Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד מעט לקרסו יהיה מבצע...

zvit
שימו לב! השרשור הזה בן 4140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה האמיתית היחידה שבאמת עומדת בסימן שאלה היא מה היה מרחק הפגיעה מכל רכב, והאם היו מחיצות שספגו את ההדף לפני הפגיעה ברכב. פגיעת הדף ישירה (אפילו ללא שום פגיעה חיצונית ההנראית לעין-כמובן פרט לחלונות שבורים), יכולה לערער\להזיז\להוציא מכיול כמעט את כל המערכות העדינות ברכב, מה שהופך אותו למכונה מסוכנת מאוד ולא בטיחותית.

עשה לי טובה, במהלך מאות אלפי הקילומטרים שרכב עובר במהלך חייו הוא עובר לא מעט טלטלות וזעזועים מבלי שאף אחד עוצר וחושב כיצד הם ישפיעו על הכיול של "כל המערכות העדינות".

ובכלל, לא ממש הבנתי לאילו מערכות אתה מתכוון.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשה לי טובה,

במהלך מאות אלפי הקילומטרים שרכב עובר במהלך חייו הוא עובר לא מעט טלטלות וזעזועים מבלי שאף אחד עוצר וחושב כיצד הם ישפיעו על הכיול של "כל המערכות העדינות".

כל הטלטלות הם מהסוג שהרכב בנוי לעמוד בפניהן

"עשה לי טובה"

קודם כל אני לא עושה טובות לזרים, ובמיוחד לא לכאלו שנתקלתי בהם בפורום רכב :-)

"מערכות עדינות" -

כל נגד, דיודה, מעגל חשמלי, הלחמה עדינה וכו', שיש מאות כאלה בכל רכב, במידה והטיל נפל בתוך מחסן סגור וכל ההדף נכלא פנימה ולא התפזר באוויר הפתוח, הרכב סופג פגיעת הדף בזמן של כמה מאיות שניה (אלו הסמוכים לנפילת הטיל)

הדף או גל הדף : מקרה פרטי של גל הלם, בו הגלים עוברים כשכבה דחוסה של אוויר (רתע של האוויר) בשל התפשטות מהירה של גז (פיצוץ חומר נפץ).‏[3]

אם חלק או כל המעגלים האלו יזוזו אפילו מ"מ אחד מהמקום שלהם, כשהם ממילא כבר מולחמים במרחק של מילימטרים בודדים אחד מהשני, זה מתכון לקצרים, חדירת חמצן, קורוזיה ומה לא.

אם פגיעת ההדף ניפצה זכוכיות שמודבקות בלחץ פנימה, בדיוק כנגד כל כח ההתנגדות של הזכוכית, תחשוב מה זה עשה לשאר הרכב.

זה בדיוק כמו שמישהו מתנגש ברכב מאחורה ולא נגע בחלק הקדמי. בזמן ההתנגשות כל הרכב דרך השלדה והמעטפת מקבל זעזוע ולא רק החלק האחורי, ולכן יש תוצאה דומה

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשה לי טובה, במהלך מאות אלפי הקילומטרים שרכב עובר במהלך חייו הוא עובר לא מעט טלטלות וזעזועים מבלי שאף אחד עוצר וחושב כיצד הם ישפיעו על הכיול של "כל המערכות העדינות".

אתה לא מבין, אלו היו פאג'רים אטומיים.

עם פגיעתם, הם יצרו פעימה אלקטרו מגנטית, שפגעה בכל מערכות האלקטרוניקה (העדינית מלכתחילה) של הצרפתיה המעודנת.

אתה מחזיק עדיין ברכב עם מנוע TSI שנגמר לו האחריות? שמע, ביצים של שור.

תברח מהבית, תפיל הכל על אישתך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פגיעת ההדף ניפצה זכוכיות שמודבקות בלחץ פנימה, בדיוק כנגד כל כח ההתנגדות של הזכוכית, תחשוב מה זה עשה לשאר הרכב.

זה בדיוק כמו שמישהו מתנגש ברכב מאחורה ולא נגע בחלק הקדמי. בזמן ההתנגשות כל הרכב דרך השלדה והמעטפת מקבל זעזוע ולא רק החלק האחורי, ולכן יש תוצאה דומה

זכוכית היא פריכה, ולכן נשברת בקלות.

ואם רכב אחרי תאונה סבירה יכול להחליף שמשות ופלסטיקה ולהמשיך בחייו כרגיל, אני מאמין שכך גם הרכבים הללו.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...