Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

בדרך כלל צריך שניים לטנגו. אתה בטוח שלא התגרית בו באיזה אופן? ולא, אני לא מצדיק את מה שהוא עשה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לתת לבבון מוטיבציה למצא את הבבוניות שלו?אתה הרי רואה שהוא אהבל אז למה לעודד אותו.

היית נותן לרכב אחר לעקוף אותך ושיסע הבבון ברכה להיות תלוי חזרה על העץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטואציות מהסוג בזה הן במרבית המקרים סוג של רשומון, כל צד משוכנע שהשני חוליגן והוא לא יוותר עד שהבריון דלעיל ילמד את לקחו. ענין של הטבע האנושי שגם אנשים נורא נחמדים, אדיבים ומתחשבים ביום יום שאינו על הכביש נחנו בו. מי שמצליח להתגבר על הייצר ופשוט לסגת לאחור ולנתק מגע הוא הגיבור האמיתי כאן, מאחל לך, כמו גם לעלם השני שיום אחד תצליחו.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטואציות מהסוג בזה הן במרבית המקרים סוג של רשומון, כל צד משוכנע שהשני חוליגן והוא לא יוותר עד שהבריון דלעיל ילמד את לקחו. ענין של הטבע האנושי שגם אנשים נורא נחמדים, אדיבים ומתחשבים ביום יום שאינו על הכביש נחנו בו. מי שמצליח להתגבר על הייצר ופשוט לסגת לאחור ולנתק מגע הוא הגיבור האמיתי כאן, מאחל לך, כמו גם לעלם השני שיום אחד תצליחו.

מסכים 100%

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילים כדורבנות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת אומר:

נראה שישנם חברי פורום עם מאווים קמאיים להכיל מוסכמות של רינג בכביש הציבורי. שלוש שניות ברינג הן אכן נצח (כפי שעולה מסרטונים, לא יצא לי לנהוג שם) אבל סיום עקיפה, עם כמה עשרות מטרים מהרכב הבא, כשיש עוד רכב בנתיב השמאלי במהירות דומה לשלך, כארבע שניות לפניך, בכביש מקומי, כמה מאות מטרים לפני רמזור: זאת נהיגה מנהלתית!

לעומת זאת יש 7 הודעות לפניך בהודעה שמספרה מסתיים ב#38, דוגמה לרכב שתקוע בנתיב שמאלי פר-אקסלנס, ישן ורדום, כאשר עוד רכב ועוד רכב חולפים על פניו מימין, גורם הפרעה לתנועה ומסכן רכבים אחרים. ואף אחד לא פוצה פה (יש הערות על השטח המת).

זאת בעיני במידה רבה תמצית שרשורי ה"עופו לי מהשמאלי". אני מציע שנתחיל עם מי שתקוע 5 ק"מ על 70 בשמאלי, באכיפה, ובתשדירי שירות (פעם היו כאלה בנושא) ויצירת מודעות. אחר כך תעברו למאבק להכיל מוסכמות של אוטובאהן על איילון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בסרטון הזה כמעט נגרמה תאונה, כאשר הגורם המרכזי להבנתי (כנראה שלא מבחינה ביטוחית) הוא הנהג שתקוע בשמאלי, שגרם לשינויי נתיבים לא לצורך, ולא לפי הסדר המקובל בכביש.

בסרטון של אלי לעומת זאת, מי שמסכן את האחרים זאת רק טפשותו של הנוהג בסיאט.

משהו קצת מסוכן שקרה לי ביום חמישי,

יצאתי לעקיפה לאחר שראיתי שהנתיב משמאלי פנוי ובזמן שאני עובר נתיב ג'יפון IX35 מחליט לעבור גם כן כדי לעקוף מהימין. אם והיינו נוגעים אחד בשני הייתי יוצא 100% צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון של GABIUBOGI רואים שנהג התפרץ כי לא הסתכל על המראה ויש לו אוטו גדול (אז מה אכפת לו?)

בסרטון של ELI25 רואים אותו נוסע בשמאלי, מנסה לעקוף כמה מכוניות. מגיע חמום מח שחושב שהכביש של אבא שלו.

גפ בתאונה פגע וברח שאני עברתי בגלל חמום מח (שמתנהל כרגע בבית המשפט לתביעות קטנות) למדתי שעבריינים שולטים על הכביש ויהי מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלי יש גדול יותר, אבל זה עדיין לא הפריע לו.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שישי נסעתי להביא את בת דודה של אשתי מירושלים, ובחזור אחד החליט לשחק איתי כי עקפתי אותו.

ברוך הבא לדוסנילנד...

גם ככה צריך לנהוג שם בזהירות כפולה עם ילדים שקופצים לכביש, הולכי רגל שיורדים מהמדרכה מתי שבא להם ואמהות שבודקות אם הכביש פנוי בעזרת עגלת התינוקות. מצאת איפה לשחק עם הבבונים.

לא משחקים עם בבונים. נותנין לו להתקדם וליתר בטיחות עוד רכב שייכנס באמצע.

הבבון המצוי נוטה להתקע בנתיב הלא נכון ברמזור וזו ההזדמנות הכי נכונה לעבור אותם.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו שטויות!

מצאתי את אפי נהיגה ישראלית האמיתי ממש כאן ליד הבית

אם נתעלם מהצופר הממושך בזמן שכולם עומדים שהתנועה תתפנה, הוא הגדיל לעשות ופתח נתיב נוסף לפניה ימינה, וטען שאני לא בסדר בסיטואציה, יפה.

2 הערות לפני שתגיבו ותצלבו אותי על מיקום בצומת:

* כמו שאתם רואים הרחוב נהיה צר ומתרחב לכל אורכו, והמצלמה יוצרת אפקט שאני די גולש לצד שמאל, המסחרית הגדולה שעוברת אותי בתחילת הסרטון תעיד שזה רק נראה ככה.

* התמקמתי במרכז-שמאל הנתיב לפניה מאחר וכמו שרואים בסוף הסרטון - אני מיד בצומת הקרוב (10 מטר משם) צריך לפנות 2 נתיבים שמאל, כך שלקחת פניה חדה ימינה זו שטות במצב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל צריך שניים לטנגו. אתה בטוח שלא התגרית בו באיזה אופן? ולא, אני לא מצדיק את מה שהוא עשה.

זה שעקפתי אותו כנראה נחשב אצלו כהתגרות.

לפחות הילדון/ת משועשע/ת. ;)

הבת שלי צוחקת מכל ברקס שלי משום מה.

א - מ - ן! יש לי כמובן במה להשתנות תמיד. יכולתי להתנהג אחרת.

אני ניסיתי לעקוף אותו כדי לברוח, הוא פשוט עצר לי באמצע הכביש. לא נתן לי בכלל לעקוף, וגם לא נסע.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...