Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח לא מוצדק לשימוש בטלפון בעת נהיגה

שימו לב! השרשור הזה בן 4131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין להתייעץ איתכם בנוגע לשיטת פעולה לגבי דבר שאירע לי אתמול.

קיבלתי דוח 1000שקל ו-4 נקודות בגין שימוש בטלפון בעת נהיגה.

מה שאירע היה שבגלישה לקראת רמזור (כביש 4) קיבלתי שיחת טלפון, לכן הרמתי את הטלפון לענות.

הטלפון מחובר לדיבורית BT וכמובן שהשיחה מבוצעת דרכה אך פעולת המענה לשיחה בוצעה מהנייד עצמו.

השוטר שעצר אותי התנהג בצורה מזלזלת ובוטה, זיגזג על הכביש כי חשש שאברח לו וכמעט וגרם לי להתנגש בו,

הייתי עם חלון פתוח והוא אפילו יכל לשמוע את השיחה ברמקולים באותו רגע שצעק לי לעצור בצד.

לצורך האמינות של התרחשות הזו אפילו ניתן לראות בהיסטורית שיחות של הטלפון שיחה נכנסת ודקה אחריה זו שעת הדוח כפי שצוין לי בו.

השוטר מבחינתו כתב בדוח שבוצעה שיחה ללא דיבורית ותיאר בצורה מאוד מסולפת את התרחשות האירועים,

לא נתן לי זמן לקרוא אותו ורק דחף לי את הפנקס ואמר שאני אחתום ואקח ומיהר להתחפף משם.

אני על הכביש מגיל 17 עם קילומטראז גדול מאוד ולא ביצעתי אף עבירה על החוק ואין לי תיעוד של שום עבירות קודמות.

אם לומר בכנות הנקודות ממש לא מרגשות אותי, כי אין לי נקודות בכלל פרט לאלו וזה גם ככה נמחק אחרי שנה. אז מה הלחץ?

אבל מה אני עושה עם האלף שקל האלה שנפלו עלי..ולדעתי ממש לא בצדק.

אשמח ליעוץ מפי יודעי דבר או מנוסים בתחום,

שכן זו פעם ראשונה עבורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל דיבורית קבועה שמותקנת ברכב יש כפתור שעונה על השיחות ומנתק, לפעמים יש גם ווליום, ובדיוק בשביל זה הכפתורים האלו נועדו: כדי שלא תיגע בפלאפון.

אז לצערי כנראה אתה תצתרך לשלם את הדוח, מקסימום זה לנסות ולהוריד את הסכום או להמירו להזהרה דרך מכתב הסבר שבו תכתוב כמה שנים אתה נוהג ללא עברות תנועה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין להתייעץ איתכם בנוגע לשיטת פעולה לגבי דבר שאירע לי אתמול.

קיבלתי דוח 1000שקל ו-4 נקודות בגין שימוש בטלפון בעת נהיגה.

מה שאירע היה שבגלישה לקראת רמזור (כביש 4) קיבלתי שיחת טלפון, לכן הרמתי את הטלפון לענות.

הטלפון מחובר לדיבורית BT וכמובן שהשיחה מבוצעת דרכה אך פעולת המענה לשיחה בוצעה מהנייד עצמו.

השוטר שעצר אותי התנהג בצורה מזלזלת ובוטה, זיגזג על הכביש כי חשש שאברח לו וכמעט וגרם לי להתנגש בו,

הייתי עם חלון פתוח והוא אפילו יכל לשמוע את השיחה ברמקולים באותו רגע שצעק לי לעצור בצד.

לצורך האמינות של התרחשות הזו אפילו ניתן לראות בהיסטורית שיחות של הטלפון שיחה נכנסת ודקה אחריה זו שעת הדוח כפי שצוין לי בו.

השוטר מבחינתו כתב בדוח שבוצעה שיחה ללא דיבורית ותיאר בצורה מאוד מסולפת את התרחשות האירועים,

לא נתן לי זמן לקרוא אותו ורק דחף לי את הפנקס ואמר שאני אחתום ואקח ומיהר להתחפף משם.

אני על הכביש מגיל 17 עם קילומטראז גדול מאוד ולא ביצעתי אף עבירה על החוק ואין לי תיעוד של שום עבירות קודמות.

אם לומר בכנות הנקודות ממש לא מרגשות אותי, כי אין לי נקודות בכלל פרט לאלו וזה גם ככה נמחק אחרי שנה. אז מה הלחץ?

אבל מה אני עושה עם האלף שקל האלה שנפלו עלי..ולדעתי ממש לא בצדק.

אשמח ליעוץ מפי יודעי דבר או מנוסים בתחום,

שכן זו פעם ראשונה עבורי.

תתחיל בזה שתקליד את מה שהשוטר כתב בחלק התחתון כולל דברי הנהג.

כולל סמני הפיסוק וירידות השורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר גס רוח ולא נעים - חבל אבל זה לא רלוונטי לדו"ח.

האם כתוב בדו"ח או שאמרת לשוטר ש"רק לחצת כדי לקבל את השיחה בדיבורית" ?

אם כן אבוד לך, אסור לגעת בטלפון בשום צורה שהיא כשהוא באוטו.

הקנס הוא 1000 ש"ח וכך וכך נקודות.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כיום בשוק מתקנים וערסלים לטלפונים המיוצרים בסין ("זבל סיני"),

במחירים זולים במיוחד.

כדי למנוע אי נעימויות לעתיד רכוש לך אחד כזה,

הטלפון יהיה מונח מול העיניים שלך, במתקן שחובק אותו כך שהוא לא יפול,

וגם אם אתה צריך לבצע פעולות בו הוא מעוגן ואינך אוחז אותו ביד.

פשוט לא?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן עקרוני צודקים החברים אשר ענו לך..

מדובר בעבירה אשר ההתיחסות אליה היא ספציפית

והעונש החמור הוא עקב ריבוי המיקרים והסכנות שיש

בדיבור או שימוש במכשיר בזמן הנהיגה.

עצם השימוש במכשיר גם בפעולות הפשוטות ביותר

מהווה עבירה..

עם זאת ישנם מקרים מיוחדים שבהם כדאי

להגיש בקשה להשפט ולנסות בבית המשפט,

דרך הצגת הדברים בצורה נכונה, להגיע להסכמה

עם התביעה בדבר שינוי סעיף האישום לסעיף ללא

נקודות וקנס מופחת

אם אין לחובתך עבירות רבות ויש לך ותק נהיגה ואין

לחובתך עבירה קודמת של טלפון נייד, אז שווה לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...