Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הושקה רשמית פרארי ומזרטי בישראל [אין לפרסם מידע על אנשים פרטיים בשרשור]

Pug206
שימו לב! השרשור הזה בן 4017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף סוף תעלה FF על כבישי ישראל, מדהים.

הגראן טוריסימו הכהה נראית מצויין מקדימה, מעניין אם זה לאולם התצוגה או ללקוח מאושר ביותר.

נ.ב. חבר שלי שמחובר לדף הפייסבוק של אוטו איטליה אמר לי שהם גם העלו לשם השבוע תמונה של גראן קאבריו כסופה חדשה שהגיעה לאולם התצוגה שלהם.

שבת שלום לחברי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם כבר הקפיצו…

שבוע שעבר נסעתי באיילון, כשלפתע אני שומע רעש חזק של מנוע מתקרב מאחור (הייתי בנתיב האמצעי). זה לא היה רעש של מנוע שאונסים אותו לקו האדום, ונורא הסתקרנתי לראות באיזה רכב מדובר. בכ״א, הרעש הלך והתגבר עד שהופיעה לה פרארי (נדמה לי 458 ) אדומה וממש חרכה את השמאלי:-D פשוט תענוג לראות - ולשמוע - דבר כזה על הכביש.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה היחידה שלי לאתמול היא :"היום צצה עוד מזרטי בצבע אפור עכבר בחיפה ולקינוח ניסן GTR לבנה בחיפה וקיימן חמודה בחיפה".

בקצב הזה בתור חיפאי אני הבא בתור . אמן כן יהי רצון.!

מוטו בחיים: חוץ ממה שלא טוב ,הכל טוב!

בכביש אל תנהג לאט ובעייפות, סע! מהר ובריכוז!!!!!!!!!!!! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להגזים, אם הוא מצליח לחסוך 10k בחודש, תוך 6 שנים בערך יש לו פרארי :lol::splat::loco:

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
האם קיימות בארצנו מוכת הגזרות מכוניות "מזראטי"?

איפה חיית בשנה האחרונה ?

מכרו ומכרו יפה מאוד.

BMW 120i*Ford Focus III 2000cc

MINI 998cc*MINI 998 cc*Ford Focus I 1600cc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם קיימות בארצנו מוכת הגזרות מכוניות "מזראטי"?

התעוררת עכשיו משינה של שנתיים? יש סוכנות בתל אביב לפרארי ומזראטי (מוכרים לא רע דרך אגב) ורק היום בבוקר נהנתי מהחוויה של לראות במראה המרכזית בפקק באיילון גרן-טריסמו ספורט תקועה בפקקים כאחד המאזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור..כשתראה אחת,מומלץ לך להיות בשקט ולהקשיב,אם אתה ברכב תפתח את החלונות,לא תצטער...:-P

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעוררת עכשיו משינה של שנתיים? יש סוכנות בתל אביב לפרארי ומזראטי (מוכרים לא רע דרך אגב) ורק היום בבוקר נהנתי מהחוויה של לראות במראה המרכזית בפקק באיילון גרן-טריסמו ספורט תקועה בפקקים כאחד המאזדה.

הייתי מוכן להיתקע מאחורי אחת כזאת בפקק רק כדי לשמוע את המנוע, מי שלא חווה לא יודע עד כמה הוא מפסיד.

(לא המשפט הנכון הא :drinking: )

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כזאת קבריולט, עם נהגת בלונדינית בתל אביב

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...