Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייתם מתקנים אצלה את הרכב שלכם?

שימו לב! השרשור הזה בן 4199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא אגיד שנשים נוהגות טוב יותר, ואני לא לוקחת את זה אישית - אני פשוט חושבת שסטיגמות ומיזוגניות זה דבר מכוער.

אני חושבת שאם קיבלו אישה לעבוד במוסך, כנראה שיש לה מספיק ידע לעבוד בו ועצם זה שחסר לה איזה משהו בין הרגליים לא מעיד בשום צורה על הכישורים שלה - רק קורות החיים יכולות לעשות את זה.

זה כמו שתגיד שאתה לא רוצה מנהל אדמיניסטרטיבי גבר כי הוא לא מבין בזה כלום - לא אישי, אבל פשוט אין סיכוי שהוא עושה את העבודה טוב.

מנהל אדמיניסטרטיבי זו מילה יפה לפקיד/ה, עם כול הכבוד וההערכה. ותכלס נשים עושות את התפקיד הזה טוב יותר, הן מאורגנות, מסודרות, ויודעות לעשות כמה דברים במקביל, שזה יתרון עצום לתפקיד כזה!!

כול אחד צריך לשחק עם היתרונות שלו, לדעתי אישה יכולה לנהל הרבה יותר טוב מגבר, בדברים מסויימים הן הרבה יותר מצליחות בניהול.

בקשר לקצינת חימוש - אולי כן ואולי לא.

לא זילזלתי לרגע, אישית לא הייתי רגוע אם אישה הייתה מטפלת לי ברכב. מודה. אין לי מה לעשות עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהל אדמיניסטרטיבי זו מילה יפה לפקיד/ה, עם כול הכבוד וההערכה. ותכלס נשים עושות את התפקיד הזה טוב יותר, הן מאורגנות, מסודרות, ויודעות לעשות כמה דברים במקביל, שזה יתרון עצום לתפקיד כזה!!

כול אחד צריך לשחק עם היתרונות שלו, לדעתי אישה יכולה לנהל הרבה יותר טוב מגבר, בדברים מסויימים הן הרבה יותר מצליחות בניהול.

עכשיו אני לוקחת את זה אישית. אני נורא מצטערת אבל אתה אדוני- שוביניסט מהסוג הנחות ביותר - זה שלא מוכן להודות בזה.

אעלק נשים עושות תפקידי פקידות יותר טוב מגברים - ושוב פעם אעלק שנשים עושות מולטיטסקינג וגברים לא - אלו הן ספקולציות וסטיגמות.

נשים יותר טובות בניהול? סבבה - בוא תגיד לי אם תלך למוסך שהמנהלת שלו היא אישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נפגעת או לקחת אישית אני מצטער. לא באמת התכוונתי.

א. לקרוא לפקידה - ״מנהלת אדמיניסטרטיבית״ זה לא להכיר באמת ולנסות לייפות את העובדות.

ב. בואי נירגע ולא ניגרר לפסים אישיים, ״הזן הנחות ביותר״ - לא זכור לי שירדתי לפס אישי איתך. מבקש ממך להירגע, כמו שעונים לך בכבוד אז תעני בכבוד חזרה.

שאלת שאלה בפורום ציבורי, קיבלת את תשובתי האישית והכנה, לא טוב לך לקרוא תשובות לא לרוחך?? מצטער, לא היית צריכה לשאול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. זה שאתה לא רואה את השוביניזם שלך כבעיה או לפחות מודה בזה שזה שוביניסט זה דבר אחד (מתנצלת על הערת הנחיתות - אבל לטעמי לדעות כמו שאתה מחזיק לטעמי אין כבר מקום למעט בעולמות דתיים וקיצוניים אחרים). אני לוקחת אישית את העובדה שבמידה והייתה לי את ההשכלה הרלוונטית והייתי עוברת את כל המבחנים של משרד התחבורה וגם אם היו מקבלים אותי לעבוד בסדנה של בראבוס, עדיין היית חושב שבגלל שאני אישה אני נחותה ממכונאי גבר.

ב. בינינו - גם מכונאי בכיר - הוא בסופו של דבר מוסכניק ובוא לא נייפה את העובדות. מה שאני מנסה לומר שמהות העבודה לא משנה, אלא העובדה שאתה פוסל מין שלם מהיכולת לבצע אותה. וזה שאתה אומר שאתה לא מזלזל זה ממש לא נכון - כי כל מילה אחרת שלך מוכיחה שאתה מזלזל ביכולת של כל אישה לעשות את העבודה הזו.

ג. על אף שאני לא מסכימה עם הדעות שלך - אני בטח שלא סותמת לך את הפה ומעדיפה שתגיד אותן בריש גלי מאשר שתהיה שוביניסט במסווה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראי, בכול כלל יש יוצא מן הכלל, וכמו שיש נשים שיודעות לעשות x אז יהיה כאלו שלא.

לדוגמא: הבת זוג שלי לא יודעת לבשל כמעט בכלל! ממש ידע אפסי בבישול.

אני לעומת זאת מבשל מצויין ואת הרוב המוחלט של הארוחות בבית אני מכין.

בדברים כמו מוסכים זה יותר קיבעון מחשבתי מאשר להגיד שאני שוביניסט, איכשהו לא מסתדר לי אישה במוסך.

מודה שזה באמת קיבעון בראש.

ולא אני לא מודה שאני שוביניסט כי אני לא כזה, אנחנו לא מכירים אז על סמך פיסקה אחת באתר אינטרנט לא הייתי שופט אף אחד.

יום נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדברים כמו מוסכים זה יותר קיבעון מחשבתי מאשר להגיד שאני שוביניסט, איכשהו לא מסתדר לי אישה במוסך.

עכשיו כבר הגדרת את זה יותר טוב מאשר קודם...

זה יותר קיבעון מחשבתי מאשר אמונה שגבר יותר טוב מאישה בתפקיד מסוים או להיפך.

Eowyn, תסכימי איתי שאת או רוב האנשים יכניסו את הילד שלהם לגן שיש בו גננת ולא "גנן" (גננת ממין זכר). בדיוק מאותה סיבה.

קיבעון מחשבתי שנובע מזה שכך הורגלנו, שיש מקצועות שמבוצעים ב- 99% ע"י מגדר אחד בלבד.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראי, בכול כלל יש יוצא מן הכלל, וכמו שיש נשים שיודעות לעשות x אז יהיה כאלו שלא.

לדוגמא: הבת זוג שלי לא יודעת לבשל כמעט בכלל! ממש ידע אפסי בבישול.

אני לעומת זאת מבשל מצויין ואת הרוב המוחלט של הארוחות בבית אני מכין.

ולא אני לא מודה שאני שוביניסט כי אני לא כזה, אנחנו לא מכירים אז על סמך פיסקה אחת באתר אינטרנט לא הייתי שופט אף אחד.

יום נעים.

ועכשיו אחרי שנרגעת קצת, אנא כנס ל לקישור הבא http://www.avo-spd.co.il/apage/16129.php ותקרא...

ואח"כ גם צפה בסרטון שמופיע באתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שמ.ל לא טייס, אחרת חו״ח אישה היתה עוד מתקנת או מחמשת לך את המטוס, ירחם השם.

ואני מכיר מישהי שעוד היתה ממ״סניקית מיראז׳, שאז זה היה נדיר ברמות שלא יתוארו בכלל היום. העולם התקדם.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך בשמחה למוסך בו נשים היו בעלות התפקידים

מכמה סיבות :

-זה יהיה חידוש מעניין

-לרכבי לא יזיק מגע נשי חם ואוהב

-כן,זה יהיה נחמד להכנס למוסך ולראות משהו יפה מול העיניים לשם שינוי

-ואם כבר אלמנט אז אני מעדיף לקבל אותו מאישה.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Faith in humanity - somewhat restored

Yellow engine - אני לא חושבת שיש לי בעיה עם "גנן", אבל מצד שני אין לי ילדים אז הדיעה שלי בנושא גננים שווה כקליפת השום. הדעה שלי על מורים ממין זכר לעומת זו - מעולה. לא הייתי מהססת לשלוח ילדים לכיתה עם מחנך ולא מחנכת כי אני עצמי חוויתי מחנכים מעולים, ומחנכות שהשתיקה יפה לדיעה שיש לי עליהן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לא הייתה בעיה אם אישה הייתה מטפלת ברכב שלי, אם כי זה בהחלט היה נראה לי משונה. למעשה, אולי אפילו הייתי מעדיף אישה. הרבה פעמים גבר ינסה "לדפוק אותך" עם מחירים מוגזמים ואולי אישה הייתה קצת יותר ישרה.

מה שכן, כל העקרון עליו הפמניזם מושתת הוא מעוות מיסודו, שכן הוא טוען שנשים הן בדיוק כמו גברים. קיים הבדל בין גבר לאישה, ואין בכלל קשר לכמה העולם שלנו מודרני. לנשים עדיף לא לשרת בקרבי בגלל שנשיאת משקלים כבדים עלולה לפגוע להן ברחם. Naturally האישה יותר קרובה לילדים מאשר הגבר, כי מה לעשות שהם ישבו לה ברחם וכמעט היו כמו איבר נוסף בגוף שלה. תיאורטית הגבר טיפה יותר רחוק מהתא המשפחתי ולכן הומצא העקרון של "הגבר עובד והאישה מגדלת את הילדים". זה הטבע שלנו ובכלל, של כל היונקים. אם מישהי קוראת לעצמה פמיניסטית ועדיין מצפה שהגבר ישלם עליה בדייט למשל, היא פשוט צבועה. מצד שני, בחיים לא הייתי נותן למישהי לשלם עלי בכל מקרה. זה נראה לי פשוט מגוחך.

מה שאני אומר זה, שזה לא שחור לבן. יש דברים שגברים טובים יותר בהם, ויש דברים בהם נשים טובות יותר. אין קשר לתרבות או לתקופה שבה אנחנו חיים.

.Your average Notepad

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. זה שאתה לא רואה את השוביניזם שלך כבעיה או לפחות מודה בזה שזה שוביניסט זה דבר אחד (מתנצלת על הערת הנחיתות - אבל לטעמי לדעות כמו שאתה מחזיק לטעמי אין כבר מקום למעט בעולמות דתיים וקיצוניים אחרים). אני לוקחת אישית את העובדה שבמידה והייתה לי את ההשכלה הרלוונטית והייתי עוברת את כל המבחנים של משרד התחבורה וגם אם היו מקבלים אותי לעבוד בסדנה של בראבוס, עדיין היית חושב שבגלל שאני אישה אני נחותה ממכונאי גבר.

ב. בינינו - גם מכונאי בכיר - הוא בסופו של דבר מוסכניק ובוא לא נייפה את העובדות. מה שאני מנסה לומר שמהות העבודה לא משנה, אלא העובדה שאתה פוסל מין שלם מהיכולת לבצע אותה. וזה שאתה אומר שאתה לא מזלזל זה ממש לא נכון - כי כל מילה אחרת שלך מוכיחה שאתה מזלזל ביכולת של כל אישה לעשות את העבודה הזו.

ג. על אף שאני לא מסכימה עם הדעות שלך - אני בטח שלא סותמת לך את הפה ומעדיפה שתגיד אותן בריש גלי מאשר שתהיה שוביניסט במסווה

שלום

בו נסכם שקצת הגזמת ונסחפת!!!

מכונאי בכיר צריך היום גם תעודות הסמכה גם תואר וגם ידע במחשבים ואלקטרוניקה.

לגבי "השובניסט" שלנו אני יסכם במילא אחת סתם פלצן שעלה על עץ גבוה נתקע בצמרת מתגרד כמו קוף ולא יודע איך לרדת כי אין לא דרך חשיבה.

אני אישית מכיר לא מעט נשים במקצוע שיודעות יופי יופי את המקצוע.

יש את דפנה פחחית מקצועית בלי שדים בחוץ

יש את סיגל מאוו שהיא מומחית בתחומה והמון חברה במועדון החמש ופו בפורום מערכים את הידע המקצועי שלה!!!

כמו כן אני מכיר פנצרמכרית בירושלים ועוד אשה העובדת במכונאות רכב!!!

בברכה בני ל

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, זו הייתה עקיצה על המשפט הנ"ל (אל תסקול אותי)

לקרוא לפקידה - ״מנהלת אדמיניסטרטיבית״ זה לא להכיר באמת ולנסות לייפות את העובדות.

בעיקר כי לעומת פקידה מנהלת אדמיניסטרטיבית אחראית על כל הניהול השוטף של המשרד ולא רק לענות לטלפונים ולתייק

ושלא תחשבו - אני לא פמיניסטית בכלל (על אף שאני לא אוהבת שמשלמים עלי בשום מקום), אני פשוט טוענת שלא שופטים אדם לפי המין שלו אלא לפי היכולות שלו. אם אישה בעלת ידע ויכולת במקצוע "גברי" זה לא הופך אותה לבעלת מקצוע לא טובה, וזה גם לא מוריד טיפה מנשיותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...