Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתבה על החרדים בבית שמש - הדו-פרצופיות שולטת

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 4571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא הולך להכנס לויכוח הסרק הזה שנפתח בדמות כזו או אחרת כל שני וחמישי, אבל אני חייב להגיב פה.

העויינות שהתקשורת מפגינה פה הן כלפי החרדים (שאני כבר אומר שאני לא מסכים איתם בכלל!!) והן כלפי המתנחלים בשבועות האחרונים פשוט גועלית מכוערת גזענית ואם הייתה מופנית כנגד הערבים כבר מס' כתבים היו יושבים בכלא, אך מכיוון שמדובר בציבור סוג ז אזי מותר להגיד מה שרוצים להכפיש ולשפוך את הדם של ציבור שלם.

יושבים כתבים ומצקצקים בלשונם כאילו שבתרבות הישראלית הכל ורוד, הרי החרדים מבריחים לפה נשים מארצות בריה"מ לשעבר והופכים אותם לזונות, בציבור החרדי ישנם מקרי רצח שוד וביזה על בסיס יומי, בציבור החרדי נרצחות נשים כל שני וחמישי.

האא תגידו הרי לא כל החילונים כאלה לא כולם גנבים רוצחים ואונסים, אז זהו גם החרדים בדיוק כמוכם גם שם יש גנבים אנסים ורוצחים אבל ללכת ולהכפיש את כולם - בושה וחרפה, התקשורת גזענית מלוכלכת וגורמת לשנאת חינם

על זה אומרים טלו קורה מבין עיניכם

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא הולך להכנס לויכוח הסרק הזה שנפתח בדמות כזו או אחרת כל שני וחמישי, אבל אני חייב להגיב פה.

העויינות שהתקשורת מפגינה פה הן כלפי החרדים (שאני כבר אומר שאני לא מסכים איתם בכלל!!) והן כלפי המתנחלים בשבועות האחרונים פשוט גועלית מכוערת גזענית ואם הייתה מופנית כנגד הערבים כבר מס' כתבים היו יושבים בכלא, אך מכיוון שמדובר בציבור סוג ז אזי מותר להגיד מה שרוצים להכפיש ולשפוך את הדם של ציבור שלם.

יושבים כתבים ומצקצקים בלשונם כאילו שבתרבות הישראלית הכל ורוד, הרי החרדים מבריחים לפה נשים מארצות בריה"מ לשעבר והופכים אותם לזונות, בציבור החרדי ישנם מקרי רצח שוד וביזה על בסיס יומי, בציבור החרדי נרצחות נשים כל שני וחמישי.

האא תגידו הרי לא כל החילונים כאלה לא כולם גנבים רוצחים ואונסים, אז זהו גם החרדים בדיוק כמוכם גם שם יש גנבים אנסים ורוצחים אבל ללכת ולהכפיש את כולם - בושה וחרפה, התקשורת גזענית מלוכלכת וגורמת לשנאת חינם

:mm_yeah:

כל עוד אומר את זה אדם כמוני לא חרדי ולא מתבייש לכתוב את זה אני יודע שעוד יש אנשים אובייקטיבים פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא שהחילוניים לא עושים אתזה בשם "החילונות" בניגוד לחרדים שעושים את זה בשם אלוהים.

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא שהחילוניים לא עושים אתזה בשם "החילונות" בניגוד לחרדים שעושים את זה בשם אלוהים.

בודאי שכן. הרי כאשר חטפו ילדי תימנים וגזזו להם את הפיאות, אמרו שזה לטובתם.

וכאשר מכריחים חייל דתי לשמוע שירת אשה, זה לא נחשב "כפיה חילונית", חס וחלילה.

וכאשר רוצים לעשות מצעד הגאווה באמצע ירושלים, זה לא כפיה ובטח שלא פרובוקציה, לעומת הפגנה של בן גביר ושו"ת באמצע אום אל פחם, שזה דווקא כן פרובוקציה.

אז מה ההבדל? הדתי עושה בשם "דת", והחילוני עושה בשם "נאורות". אכן הבדל גדול.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל החרדים, הרבה עבירות של אלימות בכלל ובמשפחה בפרט, לא יוצאות החוצה ולא נחשפות.

ברור שלא כולם שם רובוטים או זומבים של רבנים, אבל השתיקה וחוסר מעש של רבים מול מיעוט, יוצרת תחושה שהרוב דווקא תומך באותה הגישה.

לפי דעתי, הדרך היחידה, לפעול מול אותו מיעוט קיצוני, היא ע"י הפעלת כח (מעצרים, פיזור מיידי של הפגנות אלימות, תגובה מיידית למקרים של אלימות) נחוש ולא מתפשר של גורמי אכיפת החוק.

הבעיה היא, שמי שיושב למעלה (ממשלה), פועל מאינטרסים קואליציוניים.

ברגע שכוחן של המפלגות החרדיות יקטן, וישפיע פחות (או בכלל לא) על הסכמים קואליציוניים, רק אז אולי יתחיל השינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה "צץ" פתאום האיסור על שמיעת שירת נשים? לפני זה היה מותר, ועכשיו פתאום אסור.

כבר עכשיו הקיצונים מתחילים להגיד שאישה, שלא מלבשת כמו "אמא טאליבן" - לא צנועה. כרגע זה רק הקיצונים, מחר זה יהפוך לצו האופנה של כל נשות המגזר, בדיוק כמו במקרה של שמיעת שירת נשים.

הרי אפילו חלקיק מכל ההלכות האלה לא כתוב בתורה. כל אותם "חכמים", שלא ברור ממי הם מושפעים, יושבים וחושבים כל הזמן על עוד ועוד הלכות מוזרות והזויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכאשר רוצים לעשות מצעד הגאווה באמצע ירושלים, זה לא כפיה ובטח שלא פרובוקציה, לעומת הפגנה של בן גביר ושו"ת באמצע אום אל פחם, שזה דווקא כן פרובוקציה.

דני

מה הקשר? הבן אדם הביא דוגמאות של הברחת נשים לארץ והפכיתן לזונות, רצח ועוד דברים ובהקשר לזה אמרתי לו מה שאמרתי ..

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני

מילים כדורבנות

מאיפה "צץ" פתאום האיסור על שמיעת שירת נשים? לפני זה היה מותר, ועכשיו פתאום אסור.

כבר עכשיו הקיצונים מתחילים להגיד שאישה, שלא מלבשת כמו "אמא טאליבן" - לא צנועה. כרגע זה רק הקיצונים, מחר זה יהפוך לצו האופנה של כל נשות המגזר, בדיוק כמו במקרה של שמיעת שירת נשים.

הרי אפילו חלקיק מכל ההלכות האלה לא כתוב בתורה. כל אותם "חכמים", שלא ברור ממי הם מושפעים, יושבים וחושבים כל הזמן על עוד ועוד הלכות מוזרות והזויות.

האיסור היה קיים תמיד אבל ברגע שיש הקצנה בצד אחד וגדרות שפורצים אז גם ההחמר וההקצנה(בעיניי חלק מהאנשים זה נראה ככה) מגיעה מהצד השני, בנוסף יש את ריבוי החיילים החרדים בצבא שכל הזמן התלוננו אנשים שלא מגייסים אותם...אי אפשר לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לתמוך במעשים וההתנהגות של החרדים כלפי האוכלוסיה הוותיקה של בית שמש,

אבל כשעלינו לארץ ועברנו לגור בבית שמש (1994) ההתנהגות של אותם תושבים ותיקים כלפי העולים החדשים מברה"מ לא היתה טובה בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיסור היה קיים תמיד אבל ברגע שיש הקצנה בצד אחד וגדרות שפורצים אז גם ההחמר וההקצנה(בעיניי חלק מהאנשים זה נראה ככה) מגיעה מהצד השני, בנוסף יש את ריבוי החיילים החרדים בצבא שכל הזמן התלוננו אנשים שלא מגייסים אותם...אי אפשר לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה

מה עשו אותם חיילים חרדים אשר שירתו לפני זה בצבא? האם קיבלו רשות להיעדר מהטקסים?

הרי חרדים תמיד היו בצבא, לא יודע באיזה מספרים פעם, ובאיזה עכשיו, אבל תמיד היו.

אני לא אהיה מופתע, אם בעתיד הלא רחוק, יצוץ גם איסור שמיעת קול אישה (דיבור, לא שירה).

יש לי הרגשה, שגם רוב הציבור החרדי (הנורמטיבי) לא מתלהב מכל מיני פסקי הלכה כאלה ואחרים, אבל אין להם ברירה. גם לאף אחד לא באמת היה אכפת ממה שקורה שם בתוך הקהילה הזאת, אם זה לא היה מתחיל לפגוע באוכלוסיה החילונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עשו אותם חיילים חרדים אשר שירתו לפני זה בצבא? האם קיבלו רשות להיעדר מהטקסים?

הרי חרדים תמיד היו בצבא, לא יודע באיזה מספרים פעם, ובאיזה עכשיו, אבל תמיד היו.

אני לא אהיה מופתע, אם בעתיד הלא רחוק, יצוץ גם איסור שמיעת קול אישה (דיבור, לא שירה).

יש לי הרגשה, שגם רוב הציבור החרדי (הנורמטיבי) לא מתלהב מכל מיני פסקי הלכה כאלה ואחרים, אבל אין להם ברירה. גם לאף אחד לא באמת היה אכפת ממה שקורה שם בתוך הקהילה הזאת, אם זה לא היה מתחיל לפגוע באוכלוסיה החילונית.

כבר ציינתי שברגע שיש הקצנה בצד אחד וגדרות שפורצים אז גם ההחמרה וההקצנה(בעיניי חלק מהאנשים זה נראה ככה)מגיעה מהצד השני דווקא כדי לשמור על עצמך

קודם חייל שביקש בדרך כלל קיבל רשות לצאת לדקה בלי להעליב ובלי לעשות רעש,זה שעכשיו עושים מזה רעש זה סיפור אחר

זה שהחייל רצה לצאת בעצמו ולהוציא את עצמו מן הכלל זה עדיין לא "הדרת נשים" זה בדיוק ההפך מזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר ציינתי שברגע שיש הקצנה בצד אחד וגדרות שפורצים אז גם ההחמרה וההקצנה(בעיניי חלק מהאנשים זה נראה ככה)מגיעה מהצד השני דווקא כדי לשמור על עצמך

קודם חייל שביקש בדרך כלל קיבל רשות לצאת לדקה בלי להעליב ובלי לעשות רעש,זה שעכשיו עושים מזה רעש זה סיפור אחר

זה שהחייל רצה לצאת בעצמו ולהוציא את עצמו מן הכלל זה עדיין לא "הדרת נשים" זה בדיוק ההפך מזה...

אכן. היום כבר אי אפשר ללכת ברחוב בלי לראות מודעות ענק עם נשים חצי ערומות (במקרה הטוב); אי אפשר להדליק טלויזיה בלי לראות כמעט* פורנוגרפיה; וכן הלאה.

אז יש מי שמגיב בהסתגרות, ויש מי שמתפרץ. למרות שלדעתי הגישה ההסתגרותית היא טעות, עם או בלי ההתפרצויות האלה - בכל זאת אני מבין מאיפה זה בא.

דני

*כמעט, כי היום האינטרנט מעלה את הרף של "פורנוגרפיה" לגבהים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

event בפייסבוק

עוצרים את הטירוף - מחזירים את החופש לבית שמש

ביום שלישי כולל הסעות עם אוטובוסים ויש גם אופנוענים שמתארגנים לרכיבה יחד איתם

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...