Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לסינגל מאלט איכותי

Nightstalker
שימו לב! השרשור הזה בן 4171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בארץ המחירים מאוד מופקעים, אז אם אתה קונה בחו"ל או בדיוטי פרי, יש לך הרבה יותר אפשרויות ב- 500 ש"ח.

המקאלן מעולים, יש את הוויסקימייקרז אדישן שעלה לי בדיוטי פרי כ- 570 ש"ח והוא בהחלט אחד הסינגל מאלטים שיותר נהניתי מהם. יש גם את הסלקט אוק, שהוא נמוך יותר מאותה הסדרה, טיפה יותר עדין, פחות עשיר בטעם, עדיין טוב.

גלנפידיך 15 סולרה ריזרב (די חזק), או 18 אנשנט ריזרב (די עשיר), ב- 15 ייכנס לתקציב בארץ, ה- 18 ייכנס לתקציב בחול/דיוטי.

גלנליווט- וויסקי הבית שלי, ה- 12 שנה לא יקר, די smooth, מאוד קל להתחבר אליו,

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטן, כמעט כל וויסקי סקוטי בלנדד יהיה כשר.

לגבי האתר, מדובר באתר מצויין, אבל הוא בגדר המלצה של רב יחיד, ומסווג את הוויסקים לפי כוכבי כשרות, כש-3 כוכבים ומטה אלה היתרים מאוד מתחכמים. (המנחת יצחק והאגרות משה שדנו בסוגיה, ומצאו צדדים להתיר, אבל בכל זאת המליצו להתרחק)

חשוב לדעת מה המתווה הכשרותי של מקבל המתנה, כדי לא ליצור מצב לא נעים.

ועוד חשוב לבדוק שמה שקנית הוא אותו המוצר בדיוק כפי שמוצג באתר (אותו מותג, אותו מספר שנים, אותה תווית, לא מהדורות מוגבלות כלשהן)

בכל מקרה, אני חושב שאת מקלאן כדאי לך להוריד מרשימת האופציות (יש להם איזה סלוגן שאני לא מצליח להזכר בו - אבל מעיד בצורה מאוד ישירה ומתגאה שהוויסקי יושן בחביות יין שרי)

תודה על הטיפ!

אני לא יודע בידיוק איזה כשרות לחפש.

מדובר באדם דתי חסיד ברסלב.

הוא הביא לי מתנה בקבוק של גלנליווט אז ככה שאני יוצא מנוקדת הנחה שהכשרות של זה מתאימה לו.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהוא הביא לך מתנה וויסקי מסוים לא אומר בהכרח שהוא כשר מבחינתו.

אם שתה אותו יחד איתך זה סיפור אחר.

באתר הנ"ל יש פורום שאלות ותשובות.

הרב שמתפעל את האתר ישמח לתת לך כיוון. הוא בטח מכיר את המתווה הכשרותי של חסידות ברסלב. ובמשקאות הוא גם בעל ניסיון.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כל כך מושג לגביי כשרות , אני יכול לומר לך שBY FAR

הוויסקי הכי טוב ששתיתי לאחרונה היה singel malt yoichi מבית NIKKA היפני

וה- PURE MALT גם מבית NIKKA היפני (השני לא בטוח שמוגדר כסינגל )

ממליץ לך בחום , אך שוב, אין לי שמץ לגביי הכשרות

http://www.nikka.com/eng/index.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת העקרון אין דבר כזה ויסקי לא כשר, זה לא יין.

ההחמרות הן רק על ויסקי שהתיישן בחביות יין וזה בעיקר לכל מיני דקדוקי מהדרין.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק שהבעיה העיקרית היא היישון בחביות יין.

אך גם יש יצרנים שמוסיפים יין לוויסקי כדי לתת לו צבע וטעם. דבר שאוסר את הוויסקי לכל הדעות.

מי שרוצה לקרוא קצת על הנושא, ישנו ספר "כשרות המשקאות" מאת הרב עמרם אדרעי שמרכז את כל הנושא, וכולל הסבר על תהליכי הייצור, הסבר מה עלול להיות לא כשר, ורשימה חלקית של מוצרים כשרים ולא כשרים שמתבססת על נותני כשרות כמו CRC ודעתו של הרב שמואל זמלמן (מהאתר שפורסם באחת מההודעות הקודמות)

קישור לספר

קישור ישירות לעמוד בו מתחילים ענייני הוויסקי

העברת העמודים מתבצעת בחלק העליון של העמוד.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...