Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד מעט לקרסו יהיה מבצע...

zvit
שימו לב! השרשור הזה בן 4167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יפה וזהו חוסר בגרות ללעוג למי שנפגע.

מזל שלא נפגעו אנשים שעובדים שם.

את הדעות של אלו שלועגים שיביעו בשרשור ראוי ולא בדיווח על מקום שנפגע, אם בכלל יש להן מקום חוץ מפורום של גיל התבגרות.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ציני במקצת...:wink:

אבל - חשוב בתור יבואן של כלי רכב - מה היית עושה ברכבים אלה ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצינות - ולא בציניות, מכיוון שהמכוניות מבוטחות לא הייתי מסכן את המוניטין שלי ומוכר אותן בשלמות.

הייתה מפרק אותן ומשתמש בחלקי החילוף שלא נפגעו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא אקנה רנו, אבל הם מיצרים מנועים מעולים למירוצים.אז גרוטאות הם לא .

זוכר את הפרסומת עם בעלה של יונית לוי "רנו - לא רואה מוסך"

אז זהו, שהיא מבקרת שם לעיתים תכופות!

בת דודה שלי אמא ל3 ילדים קנתה ב2009 מגאן 2 חדשה, לא ליסינג, לא השכרה, חדשה! מהסוכנות!

מה שקרה זה שבשנתיים הראשונות הרכב היה טוב, סבבה, אבל אז התחילו הצרות,

תקלות חיישנים, תקלות בABS אלטרנטור שמת, מזרק שנפטר, גיר שמסרב לעבור את הילוך 3,

ועוד כל מיני צרות, עד שברוך ה' גנבו לה אותו,

אלטרנטור לא אמור ללכת תוך שנתיים... גיר לא אמור להשתבש תוך שנתיים וחצי...

וזה שימוש סביר של אישה בשנות ה40 לחיה, לא תגיד צעירה טרופת שכל, אמא לילדים,

שעושה שימוש סביר ברכב,

אז כן. הן עגלות!

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להביא לך עשרות דוגמאות דומות לכשלים דומים ברכבים אמריקאיים - אז תעשה לי טובה.

כמו שאתה אומר, גיר ואלטרנטור לא הולכים תוך שנתיים, אלא בשימוש לא סביר (וגם יש מקרים פרטניים של רכבים לימונים - כמו אצל כל יצרן).

חזרה לשרשור:

מה באמת קורה עם הרכבים האלה? האם כולם דינם לגריטה? מתכות? הרי את החלקים משם קרסו לא יוכלו למכור כחדשים, ואת הרכבים בשלמותם בוודאי שהם לא יוכלו למכור כחדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, אסור לקרסו למכור רכב שהם יגידו בבירור שנשברו לו השמשות?

מרכיבים לו חלונות ושמשות חדשים ומקוריים, שואבים את כל הזכוכיות ויאללה לשיווק

אז למשל, 5000-10,000 ש"ח מתחת למחירון הרגיל? (הנחה שממילא תקבל בעבור הצגת תעודת זהות כחולה)

מה, זה אסור? למה לפרק לחלקים, נראה שבסה"כ מדובר בכמה זכוכיות

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, אסור לקרסו למכור רכב שהם יגידו בבירור שנשברו לו השמשות?

מרכיבים לו חלונות ושמשות חדשים ומקוריים, שואבים את כל הזכוכיות ויאללה לשיווק

אז למשל, 5000-10,000 ש"ח מתחת למחירון הרגיל? (הנחה שממילא תקבל בעבור הצגת תעודת זהות כחולה)

מה, זה אסור? למה לפרק לחלקים, נראה שבסה"כ מדובר בכמה זכוכיות

יכול להיות שיש נזק לדלתות ונזקי פחחות.

ראיתי פלואנס שפגעו בה רסיסים של רקטה, כל החלון האחורי מנופץ, ובבגאז' יש חורים. מן הסתם יש צורך להחליף את שניהם.

אני הייתי קונה רכב כזה בהנחה רצינית בלבד. הרי במבצע מכונית כזאת ללא תקלות נמכרה ב110 אלף ש"ח, הייתי משלם על כזאת מקסימום 100 אלף ש"ח, וגם זה אני לארג'.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה האמיתית היחידה שבאמת עומדת בסימן שאלה היא מה היה מרחק הפגיעה מכל רכב, והאם היו מחיצות שספגו את ההדף לפני הפגיעה ברכב. פגיעת הדף ישירה (אפילו ללא שום פגיעה חיצונית ההנראית לעין-כמובן פרט לחלונות שבורים), יכולה לערער\להזיז\להוציא מכיול כמעט את כל המערכות העדינות ברכב, מה שהופך אותו למכונה מסוכנת מאוד ולא בטיחותית.

ומאחר שברנו הרי הם גם אלופים בבטיחות וגם לא רואים מוסך, הוחלט שהם יתרמו את המגאן ששרדה את הרקטה שבתמונה למשפחתו של סייד ג'נרל כביר מולטיקולונל אחמד ג'אעבארי כפיצוי על עגמת הנפש (המוחשית) שנגרמה לו , במקום הפורטה שהייתה לו שמשום מה, בניגוד למגאן דווקא כן גילתה רגישות גבוהה לטילים. ואל דאגה, מעבר למחסום ארז כבר שום רכב לא רואה מוסך:-D, כך שקרסו יעמדו בשני האידאלים שלהם למרות הכל.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכוניות שנפגעו יפגשו שמאי שיקבע את גורלן. הן מבוטחות בסכום נמוך כי הן לפני תשלום מס אז רוב הסיכויים שהן ייוצאו לסוכנים במדינות עולם שלישי אחרות שאינן ישראל.

לגבי אמינות, המגאן II הפגינה שונות מאוד גדולה באמינות בין האקזמפלרים השונים (לי למשל ולעוד כמה לא היו שום בעיות לאורך התקופה שהחזקנו אותן ואני החזקתי אותה 6 שנים) אבל בפלואנס הרוב מאוד מרוצים. כולל נהגי מוניות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...