Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי לדעתכם אשם? :)

Carmageddon
שימו לב! השרשור הזה בן 4566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלבן אשם, לא יודע חוקי תנועה בסיסיים, אני רואה אנשים כמוך כל יום.

ממתי לוקחים פניה ימינה מהנתיב השמאלי?

מבט קל למראה היה מונע את האי נעימות, ביחוד שעקף מימין רכב שחור.

השחור אולי עקף מימין, אבל בישראל החוק הזה לדעתי כבר לא תופס חזק, כי אנשים פה חושבים שהכביש של אבא שלהם.

כל מקרה אני עושה בדרך כלל את הפניות האלה ברצף, משמע, היה לך יותר מ20 מטר (בערך) בנסיעה בקו ישר, היית צריך להתנהג כאילו אתה עובר שם בפעם ה100, ולעבור לימני כמה מטרים לפני הפניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשכתבתי את תגובתי הראשונה, לא נעלם מעיני הדמיון בין "הלבן" לבין האיביזה שבסמלון השואל.

אני עדיין טוען שיש פה אשמה משותפת. כל אחד מהצדדים יכול לטעון ל"אשמה תורמת של הצד השני". השחור לא פחות אשם.

אבל...

לאחר צפייה בסרטון השני, ולמרות שהדבר נכתב פה בהרחבה, אני מבקש לחדד:

יא חתיכת... בן נעוות המרדות, נראה שנהיגה זה סוג של משחק מתמשך אצלך. מה אתה חושב לעצמך?

מגיע לך!!!

מזל שנגמר רק בפח, ומקווה שלמדת היטב לקח!

אחרי הפרסה יכולת לעבור לימני 10 פעמים. זה לא רחוב שאתה לא מכיר אלא שער אוטומטי שאתה מכיר את התזמון שלו על בוריו.

רוצה להשתולל? לחרוך צמיגים? לך למסלול ג'ימקאנה, או לכל הפחות מגרש ריק מאדם. בטח שלא בכביש הומה!

אתה נוהג כמו נמלט בסרטי מרדף משטרתי אמריקאים. מצפצף על כל דבר שהוא לא אתה, בין אם זה משתמשים אחרים בדרך או החוק.

נראה שיש לך ברכב מערכת למניעת תאונה. וואלה יופי!

אז איך קרתה בכל זאת תאונה?

נסתרות הן דרכי האל. אולי תתבע את אייואקס?

למה בכלל הגעת לצומת? יותר קרוב לטפס על האי תנועה, וכך תוכל לתזמן טוב יותר את פתיחת השער, ולהכנס באופן "מרשים" יותר.

בצעת כל פרובוקציה אפשרית כלפי הרכב השחור, חוץ אולי מלהעמד באמצע הדרך, לצאת מהרכב ולהוציא לשון בקריאות:

נהנה בננה, עברתי לפניך! אני מניח שמי שצפר כמו טמבל אחרי התאונה (להזהיר ממה?) זה היה הרכב השחור ולא אתה, כי אתה בכלל לא צריך להיות מופתע מהתאונה! באמת נשמע שאחת ממנורות האיתות אצלך שרופות, ואני לא בטוח בכלל שזו לא האחורית.

קיצור, אני הייתי פשוט מתבייש לשחרר את הסרטון השני. מתפלא שטרם גנזת אותו.

אני מקווה שתקח לתשומת לבך את הדברים ברצינות!

אני לפחות למדתי. לא רוצה להגיע למצב התודעתי שלך!

אשתדל לנהוג עוד יותר רגוע מעתה ואילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשכתבתי את תגובתי הראשונה, לא נעלם מעיני הדמיון בין "הלבן" לבין האיביזה שבסמלון השואל.

אני עדיין טוען שיש פה אשמה משותפת. כל אחד מהצדדים יכול לטעון ל"אשמה תורמת של הצד השני". השחור לא פחות אשם.

אבל...

לאחר צפייה בסרטון השני, ולמרות שהדבר נכתב פה בהרחבה, אני מבקש לחדד:

יא חתיכת... בן נעוות המרדות, נראה שנהיגה זה סוג של משחק מתמשך אצלך. מה אתה חושב לעצמך?

צריך קצת ליהנות בחיים לא למות משעמום בכביש

מגיע לך!!!

מזל שנגמר רק בפח, ומקווה שלמדת היטב לקח!

אכן מזל אחרת שוב היו הוצאות תיקונים כאשר הלבן רק סיים לשלם על התאונה הקודמת לפני חצי שנה

אחרי הפרסה יכולת לעבור לימני 10 פעמים. זה לא רחוב שאתה לא מכיר אלא שער אוטומטי שאתה מכיר את התזמון שלו על בוריו.

צודק, וזה בדיוק הלקח לצערי... ללבן היה נחמד אבל עלויות התיקונים גבוהות מדיי בישראל

רוצה להשתולל? לחרוך צמיגים? לך למסלול ג'ימקאנה, או לכל הפחות מגרש ריק מאדם. בטח שלא בכביש הומה!

תאמין לי שאני מאוד רוצה, וכבר מצאתי מגרשים מצוינים לתרגול והנאה, רק נשאר למצוא איפה אני משיג קונוסים - חשבתי לקחת תוך כדי נסיעה איפה שיש תיקוני כבישים, אבל גם גדולים וכבדים מדיי, אני צריך קטנים ורכים לסמן מסלולים.

בנוסף, לא בטוח איך לחבר במגרשים ממטרות מים.. וכבר מזמן לא היו גשמים - קל יותר לתרגל וללמוד טריקים חדשים על כביש רטוב (ופחות שחיקת צמיגים).

אתה נוהג כמו נמלט בסרטי מרדף משטרתי אמריקאים. מצפצף על כל דבר שהוא לא אתה, בין אם זה משתמשים אחרים בדרך או החוק.

לרוע המזל הרכב הלבן לא בדיוק מספיק מהיר כדי לברוח ממשטרה :(

נראה שיש לך ברכב מערכת למניעת תאונה. וואלה יופי!

נכון, הייתה מחשבה על להסיר אותה כי זה כ 150 שח לחודש, אך עדיין שווה נראה , גם שהציעו לשדרג בחינם למערכת ה RD-140, רק שאין עליה ביקורות ברשת, אם כי מערכת רדאר כנראה באמת תהיה רק יותר טובה מזאת.

אז איך קרתה בכל זאת תאונה?

המערכת פועלת רק מקדימה, לא מהצדדים או מאחור - אבל ברכב הלבן יש מראה של יותר מ 180 מעלות, אם הרכב השחור לא היה מפתיע ככה בלי שמירת מרחק ויציאה לעקיפה מהירה- אין שום סיכוי בעולם שהנהג בלבן לא היה מבחין בו.

נסתרות הן דרכי האל. אולי תתבע את אייואקס?

רק על תאונות קדמיות, הם מחזירים השתתפות עצמית.

למה בכלל הגעת לצומת? יותר קרוב לטפס על האי תנועה, וכך תוכל לתזמן טוב יותר את פתיחת השער, ולהכנס באופן "מרשים" יותר.

בהלט משהו שהלבן הרבה פעמים מאוד רוצה לעשות, אך הלבן עדיין לא ג'יפ :( אולי עוד כמה חודשים להחליף לג'ימני... לא בטוח, כי החלפת רכב זה לא עסק זול במיוחד עם תיקוני תאונות כל הזמן :(

בצעת כל פרובוקציה אפשרית כלפי הרכב השחור, חוץ אולי מלהעמד באמצע הדרך, לצאת מהרכב ולהוציא לשון בקריאות:

נהנה בננה, עברתי לפניך! אני מניח שמי שצפר כמו טמבל אחרי התאונה (להזהיר ממה?) זה היה הרכב השחור ולא אתה, כי אתה בכלל לא צריך להיות מופתע מהתאונה! באמת נשמע שאחת ממנורות האיתות אצלך שרופות, ואני לא בטוח בכלל שזו לא האחורית.

ידוע בוודאות שזו לא האחורית אלא על הכנף ימינית שלא תוקנה לאחר תאונה קודמת (תיקנו רק מכני, אסטטיקה לא כ"כ מעניינת את הנהג הלבן - חוץ מלעבור טסט.

קיצור, אני הייתי פשוט מתבייש לשחרר את הסרטון השני. מתפלא שטרם גנזת אותו.

פשוט לא היה זמן לגנוז אותו, אבל אחרי כל התגובות הובן ללבן שהוא לא יעזור במשפט למרות שזה מראה על הפעלת איתות, אלא יפגע בסיכויי הלבן, לכן הסרטון הורד.

אני מקווה שתקח לתשומת לבך את הדברים ברצינות!

אכן, מכל תאונה הלבן לומד משהו חדש... פעם כמעט הדרדר בכיבוי רכב והוצאת מפתח בכביש 4 ב 100 קמש, כדי לכבות רדיו שהדיבורית שלו נתקעה :-D

אני לפחות למדתי. לא רוצה להגיע למצב התודעתי שלך!

אשתדל לנהוג עוד יותר רגוע מעתה ואילך.

מה הכוונה מצב תודעתי?

ראה תגובות שלי באדום.

והסרטון מתוך הרכב הורד, תודה לכולם שוב פעם על הדעות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה למישהו בן 27 שההתנהגות שלו מתאימה לבן 13.5 רק עם רשיון ובחסות החוק.

רשמתי דברים די קשים ולא נעלבת אפילו קצת.

נראה שלא למדת כלום!

נשאר לי רק להצטרף למקווים שתאבד את הרשיון, ובמהרה!

נזקי פח זה משהו שקל להסביר. הנזק יכול להיות באותה מידה לקיחת חיים-

תאר לך מה היה קורה אם מהמשחקים ה"קטנים" שלך בכביש היה נפגע הולך רגל. או יותר גרוע - נהרגת הולכת רגל, אפילו אחת מצודדת. פשוט לקחת חיים כי היה לך קצת משעמם, כמו רעי חורב אבל אחרת. לא שונה בהרבה משיכורים עם אגרופנים.

בכל זאת יש הבדל בין "חובב הגה" ל"טמבל". תשתדל להיות בצד של ה"חובב הגה".

"משעמם" זה באמת לא סיבה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה למישהו בן 27 שההתנהגות שלו מתאימה לבן 13.5 רק עם רשיון ובחסות החוק.

רשמתי דברים די קשים ולא נעלבת אפילו קצת.

נראה שלא למדת כלום!

נשאר לי רק להצטרף למקווים שתאבד את הרשיון, ובמהרה!

נזקי פח זה משהו שקל להסביר. הנזק יכול להיות באותה מידה לקיחת חיים-

תאר לך מה היה קורה אם מהמשחקים ה"קטנים" שלך בכביש היה נפגע הולך רגל. או יותר גרוע - נהרגת הולכת רגל, אפילו אחת מצודדת. פשוט לקחת חיים כי היה לך קצת משעמם, כמו רעי חורב אבל אחרת. לא שונה בהרבה משיכורים עם אגרופנים.

בכל זאת יש הבדל בין "חובב הגה" ל"טמבל". תשתדל להיות בצד של ה"חובב הגה".

"משעמם" זה באמת לא סיבה!!!

יש הבדל! בוא נגיד בלי קשר ל"לבן", אני אישית בוגר קורס נהיגה מתקדמת, שמבצע תרגול יום יומי ולכן האינסטינקטים שלי תמיד נכונים במקרה חירום, ולא כמו הרוב שיעשו דבר לא נכון מתוך אינסטינקט כי לא ידעו או לא תרגלו.

בנוסף אני לא עושה דברים בקלות ראש, אם אני עושה משהו כזה אז זה בריכוז הרבה יותר גבוהה מהדרוש לנהיגה נינוחה, ורק כשאני לא עייף, ולכן אין סיכוי שבחיים אדרוס מישהי אלא אם כן פשוט התפרצה לכביש.

הפעם היחידה שכמעט דרסתי היה אחרי שעה שלמה של ניווט בתוך ערים עם GPS, עד שזה היה אוטומטי וכמעט "המשך ישר" הפך לישר דרך רמזור אדום - ממש יצאתי ממצב אוטומטי ברגע האחרון :)

ככה שזה שונה - רוב הנהגים שמדברים פה על זהירות ושיקול דעת או שלא עברו קורסי נהיגה מתקדמת, או שלא מתרגלים דברים יום יום ולכן אני נהג הרבה יותר בטוח בכביש - גם בזכות מערכות ההתרעה, המראה של יותר מ 180 מעלות, וכמובן דריכות יתרה בזמן נהיגה ספורטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי קלוש שאכתוב משהו שישנה את דעתך (=שאתה לא פצצה מתקתקת בכביש) ובכל זאת:

באיזה קורס נהיגה מתקדמת למדת לבצע פניית פרסה באמצעות בלם יד?

באיזה קורס נהיגה מתקדמת למדת לפנות ימינה בחדות מהנתיב השמאלי?

יש עוד איזה 8 שאלות דומות בעקבות הסרטון הגנוז... כל שנייה או שתיים מתעוררת שאלה דומה.

אתה לא מתרגל את הדברים באופן יומיומי, אתה עושה שטויות כמעט בכל שנייה על הכביש, כבר רשמתי שאתה מזכיר נמלט בסרט מרדף משטרתי אמריקאי. לא מזכיר במובן של מעורר אסוציאציות, ממש כמעט 1:1. ההבדל היחיד הוא שאתה לא ממשיך להמלט אחרי התאונה החמישית, הבנתי שזה בגלל שאתה חושש להתפס.

אני לא אומר שאני חף מטעויות או שלא עשיתי שטויות בחיים, אבל אני ממש לא מתגאה בזה!

בא נתחיל מהסכמה על כלל אצבע:

בעיר נהג לאט, במהירות התנועה ובלי תחרויות.

את הנהיגה ה"משוחררת" יותר, שמור לכבישים בינעירוניים פנויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אף כל התשבוחות שאתה מעטיר על עצמך וכל הקורסים לנהיגה מתקדמת שעברת

עדיין אתה מבצע תאונות כל שני וחמישי.

אז רד לקרקע .

התאונה שהעלית לא מוכיחה כישורי נהיגה יוצאיי דופן באיכותם. נהפוך הוא.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי קלוש שאכתוב משהו שישנה את דעתך (=שאתה לא פצצה מתקתקת בכביש) ובכל זאת:

באיזה קורס נהיגה מתקדמת למדת לבצע פניית פרסה באמצעות בלם יד?

באיזה קורס נהיגה מתקדמת למדת לפנות ימינה בחדות מהנתיב השמאלי?

יש עוד איזה 8 שאלות דומות בעקבות הסרטון הגנוז... כל שנייה או שתיים מתעוררת שאלה דומה.

אתה לא מתרגל את הדברים באופן יומיומי, אתה עושה שטויות כמעט בכל שנייה על הכביש, כבר רשמתי שאתה מזכיר נמלט בסרט מרדף משטרתי אמריקאי. לא מזכיר במובן של מעורר אסוציאציות, ממש כמעט 1:1. ההבדל היחיד הוא שאתה לא ממשיך להמלט אחרי התאונה החמישית, הבנתי שזה בגלל שאתה חושש להתפס.

אני לא אומר שאני חף מטעויות או שלא עשיתי שטויות בחיים, אבל אני ממש לא מתגאה בזה!

בא נתחיל מהסכמה על כלל אצבע:

בעיר נהג לאט, במהירות התנועה ובלי תחרויות.

את הנהיגה ה"משוחררת" יותר, שמור לכבישים בינעירוניים פנויים.

בקורס של "מסלולים", למדו גם פרסה וגם ייצוב רכב בפנייה חדה של 90 מעלות על כביש רטוב שבו הרכב מחליק.

דווקא לעשות פרסה כזו מושלמת ועוד ברכב ידני לא ספורטיבי ממש לא טריויאלי וצריך היה הרבה אימונים - בשיעור הצלחתי רק פעם אחת, ולאחרי המון תרגול אני כבר יודע בדיוק באיזו מהירות, לאן הרכב יעוף ואיך להשתלט על זה גם תוך כדי החלפת הילוכים.

אם היית מסתכל טוב על הסרטון מבפנים היית רואה שנהג הלבן האט לפני הפרסה לוודא שיכול להיכנס אליה ללא התנגשות במשהו.

זה שלא נתן זכות קדימה כפי שאמרתי בגלל שהשחור היה צב איטי מפוחד - עד שיחליט הלבן כבר סיים פרסה.

לגבי כבישים מהירים - שם עוד יותר משעמם מאשר בעיר.. מה תעשה פרסה באמצע כביש מהיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם, אתה חי בסרט. צא ממנו בבקשה, כדי שלא תכניס שוב אנשים אחרים לתוכו בתאונה כזו או אחרת (התגובות שלך ממש אבל ממש כמו של ילד ולא בן אדם בן 27, עם כל הכבוד אליך).

נ.ב

אגב, אני לא עברתי קורס נהיגה מתקדמת ולא "מתרגל" כמוך כל יום ביומו מצבים כאלו ואחרים בכביש, ועד היום (והיו לי 2 תאונות בחיים) לא הגעתי למצב שאני מרים בלם-יד בפרסה, כשתוך כדי אני לא נותן זכות קדימה ל"צב" שממולי, ופניתי ימינה מהנתיב השמאלי כאשר יכולתי לעבור לימני הרבה זמן לפני כן. בשביל זה לא צריך קורס נהיגה מתקדמת. ואם אכן עברת אחד או שתיים כאלו, ומהשרשור הזה למדת עוד כמה חוקים שלא ידעת, אני כבר לא יודע לאיזה משפט שלך להאמין. כנראה שבחרת לעשות צחוק מכולנו לפי התגובות שלך (כך אני מסיק, לצערי). ואם לא, באמת מצער אותי שיש אנשים כמוך על הכבישים (וזה לאור התגובות האחרונות שלך בלבד, כשאתה מצדיק את כל השטויות שעשית בכביש בקשר לתאונה, ומי יודע עוד כמה שטויות את עושה ביום יום).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

..גם אני הייתי עוקף מימין בכזה מצב, רק מיסכן נהג הרכב הכהה שהופתע על ידי הא## שחתך אותו שרצה להיכנס לחניון מהנתיב השמאלי

גרוע מאוד שאתה מודה כי אין לך סבלנות על הכביש והיית מבצע עקיפה מימין - למרות שאסור.

אז מישהו נוהג לאט בצד שמאל. זה לא אומר שזו "סיבה למסיבה" לבצע עבירות תנועה.

ואני לא נכנס כרגע כרגע לשאר העבירות שהרכב הלבן ביצע-ואין ספק שהוא ביצע הרבה עבירות, והוא האשם העיקרי והמהותי בתאונה - וגם רשמתי את זה בכמה עמודים לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם, אתה חי בסרט. צא ממנו בבקשה, כדי שלא תכניס שוב אנשים אחרים לתוכו בתאונה כזו או אחרת (התגובות שלך ממש אבל ממש כמו של ילד ולא בן אדם בן 27, עם כל הכבוד אליך).

נ.ב

אגב, אני לא עברתי קורס נהיגה מתקדמת ולא "מתרגל" כמוך כל יום ביומו מצבים כאלו ואחרים בכביש, ועד היום (והיו לי 2 תאונות בחיים) לא הגעתי למצב שאני מרים בלם-יד בפרסה, כשתוך כדי אני לא נותן זכות קדימה ל"צב" שממולי, ופניתי ימינה מהנתיב השמאלי כאשר יכולתי לעבור לימני הרבה זמן לפני כן. בשביל זה לא צריך קורס נהיגה מתקדמת. ואם אכן עברת אחד או שתיים כאלו, ומהשרשור הזה למדת עוד כמה חוקים שלא ידעת, אני כבר לא יודע לאיזה משפט שלך להאמין. כנראה שבחרת לעשות צחוק מכולנו לפי התגובות שלך (כך אני מסיק, לצערי). ואם לא, באמת מצער אותי שיש אנשים כמוך על הכבישים (וזה לאור התגובות האחרונות שלך בלבד, כשאתה מצדיק את כל השטויות שעשית בכביש בקשר לתאונה, ומי יודע עוד כמה שטויות את עושה ביום יום).

למה? יש הבדל בין ילד שעושה דברים ללא מחשבה, למה שמישהו מקצועי עושה אחרי סקירה מלאה של המצב בכביש.

אגב אני לא פה לעשות צחוק, הסברתי היטב למה אני נוהג כפי שאני נוהג - זה רק בריכוז גבוה כך שאני לא אדרוס מישהו.

וגם כל השטויות על "מזל" לא נכונות - בכל עשרות התאונות השונות (קטנות של שריטות, וגדולות יותר), אפילו לא הייתה שריטה עליי.

מה שמחזק מה שאמרתי מזמן - תאונות קטלניות רק בהתנגשות חזיתית, או בעץ כשנרדמים (או לא יודעים איך להתחמק מאחד שנרדם..).

כל השאר זה סתם תיקונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה שזה שונה - רוב הנהגים שמדברים פה על זהירות ושיקול דעת או שלא עברו קורסי נהיגה מתקדמת, או שלא מתרגלים דברים יום יום ולכן אני נהג הרבה יותר בטוח בכביש - גם בזכות מערכות ההתרעה, המראה של יותר מ 180 מעלות, וכמובן דריכות יתרה בזמן נהיגה ספורטיבית.

אין לך חצי מושג בנהיגה ואתה אפילו לא מודע לכך, כי העובדה שהיית מעורב במספר תאונות שמתקרב לדו-ספרתי לא מונעת ממך להצהיר שאתה נהג בטוח. בשרשורים הקודמים הייתי בטוח שאתה טרול, עכשיו אני מבין שאתה סתם אינפנטיל. כולי תקווה שהשופט ישכיל לשלול ממך את הרשיון לתקופה בלתי מבוטלת.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השופט לא ישכיל לכלום, כי הכוכב שלנו לא מואשם בעבירת תנועה (תביעות פח זה בית דין לתביעות קטנות, אין נפגעים - לא מערבים שופט תעבורה)

אם יצאת מעשרים תאונות פח ללא שריטה - אתה כנראה סופרמן! (לא!!!)

תאונות קטלניות זה רק חזיתיות?

בן אדם!!!

אתה פאקינג (סליחה על הצרפתית) נוהג בתוך העיר!

אתה תצא בלי שריטה בעור, אבל ילד על אופניים יצא מנבחרת הכדורגל. אתה תצא עם נזק של פגוש ושני ילדים יהפכו ליתומים.

האוטו שלא ראית מאחוריך יכל להיות בקלות קטנוע, שהיה נפגע קשות בתאונה כזאת!

אתה לא לבד על הכביש!!!

כשאומרים לך "צא מהסרט" הכוונה שאתה מנסה לנהוג "כמו בסרטים". הבעיה היא שהכל בסרטים מבויים ומבוקר. לפעמים המכוניות לא נוסעות אפילו באותו רגע זו לצד זו, אלא טריקים של עריכה.

אתה לא בסרט, תתעורר!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יכול לחשוב שאתה נהג טוב כשאתה עושה תאונות כל שני וחמישי?! איך אתה יכול לחשוב שאתה נהג טוב שניה אחרי תאונה שהיא 99% באשמתך?

ממש נהג טוב. כל כך טוב, שאני אשמח אם תשלח לי SMS לפני שאתה יוצא "לנהוג" (אם ככה אפשר לקרוא למה שאתה עושה, בפועל זה נראה יותר כמו טמבל שמנסה להשתלט על משהו מחוץ לרמת הכישורים המוטוריים שלך) ותגיד לי איפה אתה מתכנן להיות כדי שאני, וכל מי שאני מכיר, נתרחק משם כמה שאפשר.

היום בו תרסק את האוטו שלך לא רחוק. אני רק מקווה שזה יהיה בעץ/עמוד/קיר בטון או משהו בסגנון, ורק אתה תיהרג ולא מישהו אחר.

אורן

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...