Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הושקה רשמית פרארי ומזרטי בישראל [אין לפרסם מידע על אנשים פרטיים בשרשור]

Pug206
שימו לב! השרשור הזה בן 4018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבור מי שלא ראה, או מי שראה ורוצה לראות שוב - אני יודע שאני ראיתי את זה כבר 100 פעמים:))

סרטון קצר שצילמה מצלמת הרכב שלי (dvr) בצפון ת"א - פרארי 458 איטליה (אדומה כמובן...) נעלמת כלא הייתה תוך מספר שניות...

כפי שאפשר לשמוע בסרטון בסוף ההילוך השלישי כבר הורדתי את הרגל מהגז והאטתי - מדובר ברחוב בשכונת מגורים ולא הייתה בכוונתי לעבור את המהירות המותרת.

מצטער מראש על האיכות הגרוע - צולם בלילה.

וכמו שאתם רואים לא סובבתי את המצלמה עד הסוף חזרה (הייתי עסוק בלנהוג)...

סרטון קצר שכן היא לא נשארה קרובה הרבה זמן .... :twisted:

אבל איזה יפיפייה!!!! כיף לראות על הכביש יצירות כאלו !

תהנו

http://www.youtube.com/watch?v=C4rakEVlU54&feature=youtu.be דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עבור מי שלא ראה, או מי שראה ורוצה לראות שוב - אני יודע שאני ראיתי את זה כבר 100 פעמים:))

סרטון קצר שצילמה מצלמת הרכב שלי (dvr) בצפון ת"א - פרארי 458 איטליה (אדומה כמובן...) נעלמת כלא הייתה תוך מספר שניות...

כפי שאפשר לשמוע בסרטון בסוף ההילוך השלישי כבר הורדתי את הרגל מהגז והאטתי - מדובר ברחוב בשכונת מגורים ולא הייתה בכוונתי לעבור את המהירות המותרת.

מצטער מראש על האיכות הגרוע - צולם בלילה.

וכמו שאתם רואים לא סובבתי את המצלמה עד הסוף חזרה (הייתי עסוק בלנהוג)...

סרטון קצר שכן היא לא נשארה קרובה הרבה זמן .... :twisted:

אבל איזה יפיפייה!!!! כיף לראות על הכביש יצירות כאלו !

תהנו

http://www.youtube.com/watch?v=C4rak...ature=youtu.be דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=C4rak...ature=youtu.be

תביא קישור רגיל, למה זה לא עובד.

רכב בהווה-פיג'ו 206, מנוע 1.6,110 כ"ס-למכירה

רכב בעתיד-עדיין בחיפושים!

מחפש אוטו-עזרו בנושא שבקישור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד ספיחים מטקס פתיחת אולם התצוגה:

נאמר לי שהיום ב-19:30 בתוכנית 'תוכנית חיסכון' בערוץ 2 ישודר ראיון עם אנריקו גליירה מבכירי פרארי וכן מבחן נסיעה על אחת המכוניות שלהם.

מומלץ :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה בערוץ 2 כולל נסיעת המבחן

http://www.mako.co.il/news-channel2/Economy-Newcast

רכב בהווה-פיג'ו 206, מנוע 1.6,110 כ"ס-למכירה

רכב בעתיד-עדיין בחיפושים!

מחפש אוטו-עזרו בנושא שבקישור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו הקישור הנכון לכתבה בערוץ 2:

http://www.mako.co.il/news-channel2/Economy-Newcast/Article-6ab563978d37631018.htm

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שדווקא כתבות כאלה, שהן בבסיסן סופר-פרובינציאליות גם מכיוון שהן מבוצעות על-ידי חובבנים בתחום המוטורי, יוצאות כמעט משעממות וחסרות התלהבות. בטח לעומת צווחות האושר של מגישים מנוסים כמו ג'רמי קלארקסון :wink:

מצד שני, הכתב באמת נהג קצת בתנועה ערה ובמסלול של כוכב יאיר, שהפרארי מתאימה לו בערך כמו שהיא מתאימה לרחובות בנגקוק.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שדווקא כתבות כאלה, שהן בבסיסן סופר-פרובינציאליות גם מכיוון שהן מבוצעות על-ידי חובבנים בתחום המוטורי, יוצאות כמעט משעממות וחסרות התלהבות. בטח לעומת צווחות האושר של מגישים מנוסים כמו ג'רמי קלארקסון :wink:

מצד שני, הכתב באמת נהג קצת בתנועה ערה ובמסלול של כוכב יאיר, שהפרארי מתאימה לו בערך כמו שהיא מתאימה לרחובות בנגקוק.

* דייקת, אישית אני לא אוהב לשמוע שום כתב רכב ישראלי, קלרקסון הוא הקיצון השני שלהם אך מה שאני אוהב בכל הכתבים בחו"ל (בריטיות וגם בתוכניות רכב גרמניות לדוגמא) זה שהם בקיאים בחומר, מבינים עניין (לפחות בדרך כלל), לעומת זאת כמעט כל הכתבים בארץ נשמעים כאילו מקסימום קראו על הנושא בויקיפדיה חמש דקות לפני כן, כולל בלינק של הכתבה מערוץ 2.

* לא יכול לאשר את זה אבל שמעתי שכנראה באוגוסט תגיע הF12 ברלינטה לאולמות התצוגה של אוטו איטליה.

* לא יכול לאשר גם את זה אבל שמעתי שיש מצב שהF12 שהוצגה בז'נבה תגיע לאוטומוטור.

* לא יכול לאשר זה שה-599 פיוראנו שהיתה אצל אוטו איטליה נמסרה/תימסר ללקוח בקרוב.

* ודבר אחרון להיום שאני לא יכול לאשר אבל זה בהחלט מעניין זה ששמעתי שמתחילת 2013 תהיה אפשרות לשכור פרארי או מזראטי אצל אוויס בארץ!

אולי מישהו שיודע יותר על הנושאים הללו יכול להוסיף אינפורמציה.

ערב נעים לכל חברי הפורום :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא אוהב לשמוע כמעט אף כתב ישראלי, כולל את עצמי (במיוחד את עצמי). אבל אני בהחלט יכול להתחבר לחשיבות של הדיוק בפרטים והבקיאות בחומר, ולפחות את זה אני מנסה להעביר.

בכל מקרה, לא מבין את ההתעסקות האובססיבית באיזה רכב נמסר ללקוח. השכרת פרארי זה כבר מעניין (אם כי המחירים בוודאי יהיו מטורפים).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא אוהב לשמוע כמעט אף כתב ישראלי, כולל את עצמי (במיוחד את עצמי). אבל אני בהחלט יכול להתחבר לחשיבות של הדיוק בפרטים והבקיאות בחומר, ולפחות את זה אני מנסה להעביר.

בכל מקרה, לא מבין את ההתעסקות האובססיבית באיזה רכב נמסר ללקוח. השכרת פרארי זה כבר מעניין (אם כי המחירים בוודאי יהיו מטורפים).

* יפה מאוד שאתה מהתחום עצמו ככתב (?), הנה סיפור ישן, בביקור באנגליה לפני איזה 15 שנים בני משפחה שלי שגרים שם (היתה לי סבתא אנגליה וכן עוד בני משפחה שם), גרו בשכנות והיו מיודדים מאוד עם כתב יהודי חרדי לענייני רכב (כן כן), בזמנו הוא (ז"ל) נחשב לאחד מכתבי הרכב המובילים בבריטניה. במפגשים ושיחות שהיו לי עימו (בביקור ההוא ובביקורים באים) לאחר שהוא ראה את האהבה וההבנה שלי בנושא הוא הציע לי לשפר את האנגלית שלי שהיתה שוטפת אך לא ברמה ספרותית/כתיבה מקצועית והוא ישלב אותי במגזין בו הוא כתב (בין היתר), כמובן שהייתי צעיר בשביל להחליט ולאחר שחזרתי לארץ זה נשכח, אך נושא העיתונאות המוטורית כפי שלמדתי ממנו יכול להיות מאוד מעניין ואני מתאר לעצמי שאתה נהנה לעסוק בזה.

* אני לא חושב שיש כאן אובססיה, ידוע לי על לא מעט חברה כאן בפורום שמסתובבים ומצלמים מכוניות יחודיות אלה, ומידע שכזה בטח שיכול לכוון או לסייע במידת מה.

יום נעים לכל חברי הפורום :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LJK Setright?

LJKS_1.jpg

המגזין שבשבילו הוא כתב הוא "בסך הכל" CAR. חתיכת טיפוס...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כך רועי, מר סטרייט ז"ל.

הוא היה אדם מורכב אבל מאוד יחודי ויצירתי וכמובן כתב עבור מגזין הרכב שנחשב למוביל/איכותי בעולם (כך אומרים המומחים) וכתב גם ספרים מוכרים בתחום המוטוריקה. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

THIRD TIME TH CHARM

לאחר שיטוט של שעה ולפחות וייאוש כפול למצוא חנייה באיזור רוב כפר גלעדי

נטשתי את אישתי ואיתור הצעצועים לחתונה הקירבה של אחותה וטוב שככה.

כיוונתי את ההגה לסוכנות פרארי ומזרטי בארץ הקודש.

לאחר מספר דקות הצצה במוזיאון הסגור .

הסתובבתי חזרה לאוטו כאשר לפתע הגיחה לא אחרת ממזרטי גרנד טוריסמו חדשה נוצצת מאתגרת את המוח ברמת הגימור,

בצורה ,באיכות,ברגש במילה אחת תשוקה בשתי מילים תשוקה איטלקיה ונקפוץ ישר לשש מילים תשוקה איטלקיה כמו שרק איטלקים יודעים!

תזכורת לטיול המאלף באיטליה ותודה לאיטלקים שהם קיימים אחרת היינו צריכים להמציא אותם!

418447_3090671485980_2094888395_n.jpg

מוטו בחיים: חוץ ממה שלא טוב ,הכל טוב!

בכביש אל תנהג לאט ובעייפות, סע! מהר ובריכוז!!!!!!!!!!!! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

]THIRD TIME TH CHARM

לאחר שיטוט של שעה ולפחות וייאוש כפול למצוא חנייה באיזור רוב כפר גלעדי

נטשתי את אישתי ואיתור הצעצועים לחתונה הקירבה של אחותה וטוב שככה.

כיוונתי את ההגה לסוכנות פרארי ומזרטי בארץ הקודש.

לאחר מספר דקות הצצה במוזיאון הסגור .

הסתובבתי חזרה לאוטו כאשר לפתע הגיחה לא אחרת ממזרטי גרנד טוריסמו חדשה נוצצת מאתגרת את המוח ברמת הגימור,

בצורה ,באיכות,ברגש במילה אחת תשוקה בשתי מילים תשוקה איטלקיה ונקפוץ ישר לשש מילים תשוקה איטלקיה כמו שרק איטלקים יודעים!

תזכורת לטיול המאלף באיטליה ותודה לאיטלקים שהם קיימים אחרת היינו צריכים להמציא אותם!

יש לי מילה אחת לתאר את התמונה: פאק!!!

כל הכבוד! הרכב מדהים. זו הגרסה החדשה, מזראטי גראן טוריסמו ספורט.

ביום רביעי קפצתי לסוכנות ונתקלתי ב-FF חדשה לבנה מדהימה, היא נסעה לעשות טסט ראשוני ובקרוב תימסר לבעלים.

Float like a Cadillac, sting like a Beamer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...