Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהגים שחותכים פקקים

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 7239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחד הדברים שהכי מכעיסים אותי בנסיעה זה להמתין לרמזור במשך כמה מחזורים, להתקדם לאט לאט ופתאום לראות רכב שעקף את כל הפקק מימין וחותך ממש לקראת הסוף כאילו הזמן שלו שווה יותר משלי.

אפשר בקלות לדעת מי עושה את זה בכוונה ומי טעה - אלה שטעו בד"כ מסמנים לרכב שהם חותכים ומבקשים יפה להשתלב תוך מלמול "סליחה, טעיתי בפניה" ואילו ה"עברייני צמתים" הכבדים פשוט נכנסים בנונשלאנטיות בחריץ הראשון.

מישהו יודע על משהו חוקי שניתן לעשות בנידון? הייתי שמח לראות את האנשים האלה מוצאים להורג - או לפחות בלי רשיון לזמן מה... ;) (צריך לתת להם זמן לחשוב "למה לא חותכים פקקים" בדרך לעבודה כשנם נוסעים במונית או בטרמפ...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תירגע.

דבר שני - בעברי הרחוק גם אני היתי מתעצבן על כאלו - עד ששאלתי את עצמי למה אני לא עושה את זה? והתחלתי גם. עד שהבנתי שכל פעם שאני עושה את זה אני חשוף לדו"ח די רציני על עבירה כזו או אחרת. והחלטתי שלא שווה לי סיכון הרישיון ועיצבון המשתמשים האחרים בדרך בשביל עוד שתי דקות. והפסקתי.

ומהעברינים האלה אני לא מיתעצבן - מי שיש לו את הא=טיפשות להיסתכן ככה - שיסתכן. זה מעין הימור - להרוויח דקה או שתיים תוך סיכון הרישין שלך.

עם מנוף אי אפשר לסרוג סוודר { C }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תירגע.

דבר שני - בעברי הרחוק גם אני היתי מתעצבן על כאלו - עד ששאלתי את עצמי למה אני לא עושה את זה? והתחלתי גם. עד שהבנתי שכל פעם שאני עושה את זה אני חשוף לדו"ח די רציני על עבירה כזו או אחרת. והחלטתי שלא שווה לי סיכון הרישיון ועיצבון המשתמשים האחרים בדרך בשביל עוד שתי דקות. והפסקתי.

ומהעברינים האלה אני לא מיתעצבן - מי שיש לו את הא=טיפשות להיסתכן ככה - שיסתכן. זה מעין הימור - להרוויח דקה או שתיים תוך סיכון הרישין שלך.

וסיכון החיים שלך גם.

לא סתם יש חוקים!

לאנשים כאלה צריך לקחת את הרשיון. לא מטעם חוצפה או גסות רוח אלא בגלל שהם מסכנים לנו את החיים.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים שהכי מכעיסים אותי בנסיעה זה להמתין לרמזור במשך כמה מחזורים, להתקדם לאט לאט ופתאום לראות רכב שעקף את כל הפקק מימין וחותך ממש לקראת הסוף כאילו הזמן שלו שווה יותר משלי.

אפשר בקלות לדעת מי עושה את זה בכוונה ומי טעה - אלה שטעו בד"כ מסמנים לרכב שהם חותכים ומבקשים יפה להשתלב תוך מלמול "סליחה, טעיתי בפניה" ואילו ה"עברייני צמתים" הכבדים פשוט נכנסים בנונשלאנטיות בחריץ הראשון.

מישהו יודע על משהו חוקי שניתן לעשות בנידון? הייתי שמח לראות את האנשים האלה מוצאים להורג - או לפחות בלי רשיון לזמן מה... ;) (צריך לתת להם זמן לחשוב "למה לא חותכים פקקים" בדרך לעבודה כשנם נוסעים במונית או בטרמפ...)

אין טעויות. הם פשוט שחקני תיאטרון יותר טובים.

אני משחיל אותם על התמרור הקרוב בד"כ. :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה. יש כאלה שעוקפים פקקים על השוליים (זכור לי שקרה בעבר בכבישי גישה לחופים בעיקר, כשיש נתיב אחד לכל כיוון) ואז מבקשים יפה (נימוס בכביש - אירופה עלק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת בחיים אני עשיתי את זה.

זה היה כשהייתי צריך להיות בעובדה עוד 20 דקות, ונתקעתי בפקק ענקי. לפי החישוב שלי, אני אגיע לרמזור רק עוד 20 דקות, ולא רציתי שיפטרו אותי על חצי שעה איחור.

בכל אופן, החלטתי שפעם אחת מותר לי, נכנסתי לנתיב הימני (שפונה ימינה) וממש לפני הרמזור, היה חור בגודל מכונית. אני שמח, נכנס לשם. מסתכל במראה, רואה איזו גברת יוצאת מרנו קליאו מאחוריי.

הגברת דופקת לי על החלון ומראה תעודת שוטר. סוף סיפור בזה שהיא וויתרה לי כי ביקשתי ממש יפה.

הרמזור מתחלף לירוק, אני זז עוד כמה מטרים קדימה, והגברת? היא משאירה שוב רווח.

מגיע עוד חכמולוג כמוני, נכנס לחור ביני לבינה.

אבל הפעם, היא לקחה אותו לצד עם האוטו שלו... את ההמשך אני לא יודע, כי כבר נסעתי משם.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק ב100%.... אם כי מאז הA3 אני קצת יותר מתון.. חסר לי שתהיה לי שריטה בגלל איזה אידיוט (אפילו אם זו אשמתו).

פעם הייתי נוהג בדרך קבע לבדוק את האינסטנקטים שלי ע"י הצמדות לרכב שלפני ע"מ שהחולרע לא יוכל להכנס... ממש מערב פרוע...

אם הוא עובר את הפקק בנסיעה בשולים

זה לא חוקי ואם המשטרה תתפוס אותו היא תטפל בוא

אז זהו - אני לא מדבר על נוסעי השוליים למיניהם (שמסכנים אופנוענים בטירוף...) אני מדבר על כאלה שנוסעים בנתיב הימני כאשר הוא מסומן כפניה ימינה ובסוף חותכים פנימה.

בעיה נוספת היא שהם גורמים פקקים, לדוגמא:

בימי פסטיבל האוכל העליזים שבאו עלינו לרעה לפני כחודש היה פקק מנתב"ג עד מחלף רוקח (!)

כל זאת בגלל כמה (הרבה... ישראל, לא?) נבלות שהחליטו לשחק אותה גאונים ועקפו את הפקק משמאל, כמובן שיש את עוקפי העוקפים... מה שיצא זה שמתוך 4 נתיבים (1 ימינה 3 ישר) 3 היו תפוסים על הפניה ימינה ואחד היה בשביל הישר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאל כאלב ביג'י יומו! (כל כלב בא יומו)

לפני יומים נסעתי עם אבא שלי (פיאט דוקאטו למתעניינים), פתאום חתכה אותנו מאזדה 626 מצד ימין ורצה על השוליים כמו מטורפת, ואחרי ממש כמו במסדר צבאי: סופר לאנסר, לגאסי (חדשה) וקאיה קטנה כזו (לא מכיר את השם)

אני יושב בתא הנהג, והעצבות יורדת עלי, חושב על החברים שאיבדתי במלחמה, על המצב הכלכלי, הביטחוני, על הרישיון שעדיין אין לי, על משבר הדלק, על הזימונים ליחידה התנדבותית שלא קיבלתי, על משחקי קלפים. ראשי כבד והרגשתי אפרורית ומדוכדכת.

אחרי כמה מטרים ראינו אותם במצב עצירה - ניידת של מתנ"ע עצרה את כל הרבייעיה, ודפקה להם דו"ח.

רק לראות את הפרצופים המסכנים של הנהגים (שמעתי אפילו אחד אומר: "לא ידעתי שאסור לנסוע על השולים הספציפים האלה")

חיוך נפרש על פני עד שעברנו אותם, ואז נזכרתי שאני יושב בתא הנהג, והעצבות יורדת עלי, חושב על החברים שאיבדתי במלחמה, על המצב הכלכלי, הביטחוני, על הרישיון שעדיין אין לי, על משבר הדלק, על הזימונים ליחידה התנדבותית שלא קיבלתי, על משחקי קלפים. ראשי כבד והרגשתי אפרורית ומדוכדכת. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי { נכון? MCYOSSI } - אני לא רואה איך רכב המישתלב שלא כחוק אבל במהירות תנועה 0 מסכן חיי מישהו שלא הולך להתוכח איתו יותר מדי.

RadarJedi - צר לי לבשר לך { אני מאמין שזה יותר להזכיר לך } שיש טעויות, מע"צ ידועה בסימוניה ושילוטיה הביזארים, מחלפים מסוימים באילון לנוסע הלא מתמיד - כנ"ל, סימוני כבישים עירוניים שנמחקו לפני עידן ועידנים. ויש עוד אלף ואחת דוגמאות וסיבות למה נהג מזדמן יחתוך תור לרמזור באמת בתום לב . { לא מדבר על נסיעה בשוליים! }.

עם מנוף אי אפשר לסרוג סוודר { C }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאדיחה שקרתה לי

ביציאה מאיילון דרום לכיוון גני התערוכה אני עומד ברמזור לפנייה ימינה.

בא רכב ומנסה להידחף אחרי כל הפקק.

לא נתתי לו להיכנס - וסימנתי לו להוריד את החלון.

כשהוא הוריד את החלון אמרתי לו:

אם היית בטעות מגיע לפנייה הזאת והכל, הייתי נותן לך להיכנס.

אבל רק בגלל שאתה מנסה לקצר את כל הפקק הזה אני לא יתן לך.

הבחור ענה לי תשובה שכמעט נחנקתי ממנה.

"מצטער, אני מאחר להלוויה בקריית שאול (זה בדרך)" :roll::roll:

נתתי לו להיכנס, מן הסתם.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי מכות :shock:

אבל לפי דעתי התרבות נהיגה שלכם לא יותר טובה.

נכון שמי שחותך בצורה המסכנת אתכם ואת הנהגים האחרים דינו כדין דג בירקון,

אבל אלה שבדר"כ חותכים הם כאלה שמאחרים, וכמעט כל אחד מאיתנו היה במצב

הזה (אני חתכתי פעם אחת באיחור לראיון עבודה, אבל בצורה בלתי מסוכנת).

סה"כ לא תמותו מעוד רכב שיכנס לפניכם (בצורה לא מסוכנת), וקצת אדיבות ופחות עצבים לא תהרוג אף אחד. כאילו מה כבר קרה?? אז נכנס, אז אולי הוא לא מאחר וסתם מנייאק, לא זה צריך לעצבן אותכם. באמת חבל...שיאותתו רק ואם אפשר שיבקשו גם.

בדר"כ אלה שמתעצבנים מכל זיז שנכנס לפניהם הם גם אלה שרואים מישהו מתחיל חניה אז הם יצפצו ויחתכו אותו ולא יעצרו ויתנו לו להשלים את החנייה בביטחון (מזכיר למישהו את עצמו?). או שהם רואים מישהו מנסה להשתלב או לפנות, שמחכה שרק איזה צדיק יעצור לרגע וייתן לו לבצע פנייה פשוטה שמאחוריו עשרות מכוניות שמצפצפות שרק יזיז את עצמו מהר מהנתיב, כאילו מה הוא חושב לעצמו לפנות פתאום איפה שמותר כי הוא צריך... אז כמובן הם יגבירו מהירות, רק שלא ינסה להסתנן ולבצע את הפניה (ואם הוא כן יינסה מתוך יאוש אז הנה באה סכנה של תאונה, למה? כי [כמעט] כולם מנייאקים) :evil:

אז תשפרו את הנימוסים, תרגיעו את העצבים, ותשמרו את המכות לאלה שמסכנים את החיים שלכם ולא לאלה שלא קיבלו חינוך.

כולם מתים בסופו של דבר, אבל לא כולם חיים בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאום ישו...

באמת שלא איכפת לי. אם זה היה מקרה או שניים - ניחא.

אבל זו שיטה מסריחה של הנהגים הישראלים - מה פתאום שאני אחכה בתור ?

אני רק שאלה ...

(כן , ואני רק רצפט :evil: ).

זו בדיוק אותה צורת ההתנהגות - לי מגיע וזהו. :mad:

תקראו לי ילד קטן ,עושה דווקא , מה שתרצו.

כשאני רואה מישהו נדחף עף הצידה (במיוחד אם אלה שאחריי עושים את אותו דבר) , זו בדיוק השיטה ללמד את אותו אדיוט.

הלוואי שהמשטרה הייתה עושה את העבודה הזו , אבל במגבלותיה (ולא נחזור כרגע על למה היא מוגבלת ,דשנו בזה מספיק) היא לא מצליחה לטפל בנגע הזה (ותאמינו לי שזה נגע - גם אם זה לא גורם לתאונה בו במקום , אותו נהג שנדחפו לפניו יהיה עצבני, לא רגוע ,ולא שומר מרחק כראוי, על מנת שלא יידחפו לו שוב , והתאונה היא עניין של זמן) ולכן אני נאלץ להתגונן.

כן , להתגונן. אני רואה בדברים האלה נסיונות התנקשות בי , ולכן מבחינתי זו הגנה עצמית :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום בעייה עם אלה שטעו, לפעמים באמת אפשר לזהות אותם.

היה לי מקרה פעם בצומת המטה הארצי בירושלים, בנתיב מימיני (ימינה) מסמן לי הנהג לפתוח חלון, ושואל איך מגיעים להדסה הר הצופים, אני אומר לו "ישר, כנס לפני"... הנקניק נכנס, פונה שמאלה ונוסע לפסגת זאב.

כל אלו שחותכים ברמזור, או נוסעים בשוליים כדי לעקוף את הפקק, הם עבריינים וסליחה עם כל יפי הנפש כאן, שגם הם כנראה עושים את זה.

מי שעושה את זה, בד"כ גם "גונב" רמזור אדום, נדחף בתור למתקנים בלונה-פארק, בקופת חולים ובסופר השכונתי ועוד.

זה הכל עניין של חינוך, לא רק לנהיגה נכונה, אלא גם חינוך מהבית.

כל עוד החינוך כזה, צריך להעניש.

זו דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...