Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהגים שחותכים פקקים

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 7239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא קראתי פה את כל התגובות אבל אני למשל עושה את מה שאתם אומרים.

אבל לי יש סיבה, היציאה מהחנייה אצלי בבית היא יציאה לכביש ראשי, כ-50 מטר לפני רמזור, עכשיו תמיד שאני יוצא ואני צריך לפנות שמאלה הפקק כבר עבר את הבית שלי ואז אני צריך לצאת לנתיב הסמוך ולבקש מאנשים להיכנס לנתיב השמאלי שפונה שמאלה.

מה שגורם לזה שאנשים חושבים שאני מנסה להידחף והרבה לא נותנים לי..אז אני נכנס להם בכוונה. :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי פה את כל התגובות אבל אני למשל עושה את מה שאתם אומרים.

אבל לי יש סיבה, היציאה מהחנייה אצלי בבית היא יציאה לכביש ראשי, כ-50 מטר לפני רמזור, עכשיו תמיד שאני יוצא ואני צריך לפנות שמאלה הפקק כבר עבר את הבית שלי ואז אני צריך לצאת לנתיב הסמוך ולבקש מאנשים להיכנס לנתיב השמאלי שפונה שמאלה.

מה שגורם לזה שאנשים חושבים שאני מנסה להידחף והרבה לא נותנים לי..אז אני נכנס להם בכוונה. :D

אם אתה מגיע עד לרמזור ורק שם מנסה להדחף, יש להם סיבה לחשוב שאתה מנסה לעקוף.

כשאנשים מפספסים מסלול או מגלים שהם טעו, הם לא מגיעים עד לסוף הפקק/רמזור אלא מנסים לתקן ברגע שגילו את הטעות (ככה אני נוהג לעשות בכל אופן) ואז זה די ברור שהם לא עושים זאת למטרת עקיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה איך רכב המישתלב שלא כחוק אבל במהירות תנועה 0 מסכן חיי מישהו שלא הולך להתוכח איתו יותר מדי.

תתפלא, אבל סיכון החיים נגרם לא רק לאדיוט שמחליט לעצור באמצע הנתיב הנוסע כדי להדחף לנתיב העומד.

דמיין לעצמך את החכמולוג עומד וממתין להזדמנות להדחף. רכב מגיע מאחוריו, בנתיב הנוסע, לא שם לב, לא מספיק לבלם ו..בווווום.

הרכב הנדחף עף על הרכב העומדים (הוא בזוית, לא?) וכולם נפגעים.

אני לא נותן לחוצפנים להדחף ופעם אחד חצוף במיוחד פתח חלון ושאל אותי "מה קרה?" בנימה ערסית במיוחד.

אני, חנון לא קטן, פתחתי פה ועניתי לו: "אתה רוצה להדחף, לא כאן. הצבע של הכנף שלך יהיה על האוטו שלי, אבל אתה לא תיכנס כאן !". הערס הקטן הבין עם מי יש לו עסק והמשיך קדימה להדחף לפני מישהו אחר.

פתרון נוסף: לקחת פניה בקשת רחבה כמו פול-טריילר עד שהחצוף יעלה על המדרכה בסוף הצומת. :twisted:

אגב, אם החוצפן עובר את קו העצירה ונעמד לפני השיירה, הוא מסתכן בהזמנה לדין תחת סעיף של "קיפוח זכות המשתמש הדרך". זה תופס בבימ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון נוסף: לקחת פניה בקשת רחבה כמו פול-טריילר עד שהחצוף יעלה על המדרכה בסוף הצומת. :twisted:

השיטה הקבועה שלי בפניה שמאלה בכניסה לאזה"ת הישן ראשל"צ (מתחת לגשר להולכי רגל). אני עושה את עצמי מתעלם לחלוטין מהערס הזבל (ואין פה הכללות - זה תמיד ערס) ופשוט מאט ומאיץ לסירוגין כדי שלא ישתלב תוך כדי הפנייתו למדרכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון,כל אדם אשר רואה ביצוע של עבירת תעבורה ,כמו זו המתוארת בדבריך,יכול לקחת את פרטי הרכב שביצע את העבירה ולשלוח מכתב למשטרת התנועה של אותו מחוז.חובה לצין כמה שיותר פרטים על הרכב ,מקום העבירה,תאריך ושעה של ביצוע העבירה,עדי ראיה וכו'.

המשטרה שוךחת דוח לעברין.

עו"ד אריאלה זהר-הלוי

054-4543654

עו"ד יונה מאירוביץ

054-7544140

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה בקשר לאובדן הזמן :?:

מה בקשר לעובדה שזה נהיה כבר מחלת מדינה :?:

מה קורה שאני נוסע בנתיב ואני רואה בברור שמספר המכוניות שעוקפות אותי הינו גדול או שווה למספר המכוניות שעומדות בתור, כלומר שאני עומד בפקק פי שניים :!:

עכשיו התופעה אולי התחילה עם ממהרים, המשיכה עם כל מני חוחמולוגים שאמרו למה אני לא , וכיום היא בין התופעות הבולטות להגברת הפקקים, כל השתלבות בין נתיבית גורמת לעיכוב, כל מקום שמיועד לפורענות הזאת נוצר בו פקק שאחרי שאתה עובר את הנתיב אפשר לראות שהתנועה יכולה לזרום יופי, רק שבגלל המשתחלים נהיה עיכוב ופקקים.

דוגמה טובה, שנוסעים בגהה לפני צומת ראשון (דקר) יש תמיד צקק, בין היתר בגלל שהמון אנשים נוסעים בנתיב שנכנס לראשון (הימני) ובסוף נכנסים. אחרי זה בדרך כלל פנוי יותר.

אני אומר שצריך להקצות לעניין כוח משטרה, שיעבוד תקופה מסויימת במקומות המיועדים רק בשביל להוקיע את התופעה מארצנו.

נ.ב גם בנתיב השתלבות יש חוק שאסור לעבור נתיב 40 מטר לפני סיום הנתיב (או משהו כזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון,כל אדם אשר רואה ביצוע של עבירת תעבורה ,כמו זו המתוארת בדבריך,יכול לקחת את פרטי הרכב שביצע את העבירה ולשלוח מכתב למשטרת התנועה של אותו מחוז.חובה לצין כמה שיותר פרטים על הרכב ,מקום העבירה,תאריך ושעה של ביצוע העבירה,עדי ראיה וכו'.

המשטרה שוךחת דוח לעברין.

זה מזכיר לי את מה שעשו אנשים בעקבות תוכניתו של חיים הכט, רשיון להרוג.

שלחו צילומי וידאו של עבריינים. המשטרה לא יכלה לבקש תיעוד והוכחה טובים יותר.

מה נעשה עם זה? שום דבר ועשרות אלפי תיעודים ירדו לטמיון.

אז לשלוח תלונה - לא מעשי וחבל על הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עורכת הדין הנכבדה ,

על סמך איזו עבירה יישלח הדו"ח?

לעניין המשטרה , פעם אחת זכיתי לראות מתנדבים בפעולה טובה וחכמה.

פארק אפק (א.ת. ראש העין ,בכניסה לכפר קאסם). תמיד יש בבקרים פקק לכניסה לאיזור.

הפנייה היא ימינה .שני נתיבים.

מסלולים 3 ו-4 הם לנסיעה ישר , המובילים אותך דרך המחלף , מערבה לכביש 5 (לכיוון ת"א).

המתנדבים פשוט עמדו בנק' החיבור של המסלולים ,במקום בו כל ה"חותכים" נדחפים , וכל מי שבא משמאל על מנת לקצר את הפקק ,פשוט כוון על ידם להמשיך ישר , לפי הוראת החץ במסלול ממנו באו.

כמה חכם , לא דו"ח , לא עיכוב התנועה ,לא עצבים של אף אחד - מלבד אלה של החכמים בעיני עצמם ,שנאלצו עכשיו לרדת לכביש 5 , לנסוע 3 ק"מ לכל כיוון ,ולחזור מזרחה - היישר אל פקק עוד יותר גדול שחיכה להם במקום בו ניסו לקצר.

כמה חבל שזו הייתה יוזמה די חד פעמית , ולא מדיניות מוצהרת של המשטרה.

אבל לעמוד עם ממל"ז זה כנראה יותר רווחי. משמרת שלמה של מתנדבים ושקל אחד לא נכנס לקופה מדו"חות... :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...