Jump to content

RED CARS

 • פרסום הודעות

  90
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

אודות RED CARS

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 • תאריך לידה 13/09/1977

Personal Information

 • תחביבים
  ראלי ועוד יותר מזה!
 • מקצוע
  אולי אני מתקבל למקום עבודה שיכניס קצת יותר כסף לאהבה ש
 1. כתבה שנערכה באתר http://www.egmcartech.com לגבי הM4 קופה החדשה. או כמה זמן הקפה בנורבוגרינג. זמן הקפה: just seven minutes and 52 seconds, which is a whole 13 seconds faster than the outgoing V8-powered E92 M3. מדברים על כמה היא מהירה ביחס לקודמתה ומכוניות כגון: According to NurburgringLapTimes.com, that’s faster than a Ferrari F430, the last generation BMW M5, and is just as fast as a Lamborghini Gallardo LP560-4 and the Ford GT. [TABLE=width: 775] [TR] [TD]77.[/TD] [TD]Mercedes CLK DTM[/TD] [TD]7:54.00[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]78.[/TD] [TD]Porsche 911 GT3[/TD] [TD]7:54.00[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]79.[/TD] [TD]Ferrari F430[/TD] [TD]7:55.00[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]80.[/TD] [TD]Subaru WRX STI[/TD] [TD]7:55.00[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]81.[/TD] [TD]Caterham R500 1.8L K Series[/TD] [TD]7:55.00[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]82.[/TD] [TD]BMW M5[/TD] [TD]7:55.00[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]83.[/TD] [TD]Porsche 911 Turbo[/TD] [TD]7:56.00[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]84.[/TD] [TD]Ferrari 360 CS[/TD] [TD]7:56.00[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]85.[/TD] [TD]Ferrari California GT[/TD] [TD]7:56.00[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]86.[/TD] [TD]Porsche Panamera Sport Chrono Turbo[/TD] [TD]7:56.00[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]87.[/TD] [TD]Porsche Panamera Turbo[/TD] [TD]7:56.00[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]88.[/TD] [TD]Chevrolet Corvette Z06[/TD] [TD]7:56.00[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]89.[/TD] [TD]Mercedes-Benz SLS AMG Coupé Electric Drive[/TD] [TD]7:56.23[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]90.[/TD] [TD]Porsche 911 GT3[/TD] [TD]7:56.33[/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]91.[/TD] [TD]Honda NSX-R[/TD] [TD]7:56.73[/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] עד כאן לגבי הM4. אבל הצצה על אלפות ההנעה הקידמית החדשה ישנה רנו מגאן RS..... לגירסאותיה. נכון לכתיבת שורות אלה Renault Megane RS275 Trophy-R הקיפה את המסלול ב7:54.36 אני חושב שזמנים שעומדים כמעט זהים למכוניות כגון: פרארי F430 הנעה אחורית . אומנם עם שינויים מינוריים להקלת משקל אני חושב שהם הפתיעו עם מכונית עם יכולת מאוד גבוהה ומהירה כאמור . בל נשכח ששאר המכוניות לדעתי עולות במחירן פי כמה על הרנו....
 2. אני מנסה לשחק ONLINE אבל לא הצלחתי להרישם או להבין בכלל את דרך ההרשמה. יש לי מקורי לא פרוץ גרסת EDITION כלשהי.
 3. לפג'רו קוראים במדינות פורטוגל וכדומה בשם אחר בגלל ששם( ג') היא( ח' ) ונאמר פח'רו וזה למיטב זכרוני(" זונה") או משהו כזה בלי לפגוע באף אחד .
 4. עבירות לצערנו אינם מעידות על האדם ,כולם חוטאים גם שופטים בבית בדין הגבוהה לצדק. אם מכוניות השרד שלהם אני בטוח שכל ליטוף על דוושת הגז היא חצי עבירת תנועה(מהירות) כל פסאסט מודרנית ,מספיקה כדי להגיע למהירות לא חוקית בעליל,ואפילו די בנגיעה קלה דוושת הגז
 5. קוראים לזה טיוטה ולא טויוטה. ולגבי ניקוד תקבל בדואר בעבירה הקרובה למקום מגוריך.
 6. החלטתי לעשות קצת סדר בניירת ישנה מאוד ומצאתי מכתב שכתבתי במטרה לשלוח לשר התחבורה דאז שאול מופז בעקבות תאונת הרכבת בבית יהושוע תיאור מפורט או כתיבה מעמיקה על ענישה מטומטמת של הרשויות במקום חינוך לכביש וסביבתו דבר שמסביר שהיינו ונשארנו מדינת עולם שלישי בכל הקשור לנהיגה מודעת ,מתקדמת ספורטיבית שהייתה משנה את כמות התאונות והתוצאות שלהן. אני לא בטוח שיעניין את חברי הפורום אבל נכון אבל אני מזמין אתכם לקרוא. ייתכן והתמונות ויעלו בסדר הפוך.
 7. הייתה לי הזכות לראות אותו עוד בתור ילד מתחרה בתחרויות קארטינג שהוכיח שהוא ווינר . והיום מגיעות התוצאות של אימונים מפרכים מגיל קטן. וגם של היכולת הגבוהה שלו . תותח!
 8. http://www.motorauthority.com/news/1084232_lexus-lfa-owner-successfully-lobbies-town-to-have-speed-hump-removed
 9. בוקר טוב לכולם . באמת אנשים אחד אף אחד לא כותב על זה. " אנחנו על המפה" כמו שאמר טל ברודי . אנחנו אחת המדינות היחידות והראשוונות בעולם שמסרה F12 ברלינטה החדשה. פעמיים. כחולה ו.... מדהים. מעניין שאף אחד לא הלך לצלם אותה מגיחה לעולם.
 10. לפני זמן נחתה על אדמת המדינה מכונית רולס רויס אך כידוע לכולנו שהן יקרות מאוד. בייחוד גרסאות ישנות. מה דעתכם על זו. לדעתי האישית מדובר ברפילקה מבוססת לינקולן או משהו כזה בעקבות החלק האחורי שמט מקל תיאורטית את העבודה. וגם הסמל בצבע מוזר.
 11. התגובה היחידה שלי לאתמול היא :"היום צצה עוד מזרטי בצבע אפור עכבר בחיפה ולקינוח ניסן GTR לבנה בחיפה וקיימן חמודה בחיפה". בקצב הזה בתור חיפאי אני הבא בתור . אמן כן יהי רצון.!
 12. THIRD TIME TH CHARM לאחר שיטוט של שעה ולפחות וייאוש כפול למצוא חנייה באיזור רוב כפר גלעדי נטשתי את אישתי ואיתור הצעצועים לחתונה הקירבה של אחותה וטוב שככה. כיוונתי את ההגה לסוכנות פרארי ומזרטי בארץ הקודש. לאחר מספר דקות הצצה במוזיאון הסגור . הסתובבתי חזרה לאוטו כאשר לפתע הגיחה לא אחרת ממזרטי גרנד טוריסמו חדשה נוצצת מאתגרת את המוח ברמת הגימור, בצורה ,באיכות,ברגש במילה אחת תשוקה בשתי מילים תשוקה איטלקיה ונקפוץ ישר לשש מילים תשוקה איטלקיה כמו שרק איטלקים יודעים! תזכורת לטיול המאלף באיטליה ותודה לאיטלקים שהם קיימים אחרת היינו צריכים להמציא אותם!
 13. RED CARS

  שאלה על אריאל אטום

  בעניין ההגה . בכל מקרה ההגה בצד הנכון! מה זאת אומרת בעצם,יש הכנה להעביר את ההגה איזה צד שתבחר בהתאם למדינה מדיניות ! הסבר מצולם יש הכנה בצד ימין של התמונה. ניתן להעביר יחסית בפשטות מעבירים את מוט ההגה וההגה וזהו!
 14. RED CARS

  שאלה על אריאל אטום

  תומר ,כאמור הגיעה לטכניון לניסויי תקינה אמרתי או לא אמרתי!
×
×
 • Create New...