Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

וזו הטעות: אתה תמיד צריך להעדיף שהאידיוט יהיה לפניך ולא מאחוריך. כשהוא לפניך, מה שהוא לא יעשה, אם אתה רחוק מספיק - אתה תוכל לעצור.

לא כך שהוא מאחוריך.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן,

כאשר אני על ההגה, אני לא מתחיל לאתר אידיוטים על הכביש (אם הם מאחורה או מקדימה). אידיוטים צריכים לדעת איך לנהוג. לכן יש גוף משטרתי שצריך לעבוד מולם - משטרת התנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זו טעות חמורה לא להיות עירני לסכנות פוטנציאליות בכביש, כלומר נהגים אדיוטים

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן,

כאשר אני על ההגה, אני לא מתחיל לאתר אידיוטים על הכביש (אם הם מאחורה או מקדימה).

אז מה אתה כן עושה כשאתה נוהג?!

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן,

כאשר אני על ההגה, אני לא מתחיל לאתר אידיוטים על הכביש (אם הם מאחורה או מקדימה). אידיוטים צריכים לדעת איך לנהוג. לכן יש גוף משטרתי שצריך לעבוד מולם - משטרת התנועה.

סלח לי אבל זו סופר אובר אולטרא הקטנת ראש.

זה מה שתגיד כשמישהו יעיף אותך מהכביש חלילה? שהוא היה אידיוט ולא ידע לנהוג?

לדעת לנהוג פירושו לדעת לצפות לכל מה שרק יכול לקרות סביבך, גם את המקרה הכי לא סביר, כי זה המקרה שאף חד לא חושב עליו. סוג של "לי זה לא יקרה".

בכבישים שלנו (וממש לא רק שלנו), עם כל הצער שבדבר, 99% מהזמן אתה צריך להתאמץ לצפות את האידיוט הבא שיפלוש לך לנתיב או יעשה איזו שטות שתסכן את החיים שלך ושל משפחתך.

אני מקווה בשבילך שתסגל חכמה בכביש ולא הצטדקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הרכב ילך קיבינימט, אקבל את הפיצויים מהביטוח של הפוגע ושלום על ישראל.

יש חוקים ברורים שכתובים שחור על גבי לבן. קח למשל את הסרטון של אלי: נהג חצוף נדחף, ואני צריך לתת לו לעבור כי הוא אידיוט? במצב כזה, הייתי מתפלל שישרוט את הרכב. כי הוא צריך להעינש על זה. והעונש צריך להיות בכיס.

אלי אמנם פרסם ועשה אחלה שימינג שבעולם. אולי אותו מורה נהיגה לא יקבל לקוחות חדשים בחודש-חודשים הקרובים, אבל אחרי תקופה ישכחו לו.

אילו המורה היה פוגע ושורט את הרכב, אין סיבה לא לתבוע את בעל הרכב כאשר יש תיעוד.

אגב, יש מיליון ואחת ספקולציות הפוכות, מה היה קורה אם הנהג היה פוגע בהולך רגל? ברכב מצד הדרך? אז אני מעדיף שהוא יעשה את הטעות על הרכב שלי.

תאמין לי, עם כל אהבה שלי למכונה שלי, אני מוכן להקריב אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה הכספית היא הקטנה. הבחור יכול להרוג אותך, או להשאיר אותך בכסא גלגלים. ועל זה אין פיצוי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוקים ברורים שכתובים שחור על גבי לבן. קח למשל את הסרטון של אלי: נהג חצוף נדחף, ואני צריך לתת לו לעבור כי הוא אידיוט? במצב כזה, הייתי מתפלל שישרוט את הרכב. כי הוא צריך להעינש על זה. והעונש צריך להיות בכיס.

אלי אמנם פרסם ועשה אחלה שימינג שבעולם. אולי אותו מורה נהיגה לא יקבל לקוחות חדשים בחודש-חודשים הקרובים, אבל אחרי תקופה ישכחו לו.

אגב, יש מיליון ואחת ספקולציות הפוכות, מה היה קורה אם הנהג היה פוגע בהולך רגל? ברכב מצד הדרך? אז אני מעדיף שהוא יעשה את הטעות על הרכב שלי.

אתה שם לב שלא עובר לך בראש לרגע שבכביש אפשר בכל רגע נתון להפצע ו/או למות? מי דיבר על הרכב בכלל..

במהירות שיוט בכביש מהיר אתה לא צריך לתת לו לעבור כי הוא אידיוט, אתה צריך לתת לו לעבור כדי שיפסיק לסכן את החיים שלך.

וללא שום קשר.. אני לא ראיתי שאלי "נתן" למורה הנהיגה לעבור, המורה פשוט חתך אותו.

אני חוזר ואומר - לנהוג בטוח ונכון פירושו לדעת לחזות מראש כל סכנה, ולא להיות הצודק הזה שלא יקח בחשבון לעולם טעויות של אחרים "כי זאת בעיה שלהם". תופתע באיזו מהירות זה הופך להיות בעיה שלך.

אתה מזכיר לי את הנהגים מהסרטונים ברוסיה, שמבחינתם ימותו, אבל ימותו צודקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני ברק כרגיל, אבל הפעם הגזימו!

כמעט נדרסות כשחוצות ברחוב רבי עקיבא בלי להסתכל שלא במעבר חציה. מה שמצחיק זה שהם מסתכלות לכיוון הלא נכון! [emoji33]

Sent from my m3 note using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שם לב שלא עובר לך בראש לרגע שבכביש אפשר בכל רגע נתון להפצע ו/או למות? מי דיבר על הרכב בכלל..

במהירות שיוט בכביש מהיר אתה לא צריך לתת לו לעבור כי הוא אידיוט, אתה צריך לתת לו לעבור כדי שיפסיק לסכן את החיים שלך.

וללא שום קשר.. אני לא ראיתי שאלי "נתן" למורה הנהיגה לעבור, המורה פשוט חתך אותו.

אני חוזר ואומר - לנהוג בטוח ונכון פירושו לדעת לחזות מראש כל סכנה, ולא להיות הצודק הזה שלא יקח בחשבון לעולם טעויות של אחרים "כי זאת בעיה שלהם". תופתע באיזו מהירות זה הופך להיות בעיה שלך.

אתה מזכיר לי את הנהגים מהסרטונים ברוסיה, שמבחינתם ימותו, אבל ימותו צודקים.

סע כחוק, תהיה בימני, תעקוף בחוכמה, והורדת לעצמך את רוב הדאגות.

היום כל דבר מסוכן, אז לא נעשה כלום?

אתה מזכיר לי שיחה עם אמא אחת שפוחדת לעקוף משאית כי אולי המשאית תפגע בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי אבל זו סופר אובר אולטרא הקטנת ראש.

זה מה שתגיד כשמישהו יעיף אותך מהכביש חלילה? שהוא היה אידיוט ולא ידע לנהוג?

לדעת לנהוג פירושו לדעת לצפות לכל מה שרק יכול לקרות סביבך, גם את המקרה הכי לא סביר, כי זה המקרה שאף חד לא חושב עליו. סוג של "לי זה לא יקרה".

בכבישים שלנו (וממש לא רק שלנו), עם כל הצער שבדבר, 99% מהזמן אתה צריך להתאמץ לצפות את האידיוט הבא שיפלוש לך לנתיב או יעשה איזו שטות שתסכן את החיים שלך ושל משפחתך.

אני מקווה בשבילך שתסגל חכמה בכביש ולא הצטדקות.

בדיוק, דבר אחד שאני מסכים עם אבא שלי זה משפט שהוא אומר מאז ומתמיד 'תהיה נהג של מישהו אחר'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה ישאר לו כתם להרבה זמן, יש את השם של המורה בפוסט שלי, נחשפו אליו מאתמול עשרות אלפי אנשים וכבר ראייינו אותי לעיתון לגבי זה.. השתדלתי להיות פוליטיקלי קורקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוסט כאן נהיה משעמם.

על כל וידיאו ישנם 20 צדקנים / טרחנים ושני מגינים.

מנהל מישהו? חוקי פורום?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...