Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום היחסים ביני לבין Cleanyourcar. הסיקו בעצמכם מסקנה.

שימו לב! השרשור הזה בן 4128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חנות יותר ממעולה וגם המחירים שם טובים אבל המשלוח שלהם הזוי והופך את הסיפור ללא משתלם.

לא מומלץ

מחירי המשלוח הזויים בהחלט.

בעבר היה שרשור על חברה ששולחת במחירים טובים יותר ממה שהאתר מציע. מישהו יודע על מה אני מדבר?

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מופנת לחברי האתר שקונים מחנויות באנגליה כמו, Cleanyourca, Shinearama, ואחרות.

האם לא כדאי להזמין ישירות מ-ebay אנגליה או ארצות הברית את כל המוצרים, מבחינת מחיר מוצר ומחיר משלוח, הרבה פעמים הזמנתי באופן הזה. (עשיתי את החישוב והעלות יותר זולה)

דוגמה: ב-cleanyourcar עלות דמי משלוח על שמפו לרכב של מגווירס 1.9 ליטר 55 £ , ב-ebay עלות דמי משלוח 9.95 £ הבדל עצום , המחיר של המוצר יש לציין דומה.

מה דעתכם.

אתה מדבר על משלוח דרך חברת שילוח, דוגמת FEDEX.

אם החבילה שלך שוקלת עד 2KG, יש אפשרות לשלח את המוצר דרך הדואר המלכותי ב13.5 פאונד.

אם אתה עושה קנייה של יותר מסתם שמפו, יצא מן הסתם משתלם יותר דרך CYC. אם רק שמפו - איביי.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו הזמנתי הזמנה גדולה מhttp://www.i4detailing.co.uk/ שבקרוב תגיע לסניף הדואר הקרוב אלי

איך מחירי המשלוח באתר הזה?

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מחירי המשלוח באתר הזה?

לא נורא בכלל.

יש להם שירות מעולה, מעבר לזה שההזמנה יצאה כבר באותו היום, קיבלתי מענה למיילים שלי תוך שעתיים לכל היותר.

השתמשתי גם בקופון הנחה שייש להם DWX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההתיחסות firebirdrc

אני אבדוק את האתר הנ"ל בהזדמנות שאני אצטרך לרכוש עוד מוצרים. בינתיים אני בתהליכים עם cleanyourcar.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום

אני מעדכן סופית שפייפל הבוקר הודיעו כי הם מזכים אותי בסכום 31.45 פאונד על החומרים, תוך חמישה ימי עסקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מעדכן שסוף סוף משלוח אחד קיבלתי, השני בדרך.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...