Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי יהיה הסוף עם נהגים שמתפרצים לנתיב בלי להסתכל במראות? - כמעט תאונה

TOMY7
שימו לב! השרשור הזה בן 4434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם כל הכבוד : נסעת במהירות גבוהה מהמותר בעיר . יכולת לחזור לנתיב הימני הרבה לפני ולא לעבור בצמוד לטור .

האזנת לרדיו חיפה שזאת העברה החמורה ביותר בסרטון :twisted:

"יכולת" ?!?

תנסה - מחוייב עפ"י חוק!

לא שחס וחלילה אני מצדיק את הנבלה שמתפרץ לכביש מבלי להציץ במראה, אבל הנהג המצלם לא אמור להיות בשמאלי אחרי העקיפה, אפילו אם נוח לו מאד שם ובטח שלא להיות בין נתיבים כאשר קו ההפרדה עובר מתחת לרכב ולא מצידו.

מה יש לכם?!?

למה אתם לא מסוגלים לחזור לימין?!?

עולה לכם כסף? זה הפאקינג חוק!

הייתי חושב פעמיים לפני שהייתי מפרסם סירטון שמסגיר אותי מבצע כמה עברות תנועה...

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קרה לי,

מצד ימין שלי עובר ערבי (אין מה לעשות, זה לא גזענות, הם פשוט חושבים שהם נוהגים בכפרים שלהם ועל הכביש החוקים קצת אחרים, אין מה לעשות), וחותך אותי, צפרתי לו שלא יסטה עוד ויכנס בי,

אחר כך הסתכל עליי ביציאה מהכיכר ועשה לי סימן שיענו אני צודק וכאילו סליחה... גם משהו...

תגיד לי, מלבד העובדה שהוא ערבי, וישר הנחת שהוא גם עבריין תנועה מועד בשל כך, בסה"כ מדובר על נהג שעשה טעות, לא הבחין בך, והתנצל.

מה בדיוק פה שווה הודעה בפורום?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי, מלבד העובדה שהוא ערבי, וישר הנחת שהוא גם עבריין תנועה מועד בשל כך, בסה"כ מדובר על נהג שעשה טעות, לא הבחין בך, והתנצל.

מה בדיוק פה שווה הודעה בפורום?

איפה אמרתי שהוא עבריין?

חוץ מזה בסופו של דבר כן, הוא חתך אותי, סוג של עבירה...

אני בחיים לא חתכתי בנאדם בכיכר דו נתיבית, בחיים!!!

גם כשאני לבד בתוך הכיכר אני מתחיל ומסיים בנתיב אחד ולא עובר לנתיב השני.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור, אכן בעיר ב"ש יש כמה כיכרות דו-נתיבים, בעיה, אנשים לא מתייחסים לזה.

אני כבר למדתי שאי אפשר לחנך אף אחד, לא בריא להתעצבן, אז פשוט מאטים ושומרים מרחק מטיפשים.

בידיוק אתמול היה איזה סבא בפאסאט, כיכר ראשונה הוא חתך את הנתיבים (לא נצמדתי אליו, ככה שהוא לא חתך אותי), בדרך לכיכר השניה כבר צברתי ממנו מרחק (הוא היה מלפני), וככה גם חסכתי דלק וגם לא נוצר מצב לא טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...