Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הושקה רשמית פרארי ומזרטי בישראל [אין לפרסם מידע על אנשים פרטיים בשרשור]

Pug206
שימו לב! השרשור הזה בן 4018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

* תודה לsronis, pug 206, Tzvika Pick ו killerbinn על התמונות המאוד יפות!

ולכל מי שיש עוד תמונות כמובן שנשמח לראות.

* sronis, אולי מישהו שהוא כבר בעלים של פרארי הזמין את היורשת, לדעתי היה צריך לרשום שהיורשת הוזמנה ולא אנזו (לא ביג דיל כן), בכל אופן היורשת של האנזו תוצג רק לקראת סוף השנה ויתכן שבתחילת השנה הבאה והמסירות של היורשת של האנזו יחלו בחו"ל רק לקראת סוף האביב הבא.

אני מסכים איתך שהחלק האחורי של הקליפורניה קצת מגושם אבל בסך הכל האוטו מאוד מרשים בכחול ובכלל (לטעמי).

זה מאוד נבון שאם כבר הביאו אז הביאו את ה-599 (שיצורה יופסק בעוד מספר חודשים) עם חבילת הHGTE.

יש לי אליך שאלה sronis, כתבת ליד התמונות שהעלתה ש-3 שמכוניות מצולמות במוסך, 2 מכוניות מדגם 458 ועוד אחת מדגם 599, האם ה-599 היא מכונית נוספת למכונית שנמצאת באולם התצוגה?

* שלומי, אני שמח שאתה כמו אחרים כאן נהנית בהשקה, זה אירוע של פעם בחיים.

* היום בחדשות בערוץ 10, היתה כתבה על אולם התצוגה, אולי מישהו יוכל להעלות של הלינק כך שכל מי שלא ראה יוכל להנות, אולי יראו את הכתבה שוב היום בלילה כלכלי (?).

בכל אופן בכתבה הדי מעניינת הבחור מערוץ 10 נסע בפרארי קליפורניה לבנה עם מושבים שחורים, כנראה של המנכ"ל? או שהם הביאו עוד אחת.

תודה לכולם על השיתוף, כך פורום צריך להתנהל. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזאת הכתבה שהתכוונת אלייה?

כי אני לא ראיתי אבל זה מה שמצאתי:

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=887249

רכב בהווה-פיג'ו 206, מנוע 1.6,110 כ"ס-למכירה

רכב בעתיד-עדיין בחיפושים!

מחפש אוטו-עזרו בנושא שבקישור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* sronis, אולי מישהו שהוא כבר בעלים של פרארי הזמין את היורשת, לדעתי היה צריך לרשום שהיורשת הוזמנה ולא אנזו (לא ביג דיל כן), בכל אופן היורשת של האנזו תוצג רק לקראת סוף השנה ויתכן שבתחילת השנה הבאה והמסירות של היורשת של האנזו יחלו בחו"ל רק לקראת סוף האביב הבא.

אני מסכים איתך שהחלק האחורי של הקליפורניה קצת מגושם אבל בסך הכל האוטו מאוד מרשים בכחול ובכלל (לטעמי).

זה מאוד נבון שאם כבר הביאו אז הביאו את ה-599 (שיצורה יופסק בעוד מספר חודשים) עם חבילת הHGTE.

יש לי אליך שאלה sronis, כתבת ליד התמונות שהעלתה ש-3 שמכוניות מצולמות במוסך, 2 מכוניות מדגם 458 ועוד אחת מדגם 599, האם ה-599 היא מכונית נוספת למכונית שנמצאת באולם התצוגה?

קודם כל, אני חושב שזה יפה שהכוח של הפורום בא לידי ביטוי בכך שנציגים מטעמו מוזמנים לאירועים מהסוג הזה (אם כי לי יש שני כובעים, לצורך העניין :wink: ). בכל מקרה, ה-599 היא מכונית נוספת לזו שנמצאת באולם התצוגה. אני מניח שהיא כבר נמכרה ללקוח.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזאת הכתבה שהתכוונת אלייה?

כי אני לא ראיתי אבל זה מה שמצאתי:

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=887249

* כן, כנראה שהתכוונתי לכתבה הזאת.. אני אומר 'כן' כי זה היה כתבה של פרנקל ואני אומר 'כנראה' כי האנטי וירוס שלי חוסם את זה מלהיפתח :wink:, אבל זה בסדר כי אני אישית כבר ראיתי את הכתבה בטלויזיה (דרך אגב הכתבה מעניינת אך יש מספר טעויות בכתבה).

* sronis, תודה על העידכון, מסתבר שאוטו-איטליה מחזיקים אצלם לא מעט מכוניות נכון? לפחות 3 מכוניות 458 (או יש עוד 458?), 2 מכוניות 599, קליפורניה אחת (או שתיים אם הלבנה גם חדשה?) וכן ה-FF ואלה שביקרו ראו ויודעים אם יש עוד.

* אני רואה שלא מעט מכם היו בטקס חנוכת אולם התצוגה אני שמח בשבילכם ואני גם טיפה מקנא בכם אבל רק בצורה חיובית.. ללא קשר גם אם הייתי מוזמן לא הייתי יכול להגיע. :-)

תודה על כל העידכונים והתמונות היפות מבפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה משלי, את כולן ניתן לראות בקישור הבא:

IMG-20120329-00163.jpg

IMG-20120329-00169.jpg

IMG-20120329-00165.jpg

IMG-20120329-00190.jpg

IMG-20120329-00191.jpg

IMG-20120329-00185.jpg

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראובן

מהתמונה מסתמן שגם אישמאיל הנייה חובב פרארי?

;-)

זה האיש שמכונה בשפתנו "מאיר המהיר" אלפיסט ותיק... :-).

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה משלי, את כולן ניתן לראות בקישור הבא:

* תמונות מאוד יפות בפייסבוק שלך, מומלץ.

* מצאתי לינק נוסף לכתבה מחדשות ערוץ 10 מאתמול:

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=887249&pid=54

2 דברים מעניינים בכתבה, הדובר אומר שהם מסרו/העלו לכביש תוך מספר חודשים את מה שהם תכננו להעלות בשנה בקיצור הולך להם ממש טוב! (הם דיברו בעבר שהם יעלו על הכביש כ-30 מכוניות בשנה). יכול להיות גם שהבחורה מאוטו איטליה שהגיבה כאן לא כל כך דייקה (אמרה שהם ב-כמעט 20 מסירות, אבל מאז מסרו/מכרו עוד כמובן).

וגם מעניין אם הפרארי הלבנה שהכתב נוהג בה היא חדשה למכירה/תצוגה או זאת של המנכ"ל? דרך אגב שמעתי גם שמכרו את הסטראדלה והיא כבר נמסרה ללקוח.

שבת שלום לכל חברי הפורום :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ראיתי את הכתבה, איזה מלך הוא "תני לי לעבור גברת, אני עם פרארי" חחחחח

אחד השפיצים....איך הוא צודק זה לא רעש מנוע זה מוזיקה!

רכב בהווה-פיג'ו 206, מנוע 1.6,110 כ"ס-למכירה

רכב בעתיד-עדיין בחיפושים!

מחפש אוטו-עזרו בנושא שבקישור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...