Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק של קיה פיקנטו לעומת סוזוקי ספלאש

nati070
שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רמת התקלות בקיה גדולות יותר מנסיון עבר ( לא סתם החברה קרסה ) יש אין ספור תקלות

ועכשיו הם נותנים "7 שנים אחריות " כדי לזכות חזרה בדעת הקהל

למרות האמינות המפוקפקת

אני מבין שהמצב בסוזוקי בישראל עד כדי כך גרוע שהם שולחים "מנהל אולם תצוגה" ללכלך על המתחרים.

חבל.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא שועשעתי קשות :lol: :lol: :lol:

מי נכנס בכלל לויכוח עם רוני על זה?

גם אם אתה עובד באולם תצוגה (ואולי דווקא בגלל זה), אתה אמור להכיר את ההבדלים האמיתיים ולא רק את ההבדלים על הנייר.

יש הבדלים באיכות חומרים, נסיעה, טכנולוגיית המנוע וכו'.

Get your shit together, בסדר? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל"מבין" שלום רב

האם אתה יודע מה כ"ס של הפיקנטו לעומת הספלאש ?

האם יודע לגבי סלד ?

בטיחות ?

אורך ורוחב ?

הפיקנטו היא מגבילה לi10

והספלאש לi20

לא הייתי קונה את שני המכוניות אבל כנס קצת למד קצת ואז תבוא ל"ללמד" אותי

לא אישי אחי פשוט תקרא קצת לפני שאתה " פותח "

הוא פותח ובצדק.

הפיקנטו מגבילה? מה מגבילה בדיוק? :roll:

מקבילה אם כבר, תלמד עברית לפניי שאתה בא ונכנס בכולם.

הפיקנטו היא מתחרה של הi10, אבל עולה עליה בערך בכל דבר - אבזור, מחיר, תמורה למחיר, בטיחות, מראה, מנוע חזק יותר.

הספלאש לא מתחרה של הi20. היא נופלת בבור שבין האלטו לבין הסוויפט. הסוויפט היא המתחרה של הi20 כמכונית סופר מיני.

נוצרה לאחרונה בארץ נישה של מכוניות שנופלות איפשהו בין מכוניות מיני לסופר מיני, כמו הספלאש המדוברת, ולטעמי כמו ניסאן אקו מיקרה וכו'.

רוני יודע מה הוא כותב, אתה זה שמנסה לעשות רושם ולרשום שטויות ובסוף מתעצבן שנכנסים בך (בצדק).

קיה זה זבל? לך תראה איך קיה ויונדאי (שזה אותו דבר, לידיעתך) נוסעות בצבא. נשחטות יום יום אבל נוסעות כמו גדולות.

מספיק לבלבל את המוח ולחיות לפי סטיגמות מהפלמח.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אני נוסע לא מאט על אקסנט/ריו בצבא רכבים מודל 2008 עם קרוב ל300K,ומגלות אמינות מצוינת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר. אם מנהל אולם מכירות רכב, כדבריו, מתהדר בהשמצות לא מדוייקות על מתחרים, לא הסכין כי מספר כוחות סוס לא בהכרח מלמד על טיב התגובה אלא איך הכח מגיע לגלגלים, לא יודע כי הגודל לא תמיד קובע אלא העיצוב ותכנון פנים הרכב - אז כנראה ככה מוכרים היום כלי רכב בישראל. והיו פה שירשורים על היחס וצרות השרות ללקוח שלא החמיאו לאנשי המכירות ומנהליהם.

יש סיפור שמתאים לנסיבות, והדבר הטוב היחיד ש-massa עשה הוא להעלות חיוכים- שלא יחמיאו לו - אצל הקוראים בדו שיח שלו עם רוני.

בלי קשר לחיה כזו או אחרת, איש כזה או אחר. אני דווקא מחבב ככלבים.

*

לפני שנים היה כלב שרצה להיות זאב. היו לו כל הנתונים לכך: גדול, חזק, צבע מתאים ואפילו מראה מפחיד. אבל למרות כל מאמציו, לא הצליח להיות זאב. הזאבים דחו אותו והוא נותר לבדו מתוסכל.

בשיטוטיו הרבים הגיע הזאב לגבעה שעמדה בדד והשקיפה על הערבה. שם, על ראש הגבעה, חי לבדו זאב זקן וחכם. הוא היה ידוע בחוכמתו שנצברה בשנות מסעות הציד שערך בערבה, כשהיה מנהיג הלהקה הגדולה ביותר של זאבי הטרף.

הכלב עלה לראש הגבעה לבקש עצה מהזאב החכם.

"אני כל כך רוצה להיות זאב" שטח הכלב את בקשתו לפני הזאב הזקן "אבל כמה שאני משתדל, ואני אפילו דומה כבר לזאב, איני מצליח. מה עלי לעשות?"

חייך הזאב הזקן ואמר "אתם הכלבים כולכם אותו דבר. כאשר אתם פוגשים כלב אחר, אתם מייד מרחרחים אחד את השני בתחת. ואילו אנחנו הזאבים" הזדקף בגאווה "איננו נוהגים כמוכם. אנחנו מרחרחים אחד את השני באף. זה יותר מכובד".

"זה הכל?" התפלא הכלב.

"זה העיקר" ענה הזאב "את השאר תלמד לבד אחר כך".

הודה הכלב לזאב הזקן והחכם וירד לאיטו מהגבעה.

לא חלפו כמה ימים והכלב נפגש בלהקת זאבים בערבה. הוא רץ אליהם וניגש בזהירות למנהיג להקת הזאבים. בכובד ראש הוא התקרב ורחרח אותו בזרבובית.

לאחר ריחרוחים הדדיים באפים, אמר המנהיג לכלב "בסדר. אני מקבל אותך ללהקה. הצטרף אלינו"

הכלב לא ידע את נפשו משמחה. אבל זכר את הכלל שלימד אותו הזאב הזקן. הוא החליף ריחרוחים באף עם כל אחד מחברי הלהקה ובזאת הצטרף כחבר ללהקה.

הלהקה ערכה מסעות ציד בכל רחבי הערבה. הכלב רץ בשמחה עימם, השתתף בציד וקיבל את חלקו בשלל.

אלו היו ימים מאושרים ביותר בחייו של הכלב.

באחד ממסעות הציד, עברה הלהקה בסמוך לגבעה ההיא. הגבעה שעליה חי בדד הזאב הזקן והחכם. הכלב פרש מהלהקה ושם פעמיו לעבר ראש הגבעה. ואכן בראש הגבעה ישב, כמקודם, הזאב הזקן וצפה על הערבה הרחבה הפרושה לפניו.

ניגש אליו הכלב בנימוס וריחרח את הזאב הזקן באפו.

חייך הזאב הזקן לכלב ואמר " זה בסדר. אני זוכר ומכיר אותך עוד מהתקופה שהיית כלב.

לי אתה יכול להריח בתחת!"

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני שונא חדשים כמו מסה ... מדברים שטויות על סמך כביכול מקצועם בחיים ועוד מתרברבים ומתנשאים על חכמים מהם. ברור, סוזוקי אמינה מקיה כי כך היה לפני 15 שנה. וואו.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...יש סיפור שמתאים לנסיבות, והדבר הטוב היחיד ש-massa עשה הוא להעלות חיוכים- שלא יחמיאו לו - אצל הקוראים בדו שיח שלו עם רוני.

בלי קשר לחיה כזו או אחרת, איש כזה או אחר. אני דווקא מחבב ככלבים.

*

לפני שנים היה כלב שרצה להיות זאב. היו לו כל הנתונים לכך: גדול, חזק, צבע מתאים ואפילו מראה מפחיד. אבל למרות כל מאמציו, לא הצליח להיות זאב. הזאבים דחו אותו והוא נותר לבדו מתוסכל...

הרגת אותי :lol: איפה כפתור הלייק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אני נוסע לא מאט על אקסנט/ריו בצבא רכבים מודל 2008 עם קרוב ל300K,ומגלות אמינות מצוינת.

יש לנו גם כאלו בבסיס, אבל זה עוד טוב :)

יש טויוטה היילקס עם 850 אלף ק"מ ובעלות קודמת של המשטרה (אני מרחם על הרכב, כל הידיים זה קריעה ושחיטה), ורנו קנגו עם 660 אלף ק"מ. :shock: (מי אמר שרנו מתפרקת מהר?)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...