Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הושקה רשמית פרארי ומזרטי בישראל [אין לפרסם מידע על אנשים פרטיים בשרשור]

Pug206
שימו לב! השרשור הזה בן 4018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, אבל אני חושב שהעניין הוא שעכשיו היה מן "גל של התנפלות", אם אפשר לקרוא לזה ככה, של האנשים שחיכו עד עכשיו, המשוגעים לדבר אם תרצה.

עכשיו, אחרי שאלו כבר רכשו רכב, נתחיל באמת לראות מה ממוצע המכירות השנתי

מה שכתבת הגיוני לחלוטין.

אני מתכוון לכך שהם שמו את הסטראדלה בתצוגה ואפילו שמעתי שימשיכו להחזיק אותה בתצוגה עד אחרי אוטומוטור ולאחר מכן שמעתי שהיא נמכרה וכבר מסרו אותה (אין לי אישור לכך), אותו הסיפור עם ה-458 ספיידר, דיברו על כך שהיא תהיה בתצוגה, לקוחות/מבקרים אפילו הצטלמו לידה/בתוכה ואמרו שאולי היא תהיה באוטומוטור ופתאום אני קורא כרגע שהיא נמכרה/נמסרה (יפה מאוד שאתה מעודכן!).

דרך אגב שמעתי ממישהו שאני מכיר לא כל כך טוב אז אני לא יודע אם זה נכון שגם ה-599 כבר נמכרה וכך גם 1 או 2 מדגמי ה-458 שיש להם במוסך, אם הדברים הללו נכונים לא ברור למה הם מחזיקים ואפילו מציגים לראווה מכוניות שיש להם כבר בעלים? או שהם נמכרו לאחר ששמו אותם בתצוגה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה שכתבת הגיוני לחלוטין.

מה שבאמת מעניין ואולי אתה או מישהו אחר כאן יוכל לענות זה למה אוטו-איטליה 'מחזיקים' במכוניות האלה?

אני מתכוון לכך שהם שמו את הסטראדלה בתצוגה ואפילו שמעתי שימשיכו להחזיק אותה בתצוגה עד אחרי אוטומוטור ולאחר מכן שמעתי שהיא נמכרה וכבר מסרו אותה (אין לי אישור לכך), אותו הסיפור עם ה-458 ספיידר, דיברו על כך שהיא תהיה בתצוגה, לקוחות/מבקרים אפילו הצטלמו לידה/בתוכה ואמרו שאולי היא תהיה באוטומוטור ופתאום אני קורא כרגע שהיא נמכרה/נמסרה (יפה מאוד שאתה מעודכן!).

דרך אגב שמעתי ממישהו שאני מכיר לא כל כך טוב אז אני לא יודע אם זה נכון שגם ה-599 כבר נמכרה וכך גם 1 או 2 מדגמי ה-458 שיש להם במוסך, אם הדברים הללו נכונים לא ברור למה הם מחזיקים ואפילו מציגים לראווה מכוניות שיש להם כבר בעלים? או שהם נמכרו לאחר ששמו אותם בתצוגה?

נ.ב. נראה שלא מעט מרכבי הפרארי והמזארטי נמכרו לתושבי הצפון.

הפרארי 458 ספיידר כבר נמכרה עוד לפני שהוצגה באירוע ההשקה. היבואן ביקש מ2 רוכשים להציג את רכבם רק להשקה בלבד. דיברתי עם אחד הבעלים שהייתי בהשקה ,כך אומר שהרכב שלו מוצג פה בגלל שהיבואן ביקש ממנו שיציג אותו רק להשקה.

כרגע שהסתיימה כבר ההשקה 2 ה458 שהיו בהשקה כבר נמסרו בחזרה ללקוחות,נותרה 458 אחת שתוצג שם עד שתימכר.

לפי שימהרו לנעול,אני יעלה תמונות מההשקה היום בערב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרארי 458 ספיידר כבר נמכרה עוד לפני שהוצגה באירוע ההשקה. היבואן ביקש מ2 רוכשים להציג את רכבם רק להשקה בלבד. דיברתי עם אחד הבעלים שהייתי בהשקה ,כך אומר שהרכב שלו מוצג פה בגלל שהיבואן ביקש ממנו שיציג אותו רק להשקה.

כרגע שהסתיימה כבר ההשקה 2 ה458 שהיו בהשקה כבר נמסרו בחזרה ללקוחות,נותרה 458 אחת שתוצג שם עד שתימכר.

לפי שימהרו לנעול,אני יעלה תמונות מההשקה היום בערב.

הבנתי עכשיו מאיפה צצו כל המכוניות שהיו בהשקה, חוץ מזה התמונות שהעלית מאוד יפות! יש בתמונה השנייה פרארי שחורה, זאת שהינומה הביאו או אחת נוספת?

עוד אחת חיפאית, ידידה צילמה.:-D

[אין לפרסם מידע על אנשים פרטיים בפורום]

ה-458 ספיידר מאוד יפה ומוצלחת במיוחד לאור העובדה שהגג שלה קשיח/ממתכת וכשהיא סגורה היא נראית 99.5% כמו האיטליה הרגילה, ובנוסף ההבדלים בביצועים מזעריים וכאשר מדובר על כבישי ישראל המוגבלים אפשר להגיד שלמעשה אין שום הבדלים. חוץ מזה לא עוד אחת חיפאית, יש שם 2 ספיידר?

נ.ב. נראה מה אוטו-איטליה יציגו בתערוכה הקרובה (אף על פי שאני לא מתכוון לבקר שם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ ממראה יפהפה ומנוע חזק מה יש במכוניות האלו שהן עולות פי 5 מכל מכונית פאר אחרת?

כמו שאמרו פה אנשים

בתאכלס אתה קונה את השם "פרארי" אתה קונה את המותג הזה

ועוד הוסיף פה האיש GTI33

אפשר לקנות אימפרזה טורבו לשפר ולשפוך עליה כסף ברמה שהיא תהיה מהירה יותר מ0-100 מאותה פרארי או שאולי תציג זמני מסלול ייחודיים אך אתה יכול להבין את השוני בינהן נכון?

הרכבים הללו פותחו ומצוידים במיטב הטכנולגייה כמעט בכל רובד ובכל בורג שיש ברכב,תוסיף לזה שימוש בחומרים אקזוטיים,אבזור ברמה גבוהה.

רכב בהווה-פיג'ו 206, מנוע 1.6,110 כ"ס-למכירה

רכב בעתיד-עדיין בחיפושים!

מחפש אוטו-עזרו בנושא שבקישור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים לא קשור לנושא אבל בבקשה תלמדו איך לעלות תמונות,

ולא לעלות אותם בגודל המקורי כי זה שנה וחצי עד שהם נטענים פה בדף ואז סתם מגדילים גם את הדף.

אם משהו צריך עזרה בזה ממני שישלח ה"פ.

רכב בהווה-פיג'ו 206, מנוע 1.6,110 כ"ס-למכירה

רכב בעתיד-עדיין בחיפושים!

מחפש אוטו-עזרו בנושא שבקישור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...