבה, המחיר בו הגז יימכר למדינה, כמה מותר לייצא ועוד. כמובן שמכונת הרעל של הנבלה גרמה לחלולי המוח לחשוב שיש צד שבכלל רוצה להשאיר את הגז באדמה בזמן שביבי עוד רגע הופך את כולם כאן למיליונרים, וזה כמובן שקר אחד גדול. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיר הזה נכתב.  שהוקדש לנכים ומוגבלים. אבל מתאים גם למצב של היום. 

מקור. https://he.wikipedia.org/wiki/אילנית

בשנת 1986 השתתפה בפרויקט מיוחד שהופק בסגנון שירי הצדקה "We Are The World" ו-"Do They Know It's Christmas?‎" שבו נאספו מיטב האמנים הישראליים ושרו את השיר "עם אחד שיר אחד", שהכנסותיו הוקדשו לנכים ומוגבלים.

אולי צריך להשמיע את זה לאחינו אחרדים.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, MiniMiz3r כתב:

מה לא נכון? שעכשיו הוא אומר שהתפקח בשביעי?

אחרי השביעי באוקטובר הוא היה עסוק בלקדם תיאוריות קונספירציה על בגידה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, רוןS כתב:

המדינה על הפנים, ומה שמטריד אותך שאולי עוד שנה שנתיים בנט סער ליברמן גנץ דיכטר אולי יחזרו לסורם ?

מציק לי הגעגוע המזויף הזה לאישים מפוקפקים כמו ליברמן

או לאנשים שרק לפני שלוש שנים קראו לבנט פשיסט ופתאום הוא איש מגניב 

ואל תשכח שלא לפני הרבה שנים סער היה מקום ראשון בפריימריז של הליכוד עם כל השחיתות וקבלני קולות שם. כנראה הוא מעורבב שם.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ולמה סער יצא מהליכוד אם הוא כזה מעורבב? לא חבל?

כל הפוליטיקאים האלה לא טלית שכולה תכלת אבל כנראה שיש להם איזה גבול מוסרי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, עדי-אל כתב:

ואל תשכח שלא לפני הרבה שנים סער היה מקום ראשון בפריימריז של הליכוד עם כל השחיתות וקבלני קולות שם. כנראה הוא מעורבב שם.

אני יכול להתייחס שוב:

בנט היה פרגמטי. לא הרגשתי שכראש ממשלה הוא בא לשרת את המתנחלים או לקדם חזון אי שלמה.

ליברמן מציג רעיונות ימניים אבל גם פרגמטים ולא מונחי אי השלמה ומשיח. לא מת עליו בכל זאת. אבל מימלא הוא לא יהיהראש ממשלה.

סער מפחיד. ימין די קיצוני. לא בטוח שגם חילוני ככ. לא יןדע למה, אבל בינו לבנט הדתי, הוא מרגיש לי איום גדול יותר על חיי החילוניים. מזל שאין לו סיכוי.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. הוא חייב להיות חבר כנסת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, עדי-אל כתב:

ואולי פשוט שופטים אנשים על מעשים? על התכלס? יש חלאת אדם כראש ממשלה כיום עם 63 חלאות נוספים שרואים את המצב וכל מה שאכפת להם ממנו זה העתיד הפוליטי והכלכלי שלהם, למרות שלאף אחד מהם לא ממש צריך לדאוג. איש אחד שיקר בלי סוף ובתכלס הביא את ישראל למצב המסוכן ביותר של אי פעם, ואנשים עוד שואלים שאלות אם הוא וחבורת החלאות שסביבו צריכים עוד ללכת הביתה. לא הספיק לכם 1200 יהודים שנשחטו ביום אחד, אתם צריכים גם איזו מלחמה עם לבנון שתחסל איזו עיר או שתיים בישראל? עוד איזה כמה אלפי הרוגים ומי יודע מה עוד? 

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, SlowRide כתב:

רק רוצה להגיד דיבורים כאלה על "המגזר שלך" ו"אתם" לא תורמים לשום דבר חוץ מלהתחזקות של ביבי. זאת השיטה שלהם. זה הורג את הסיכוי שאנשים יצביעו למי שאכפת לו מהמדינה כי הוא לא "משלהם".

גם ככה אין שום סיכוי ודיבורים לא משנים כלום. "המגזר" לא רואה את עצמו כחלק מהמדינה גם אם הם גרים פה. ראית הרבה דגלי ישראל ביום העצמאות בשכונות חרדיות של ירושלים? של בני ברק? מבחינתם כמו שאמרה שרה'לה "שהמדינה הזאת תישרף", העיקר שהם יקבלו את הליטרת הבשר שלהם. בשביל זה הם מוכנים לשבת בכנסת של המדינה הציונית שבעצם לא מכירים בה. ולא משנה עם מי לישון. בזמנים שהמערך העביר את התמלוגים לא הייתה להם שום בעיה לשבת עם ה0מולנים. 

לפני 6 שעות, עדי-אל כתב:

הפסקתי במשפט הזה. 

המגזר שלי כולל אותי ובמקסימום את הילדים שלי 

.If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck

לפני 6 שעות, David32 כתב:

אני מבין למה אתם אומרים ליברמן. 

אבל אני חושש מליברמן (או כול אקס-סובייטי מוצלח שכבר נחשד פעם אחת בגניבת כסף). 

אז גם אם ליברמן לשלטון, אז מוגבל מאוד לקדנציה או 2 והביתה ולבדוק אותו ב 10 עיניים.

אף פעם לא הצבעתי עבורו ולא מאמין שאצביע. אבל בן אדם עלה לארץ בגיל 20, ילד שאתמול סיים בית הספר. "אקס-סובייטי מוצלח"? את כל הפוילע שטיקים הוא למד כאן בארץ. קלישאה  מטומטמת.

עריכה אחרונה על ידי mikyl
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, עדי-אל כתב:

מגניב יש רק אחד,  ביבי.

צריך להתייחס למעשים, לא רק למילים.

המגניב חייב ללכת.

הממשלה הבאה צריכה להיות מורכבת מגוש מרכזי.

מאחר ואין מנהיג דומיננטי בסביבה, המובילים בו יאזנו אחד את השני. 

התקופה של בנט ולפיד מראה שניתן ל"הסתדר", רק שלטובת היציבות רצוי רוב פחות רעוע.

אם השותפים יבינו שהמצב מחייב אחדות, יש סיכוי להצלחה.

הממשלה הנוכחית לא מבינה.

• אהבתי 1

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, עדי-אל כתב:

כי אנשים טובים באמת לא מוכנים להכנס לפוליטיקה כל עוד הנוכל עם האפס הישגים נמצא בראש ואני בהחלט מבין אותם.

כשהוא יזוז הצידה יכנס דם חדש.

החצי כוס המלאה - אף אחד לא חי לנצח ויש לי תחושה שעל הקוצב לב שלו רשום made in France.

החצי כוס הריקה - לא יודע מה הוא עוד יספיק להרוס ואיזה חוקים דיקטטורים הוא עוד מתכוון להעביר. הסרטונים שהוא מפיץ זה בדיוק כמו שאר הדיקטטורים. מתחבאים מאחורי מצלמה ושולחים כל מיני מסרים לנתינים.

• אהבתי 2
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...